Rumelifeneri Haberleri

Rumelifeneri haber, Rumelifeneri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rumelifeneri - 04.04.2017
Kutem'in Hedefi Büyük
Türkiye'de özel sektör desteğiyle kurulan ilk enerji araştırma merkezi olan "Koç Üniversitesi Tüpraş Enerji Merkezi" (KUTEM), Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde "Enerji Günü" etkinliğine ev sahipliği yaptı.
Rumelifeneri - 30.03.2017
Sosyal Etki Aktörleri İstanbul'da Bir Araya Gelecek
Türkiye'de ilk kez düzenlenecek ve uluslararası düzeyde katılımın olacağı konferans, 10-11 Nisan'da Koç Üniversitesi Rumelifeneri kampüsünde gerçekleştirilecek.
Rumelifeneri - 18.01.2017
Index'17, 5. Kez Gerçekleştirilecek
Üniversitenin Rumelifeneri Yerleşkesinde gerçekleştirilecek IndEx'17'de 6 farklı sektörden 15 üst düzey yöneticinin vereceği seminerlerle birlikte 18 vaka analizi yapılacak.
Rumelifeneri - 09.12.2016
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Sarıyer'in Rumelifeneri ve Garipçe mahallelerinde 12 Aralık Pazartesi günü 08.
Rumelifeneri - 14.08.2016
Marmara'daki Balıkçılar Yeni Sezona Hazırlanıyor
Sarıyer'deki Rumelifeneri Balıkçı Barınağı'nda, teknelerin yaklaşan av sezonu için hazırlık çalışmaları devam ediyor.
Rumelifeneri - 28.04.2016
Koç Üniversitesi Gönüllüleri Çocuk Şenliği Düzenledi
Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde geçtiğimiz gün gerçekleşen etkinliğe; bu yıl ilköğretim öğrencileri başta olmak üzere, Sarıyer'den 267, EÇADEM'den (Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi) 46, ASAM'dan (Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği) 41 olmak üzere 350'nin üzerinde öğrenci katıldı.
Rumelifeneri - 22.12.2015
Türkiye'de 2015 Böyle Geçti (6)
11 HAZİRAN  İstanbul 8. İdare Mahkemesince, İstanbul'a yapılacak üçüncü köprünün bağlantı yollarının Beykoz ve Sarıyer Rumelifeneri'ndeki Boğaziçi geri görünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan geçişlerine ilişkin imar planları iptal edildi.
Rumelifeneri - 22.12.2015
Koç Üniversitesi ELC for Kids Kış Programı Başlıyor
Katılımcıların aktivite ve atölye çalışmalarında eğlenerek aktif İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeyi hedefleyen Koç Üniversitesi ELC For Kids Kış Programı üniversitenin Rumelifeneri Kampüsü'nde gerçekleşecek.
Rumelifeneri - 25.06.2015
Koç Üniversitesi 21'İnci Yıl Mezunlarını Verdi
Koç Üniversitesi'nin "21. Yıl Lisans ve Lisansüstü Mezuniyet Töreni", Koç Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Rahmi M. Koç, Koç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Umran İnan ve Christiane Amanpour'un katılımıyla Rumelifeneri Kampüsü'nde gerçekleştirildi.
Rumelifeneri - 11.06.2015
Aa Günün
(13.24)  8- İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprünün bağlantı yollarının Beykoz ve Sarıyer Rumelifeneri'ndeki Boğaziçi geri görünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan geçişlerine ilişkin 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım Planı Değişikliği iptal edildi.
Rumelifeneri - 11.06.2015
Üçüncü Köprünün Bağlantı Yollarına İptal Kararı
İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprünün bağlantı yollarının Beykoz ve Sarıyer Rumelifeneri'ndeki Boğaziçi geri görünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan geçişlerine ilişkin 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım Planı Değişikliği iptal edildi.
Rumelifeneri - 11.06.2015
Üçüncü Köprünün 2 Bağlantı Yolu İptal Edildi
Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası’nın 3. köprünün bağlantı yollarının iptali için açtığı davalardan biri sonuçlandı. İstanbul 8. İdare mahkemesi, Sarıyer ve Beykoz bağlantı yollarını iptal etti. Mimarlar Odası İstanbul Şube Sekreteri Ali Hocaalioğlu, bağlantı yollarıyla ilgili devam eden 17 dava daha olduğunu söyledi. Yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarının iptali için açılan 18 davadan biri sonuçlandı. TMMOB Mimarlar Odası tarafından yapılan açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca onaylanan 08.10.2013 tasdik tarihli ‘Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Boğaziçi Gerigörünüm ve Etkilenme Bölgesi Geçişi ile Sarıyer İlçesi, Rumelifeneri Boğaziçi Gerigörünüm ve Etkilenme Bölgesi geçişlerine ilişkin 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım Planı Değişikliği’ne ilişkin TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından açılan dava iptal kararıyla sonuçlanmıştır.
Rumelifeneri - 12.05.2015
Koç Üniversitesi Bahar Şenliği'ne Son 10 Gün
Koç Üniversitesi Sosyal Aktiviteler Kulübü tarafından düzenlenen Bahar Şenliği'15, 23 Mayıs günü Rumelifeneri Kampüsü'nde gerçekleştirilecek.
Rumelifeneri - 11.05.2015
Sahnesizler ile Tiyatro Türkiye Sokaklarına Taşınacak
*Koç Üniveristesi'ndeki temsiller için saat 19.30'da Hacıosman Metro Durağı'ndan servis kalkacaktır. Rumelifeneri'nden dönüş saati 22.
Rumelifeneri - 11.05.2015
İngilizce Yaz Programına Kayıtlar Devam Ediyor
"Koç University English Language Center for Kids" Yaz Dönemi Programı ile 4-13 yaş arasındaki çocuklar, yaz tatilinde farklı atölyelere, sportif ve sosyal etkinliklere katılarak, İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirme şansı yakalayacak. 22 Haziran 2015'te Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde başlayacak olan programlar, 28 Ağustos 2015'e kadar devam edecek.
Rumelifeneri - 20.03.2015
Dünyanın En İyi Okulundan Uluslararası İşletmede Çift Diploma
Çift diploma programı sözleşmesi, Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü Akademik Direktörü Prof. Dr. Zeynep Gürhan Canlı ile South Carolina Üniversitesi (USC) Darla Moore İşletme Okulu Uluslararası Programlar ve İşbirliklerinden Sorumlu Dekan Yardımcısı Kendall Roth'un katıldığı Rumelifeneri Kampüsü'nde düzenlenen törende imzalandı.
Rumelifeneri - 21.02.2015
Koç Üniversitesi'nde Bir Öğrenci Sergisi
Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü MAVA 207 Görsel Tasarım ve MAVA 327 Tipografi derslerini alan öğrenciler, alışılmış kavramların farklı yollarla ifade edilmesinin mümkün olup olmadığı sorusuna cevap arayan çalışmalarını "Odds&Ends" ismi altında sergiliyor. Öğrenciler, "Görsel tasarım ve tipografi unsurlarını kullanarak onları yeniden ifade etmek istediğimizde, özgün ve taze fikirler ortaya koyabilir miyiz?" sorusundan hareketle semboller, benzetmeler ya da salt harfler kullanarak tasarladıkları afişleri sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Çalışmalar, Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde yer alan Rampa Salonu'nda Mayıs 2015'e kadar ziyaret edilebilir.
Rumelifeneri - 07.11.2014
İstanbul Valiliği: Arama Kurtarma Faaliyetlerine Devam Ediliyor
İstanbul Valiliği, Rumelifeneri açıklarındaki tekne kazasına ilişkin basın açıklaması yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rumelifeneri Haberleri | Rumelifeneri Haber - Haberler - Sayfa 2 - Rumelifeneri haberleri, son dakika rumelifeneri haber ve gelişmeleri burada. 31 Aralık'ta İstanbul Kapanacak Yollar ve Toplu Taşımda Ek Sefer Konulan Hatlar Belli Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 22:40:39. #1.14#

title