RUHSAR PEKCAN HABERLERİ

Ruhsar Pekcan haber, Ruhsar Pekcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhsar Pekcan - 8.10.2020
Dünya Ticaret Örgütü Genel Direktörlüğü'ne bir kadın adayın seçilmesi kesinleşti
Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Genel Direktörlüğü seçimlerinde son tura kalan Nijerya'dan Ngozi Okonjo-Iweala ile Güney Kore'den Yoo Myung-hee, DTÖ tarihinde ilk kadın direktör olmak için yarışacak.
Ruhsar Pekcan - 8.10.2020
Macaristan Dışişleri Bakanı Szijjarto: "Avrupa'nın güvenliği Türkiye'nin elinde"
Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Avrupa'nın güvenliğinin Türkiye'nin elinde olduğunu, bu yüzden Batı Avrupalı siyasetçilerin Türkiye'yi daha az eleştirmesi gerektiğini söyledi.
Ruhsar Pekcan - 8.10.2020
Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla DEİK'in düzenlediği Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu (TABEF), bu yıl ilk kez online olarak gerçekleştirildi.
Ruhsar Pekcan - 8.10.2020
Son dakika haber: TBMM KEFEK Başkanı Aksal'dan Ticaret Bakanı Pekcan'a ziyaret
Son dakika haberi: TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ı ziyaret etti.
Ruhsar Pekcan - 7.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 8 EKİM 2020
(Ankara/11.00) 3- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, video konferans yöntemiyle Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu'na katılacak, ardından foruma ilişkin basın açıklaması yapacak.
Ruhsar Pekcan - 7.10.2020
Garanti BBVA "Kadın Girişimci Buluşmaları" dijital olarak gerçekleşti
Kadın girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve deneyimin onlara aktarılması, kadınların yeni iş birlikleri kurması ve yeni pazarlara açılmasına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen etkinlik, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla, yazar ve sunucu Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde düzenlendi.
Ruhsar Pekcan - 7.10.2020
Son dakika... GÜNDEM / 7 Ekim 2020
(TBMM/14.00/15.00/12.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, videokonferans yöntemiyle "Kadın Girişimcileri Buluşmaları" programına katılacak.
Ruhsar Pekcan - 7.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Ekim 2020
(TBMM/12.00) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, videokonferans yöntemiyle "Kadın Girişimcileri Buluşmaları" programına katılacak.
Ruhsar Pekcan - 5.10.2020
Mali'de geçiş süreci hükümetinin bakanları belli oldu
Mali'de 25 üyeli geçiş süreci hükümeti kuruldu.
Ruhsar Pekcan - 4.10.2020
Türk ve Afrikalı iş insanları "Pandemi Sonrası Dünyada Güçlü Ortaklar' için bir araya geliyor
Gözbaşı, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Türkiye Afrika Ekonomi ve İş Forumu sanal etkinliğimizi, bu yıl 8-9 Ekim'de gerçekleştireceğiz. İlk kez sanal platformda düzenleyeceğimiz forumumuza, Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan ve Afrika'dan Çad, Cibuti, Gabon, Gambiya, Kamerun, Kongo, Moritanya, Namibya, Nijer, Nijerya, Ruanda, Sierra Leone, Somali ve Zimbabve'den 15 bakan iştirak edecek.
Ruhsar Pekcan - 2.10.2020
Macaristan: Uluslararası hukuk kapsamında Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü ve egemenliğini...
Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, ülkesinin Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü ve egemenliğini desteklediğini açıkladı.
Ruhsar Pekcan - 2.10.2020
TİCARET BAKANI RUHSAR PEKCAN EYLÜL AYI İHRACAT RAKAMLARINI AÇIKLADI
TİCARET Bakanı Ruhsar Pekcan, "Eylül ihracatımız geçen yılın aynı ayına göre yüzde 4,8, ağustosa göre yüzde 28,5 artışla 16 milyar 13 milyon dolar oldu" dedi.
Ruhsar Pekcan - 2.10.2020
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan eylül ayı ihracat rakamlarını açıkladı: (1)
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Eylül ihracatımız geçen yılın aynı ayına göre yüzde 4,8, ağustosa göre yüzde 28,5 artışla 16 milyar 13 milyon dolar oldu.
Ruhsar Pekcan - 2.10.2020
Son dakika haberi! Ticaret Bakanı Pekcan: "Eylül ihracatımız geçen yılın aynı ayına göre yüzde 4,8, ağustosa göre...
Son dakika haberler: Ticaret Bakanı Pekcan: "Eylül ihracatımız geçen yılın aynı ayına göre yüzde 4,8, ağustosa göre yüzde 28,5 artışla 16 milyar 13 milyon dolar oldu.
Ruhsar Pekcan - 2.10.2020
Seramik, Çimento, Cam sektörleri 2019 yılı ihracat şampiyonları belli oldu
Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği, (ÇCSİB) "2019 Yılı İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni"ni online olarak gerçekleştirdi. T.C Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle'nin katılımlarıyla, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Erdem Çenesiz ev sahipliğinde düzenlenen ve 2019 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren 40 firmanın ödüllendirildiği törene sektör temsilcileri ve ihracatçı firma yöneticileri katıldı.
Ruhsar Pekcan - 1.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 2 Ekim 2020
(Ankara/11.30) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, eylül ayı ihracat rakamlarının açıklanacağı basın toplantısına katılacak.
Ruhsar Pekcan - 1.10.2020
Seramik, çimento ve camın 2019 ihracat şampiyonları ödüllendirildi
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın video konferansla katıldığı etkinlikte, 2019 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren 40 firmaya ödülleri verildi.
Ruhsar Pekcan - 1.10.2020
Son dakika haberleri... Belçika'da yeni Başbakan de Croo yemin etti
Son dakika politika haberi: Belçika'da 493 günün ardından kurulan Vivaldi Koalisyonu, Başbakan Alexandre de Croo'nun yemin etmesiyle göreve başladı.
Ruhsar Pekcan - 1.10.2020
DEİK Başkanı Olpak, ekonomi basınıyla bir araya geldi
Bu kapsamda, bir ilki daha gerçekleştirmeye hazırlandıklarını dile getiren Olpak, "8-9 Ekim tarihlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın katılımlarıyla, Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu'nu sanal platformda gerçekleştireceğiz.
Ruhsar Pekcan - 1.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2)
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2) ERDOĞAN LOCADAN İZLEDİ TBMM Genel Kurulu, yeni yasama dönemi açılışı nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul Salonu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grupları hazır bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Kurul salonuna gelen ilk isimler arasında yer aldı. Özel oturumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, kuvvet komutanları ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener locadan izledi.
Ruhsar Pekcan - 1.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı (2)
ERDOĞAN LOCADAN İZLEDİ TBMM Genel Kurulu, yeni yasama dönemi açılışı nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda toplandı. Genel Kurul Salonu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grupları hazır bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Kurul salonuna gelen ilk isimler arasında yer aldı. Özel oturumu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, kuvvet komutanları ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener locadan izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ruhsar Pekcan Haberleri | Ruhsar Pekcan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ruhsar Pekcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhsar Pekcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri! Bakan Pekcan: İhracatçılarımızın rekabet gücü artırılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 20:19:48. #1.15#
title