RUHSAR PEKCAN HABERLERİ

Ruhsar Pekcan haber, Ruhsar Pekcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ruhsar Pekcan

Ruhsar Pekcan

Doğum Yeri Manisa / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ruhsar Pekcan Kimdir ?

Ruhsar Pekcan 1958 tarihinde Manisa’nın Demirci ilçesinde doğudu. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi mezun olarak tamamladı. Üniversite eğitimini bitirmesinin akabinde yüksek lisansını eğitimini de aynı fakültede icra etti. Kariyerine ilk kez 1981 tarihinde TSKB Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ruhsar Pekcan - 24.10.2020
Japonya ile İngiltere arasında Serbest Ticaret Anlaşması imzalandı
Japonya ile İngiltere, Serbest Ticaret Anlaşması'na (STA) imza attı.
Ruhsar Pekcan - 23.10.2020
Bakan Pekcan, İSO Meclisi'nin online toplantısına konuk oldu
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Önümüzdeki süreçte küresel ekonomi ve ticaret yapısında görülmesi olası dönüşümler, Türkiye için şüphesiz fırsatlar barındırıyor.
Ruhsar Pekcan - 23.10.2020
Son Dakika | "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" webinarı
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Mühendislik Sistemleri Profesörü David Simchi Levi, otomotiv sektöründe tedarik zincirinin yeniden yapılandırıldığını ve bu sayede daha önce görülen sorunlardan uzaklaşıldığını belirterek, "Türkiye şu anda çok iyi bir konumda ve bu taleplere karşılık verebilir. Maliyetlerde rekabetçi avantajı olduğu için, ev o pazarlara da yakın olduğu için Türkiye'nin bir önemi var." dedi. Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) tarafından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" başlıklı webinar düzenlendi.
Ruhsar Pekcan - 23.10.2020
"Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" webinarı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) tarafından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" başlıklı webinar düzenlendi.
Ruhsar Pekcan - 23.10.2020
Son dakika! "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" webinarı
TÜSİAD tarafından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla "Küresel Tedarik Zincirlerinin Yeniden Yapılanması" başlıklı webinar düzenlendi.
Ruhsar Pekcan - 22.10.2020
Son dakika haber! GÜNDEM ÖZETİ / 23 Ekim 2020
(Yalova/10.15-17.00) 3- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TÜSİAD tarafından düzenlenen "Küresel tedarik zincirlerinin yeniden yapılanması" konulu webinara katılacak.
Ruhsar Pekcan - 21.10.2020
OİB, Almanya'ya Dijital Sektörel Ticaret Heyeti programı düzenledi
Uludağ İhracatçı Birliklerinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ'ın moderatörlüğünde gerçekleşen programın açılış oturumuna video konferans yöntemiyle katılan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, otomotiv ihracatında toparlanmayı eylül ayı ile birlikte gördüklerini ifade etti.
Ruhsar Pekcan - 21.10.2020
Son dakika... İngiltere Ticaret Bakanı Truss Japonya'ya gidiyor
Gelen son dakika haberine göre İngiltere Ticaret Bakanı Liz Truss'un, Brexit sonrası serbest ticaret anlaşmasını imzalamak üzere cuma günü Japonya'yı ziyaret etmeyi planladığı bildirildi.
Ruhsar Pekcan - 19.10.2020
ABD ve BAE "Stratejik Diyalog Çalışması" altında kapsamlı iş birliği başlatıyor
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, "Stratejik Diyalog Çalışması" kapsamında, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Abdullah bin Zayid Al Nahyan ile bir araya gelecek.
Ruhsar Pekcan - 19.10.2020
"Almanya Otomotiv Dijital Sektörel Ticaret Heyeti" programı gerçekleştirildi
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen Almanya Otomotiv Dijital Sektörel Ticaret Heyeti Programı'nda konuşan Aydın, pandeminin Almanya'ya etkileri ve Alman otomotiv sektörüyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Ruhsar Pekcan - 19.10.2020
"Almanya Otomotiv Dijital Sektörel Ticaret Heyeti" programı gerçekleştirildi
Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ticaret Bakanlığı desteği ile, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla gerçekleştirilen programa, 25'si Türk, 50'si Alman olmak üzere toplam 75 firma katılıyor.
Ruhsar Pekcan - 19.10.2020
"Almanya Otomotiv Dijital Sektörel Ticaret Heyeti" programı gerçekleştirildi
Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ticaret Bakanlığı desteği ile, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla gerçekleştirilen programa, 25'si Türk, 50'si Alman olmak üzere toplam 75 firma katılıyor.
Ruhsar Pekcan - 19.10.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
11.00-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni'ne katılacak.
Ruhsar Pekcan - 18.10.2020
Son dakika: GÜNDEM ÖZETİ / 19 Ekim 2020
(Ankara/12.00) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, video konferans yöntemiyle Almanya Otomotiv Dijital Sektörel Ticaret Heyeti Programı'na katılacak.
Ruhsar Pekcan - 17.10.2020
Macaristan'dan Biden'a "hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap verme" çağrısı
Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, ABD'nin Demokrat başkan adayı Joe Biden'a hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap verme çağrısı yaptı.
Ruhsar Pekcan - 16.10.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE UKRAYNA DEVLET BAŞKANI ZELENSKİ BASIN AÇIKLAMASI
Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ortak basın toplantısı düzenledi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski Üsküdar'da bulunan Vahdettin Köşkü'nde ikili ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenlendi.  Toplantıda ilk olarak ikili anlaşmalar imzalandı. Basın toplantısında iki liderin yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da katıldı.
Ruhsar Pekcan - 16.10.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy başkanlığındaki heyetler arası görüşme sona erdi
Heyetler arası görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere ile Ukrayna'dan ilgili bakanlar da yer aldı.
Ruhsar Pekcan - 14.10.2020
CHP'li Hamzaçebi: "Mahkemenin Berberoğlu kararı hukuk devletini ayaklar altına alan bir karardır"
Meclise verdikleri araştırma ve soru önergeleri olduğunu, MASAK'a bildirim yaptıklarını dile getiren Hamzaçebi, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'a yönelik eleştirilerde bulundu.
Ruhsar Pekcan - 14.10.2020
"Sanayileşme İcra Komitesi" kuruluyor
Yerli üretimin ve teknolojik kabiliyetlerin geliştirilmesini sağlamak, üreticilerin yatırım, üretim, finansman süreçlerini kolaylaştırmak ve rekabetçiliklerini artırmak amacıyla, "Sanayileşme İcra Komitesi" kuruluyor.
Ruhsar Pekcan - 14.10.2020
Son dakika haberleri! Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Buna göre yetki belgesi almadan emlakçılık faaliyeti yapılamayacak."
Son dakika haber: Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Buna göre yetki belgesi almadan emlakçılık faaliyeti yapılamayacak.
Ruhsar Pekcan - 14.10.2020
Sanayileşme İcra Komitesi kuruluyor
Yerli üretimin ve teknolojik kabiliyetlerin geliştirilmesi amacıyla Sanayileşme İcra Komitesi (SAİK) oluşturuluyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ruhsar Pekcan Haberleri | Ruhsar Pekcan Kimdir - Haberler - Ruhsar Pekcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ruhsar Pekcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Alaşehir'e salamur yaprak işleme tesisi kurulacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 23:33:47. #1.15#
title