Roc Haberleri

Roc haber, Roc son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Roc - 28.05.2013
Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi Hollanda'da Türk Bayrağını Dalgalandırıyor
Ulusal Ajans'ın katkıları ile ilk olarak 01-26 Nisan tarihleri arasında Finlandiya'nın Jyvaskyla Şehrinde Jyvaskyla Mesleki Eğitim Kolejinde Finli öğrenciler ile elektronik baskı devre (pcb) konusunda çalışma yapan okul öğrencileri 2. Akış çalışmaları kapsamında 04 Mayıs günü Hollanda'nın Sneek Şehrine giderek ROC Mesleki Eğitim Okullarında çalışmalarına başlamıştı.
Roc - 15.05.2013
Doosan Forklift Bayi Toplantısı İzmir'de Yapıldı
SANKO MAKİNA Sanko Makina Pazarlama, Doosan marka ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici, dizel, LPG ve akülü forkliftler, mini yükleyici, Rocla marka depo içi istif ekipmanları, Soosan marka hidrolik kırcı ve kaya delici, Atlas marka iş makinaları ve Donaldson marka filtrelerin Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.
Roc - 10.05.2013
Hazır Beton ve Konkasör Tesisleri Açıldı
"KONKASÖR TESİSLERİNE YAPILAN YATIRIMLA İKİ MİSLİ KAPASİTE ARTIRIMI SAĞLANDI" Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Konkasör tesislerimizde yapılan modernizasyonla günlük kapasite 1200 tondan 3.000 – 3.500 tona yükseltilerek iki misli kapasite artışı sağlandığını belirttti. Başkan Çat daha sonra şunları söyledi: "Tesisimizde önceki yıllarda 8 saatlik mesai içerisinde 15 tonluk 2 kamyonla ortalama 35-40 sefer yapılabilirken yapılan modernizasyon çalışmalarında çenenin ağzı tam olarak açılarak geçen malzeme miktarı artırılmış, bantlar büyütülmüş, darbeli kırıcı kurulmuş,elek teke düşürülerek büyütülmüştür. Ayrıca Konkasör bünyesine 2 adet 20 tonluk kaya damperli kamyon satın alınarak 8 saatlik mesai içerisinde 70–80 sefere çıkarılmıştır. Tesiste çift vardiya çalışılarak alınacak verim, günlük 3.000 – 3.500 tondur." Başkan Çat, geçmiş yıllarda yapılmakta olan galeri patlatmalarının kanunen yasak olduğuna dikkat çekerek,"Konkasör Tesislerindeki üretim kapasitesini artırmak için Sebeltaş A.Ş. bünyesindeki bulunan ve mekaniği çok eski olan, günlük sadece 2-3 delik delebilen delicinin konkasör malzeme ihtiyacın cevap vermediği için dışarıdan günlüğü 1.000 TL+KDV'ye delici Roc kiralama yöntemine başvurmaktansa günlük 10–12 delik delebilme kapasiteli yerli üretim yeni bir delici satın alınmıştır.
Roc - 26.04.2013
Hollandalı Öğrenciler Eğitim Bir-Sen'i Ziyaret Etti
Hollanda'nın Apeldorn, Deventer, Zutphen şehirlerinde faaliyette bulunan ROC Aventus okullarının Sağlık Bölümü Müdürü Herman Hooltmat ve öğretmeni Hakan Karalık ile bir grup öğrenci Kayseri'deki Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesiyle yaptıkları işbirliği sonucu Kayseri'ye geldi.
Roc - 26.04.2013
Hollandalı Öğrenciler Eğitim-Bir-Sen'i Ziyaret Etti
Hollandalı Öğrenciler Eğitim-Bir-Sen'i Ziyaret Etti.bir grup öğrenci Kayseri'deki Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesi Müdürü A.Vahap GÖKALP ile yaptıkları işbirliği sonucunda Kayseri'ye geldi.
Roc - 22.04.2013
Hollanda'dan Bursa'ya İş Birliği Çağrısı
Hollanda'dan gelen Roc Van Twente Okulu temsilcileri, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
Roc - 03.04.2013
Sanko Makina Yetkilileri Imhx Fuarı 'Nı Ziyaret Etti
SANKO MAKİNA Sanko Makina Pazarlama, Doosan marka ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici, dizel, LPG ve akülü forkliftler, mini yükleyici, Rocla marka depo içi istif ekipmanları, Soosan marka hidrolik kırcı ve kaya delici, Atlas marka iş makinaları ve Donaldson marka filtrelerin Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.
Roc - 01.04.2013
Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi'nde Başarı Geleneğe Dönüştü
2006 yılından bu yana her yıl bir proje ile Leonardo da Vinci'ye katılmaya hak kazanan Aydın Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, elde ettiği başarı ile bu başarıyı kazanan nadir okullardan biri oldu. Bu yıl "Elektronik Devre Dizaynı" projesi ile Leonardo da Vinci'ye katılmaya hak kazandıklarını belirten Proje Koordinatörü Oktay Rodoslu, "Projemiz 20 öğrenci ve 4 refakatçi öğretmenden meydana gelmiştir. Ulusal Ajans'ın katkıları ile gerçekleştirilen bu AB Projesi iki akıştan oluşmaktadır.İlk akış 10 öğrenci 2 refakatçi öğretmen ile Finlandiya'ya gerçekleşecektir. 01-26 Nisan tarihleri arasında 4 hafta süreyle Finlandiya'nın Jyvaskyla Şehrinde Jyvaskyla Mesleki Eğitim Kolejinde Finli öğrenciler ile elektronik baskı devre(pcb) konusunda çalışma yapacak olan öğrencilerimiz bilgi ve görgülerini arttırarak AB standartındaki atölyelerde çalışma imkanı bulacaklardır. İkinci akışımız ise 04-31 Mayıs tarihleri arasında Hollandanın Sneek Şehrine ROC Mesleki Eğitim Okullarına aynı konu üzerine yine 2 refakatçi öğretmenimiz ve 10 öğrencimizle gerçekleşecek" diyerek projeye katkı sağlayan herkese teşekkür etti.
Roc - 29.03.2013
Sanko Makina Ürünlerini Antalya'da Tanıttı
SANKO MAKİNA Sanko Makina Pazarlama, Doosan marka ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici, dizel, LPG ve akülü forkliftler, mini yükleyici, Rocla marka depo içi istif ekipmanları, Soosan marka hidrolik kırıcı ve kaya delici, Atlas marka iş makinaları ve Donaldson marka filtrelerin Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.
Roc - 27.03.2013
Sanko Makina, Katıldığı Win Fuarı'nda İlgi Odağı Oldu
SANKO MAKİNA Sanko Makina Pazarlama, Doosan marka ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici, dizel, LPG ve akülü forkliftler, mini yükleyici, Rocla marka depo içi istif ekipmanları, Soosan marka hidrolik kırcı ve kaya delici, Atlas marka iş makinaları ve Donaldson marka filtrelerin Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.
Roc - 26.02.2013
3 Adımda Kırışıklıklardan Kurtulun!
Cilt kozmetiğinde dünyada çok önemli ilerlemeler kaydedilmiş durumda. Cilt kırışıklıklarını en aza indirmek ve cildinizi gençleştirmek için; Evoria.com'da Shisedio, Biotherm, Roc ve Monteil markalı kırışıklık karşıtı cilt bakım ürünlerini bulabilirsiniz.
Roc - 05.02.2013
Justin Timberlake Sevenlere Çifte Müjde!
İTUNES SİNGLE LİSTELERİNDE BİR NUMARA Türkiye dahil tam 31 ülkenin iTunes single listesinde #1. sıraya ve 54 ülkede ise ilk 10'a yerleşen "Suit & Tie feat Jay Z", ilk haftasında 310,078 adetlik dijital single satışı ile Justin Timberlake'in pop kültürünün simgelerinden biri haline gelen "SexyBack" şarkısının ilk haftasındaki başarısını da geride bırakmıştı. Justin Timberlake'in 19 Mart'ta yayınlanacak olan yeni albümünde yer alacak olan ve Justin Timberlake, Timbaland, Shawn Carter, Jerome "J-ROC" Harmon ve James Flauntleroy eşliğinde yazılan şarkının prodüktörlüğü ise yine Timbaland, Justin Timberlake ve Jerome "J-ROC" Harmon'a ait.
Roc - 05.02.2013
JUSTİN TİMBERLAKE SEVENLERE ÇİFT MÜJDE!
iTUNES SİNGLE LİSTELERİNDE BİR NUMARA Türkiye dahil tam 31 ülkenin iTunes single listesinde #1. sıraya ve 54 ülkede ise ilk 10'a yerleşen "Suit & Tie feat Jay Z", ilk haftasında 310,078 adetlik dijital single satışı ile Justin Timberlake'in pop kültürünün simgelerinden biri haline gelen "SexyBack" şarkısının ilk haftasındaki başarısını da geride bırakmıştı. Justin Timberlake'in 19 Mart'ta yayınlanacak olan yeni albümünde yer alacak olan ve Justin Timberlake, Timbaland, Shawn Carter, Jerome "J-ROC" Harmon ve James Flauntleroy eşliğinde yazılan şarkının prodüktörlüğü ise yine Timbaland, Justin Timberlake ve Jerome "J-ROC" Harmon'a ait.
title