Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı - Haberler
Haberi Paylaş

Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı

AA - Haberler | Yerel
Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı

Rize Valisi Nurullah Çakır, başkanlığında Halk Günü düzenlenerek vatandaşların sorunlarının dinlendiği bildirildi.

Rize Valisi Nurullah Çakır başkanlığında düzenlenen Halk Günü toplantısında, vatandaşların sorunlarının dinlendiği bildirildi.

Rize Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Mavi Salonda gerçekleştirilen Halk Günü'nde kurum müdürlerinin ve Rize Belediyesi yetkililerinin hazır bulunduğu ifade edildi.

Açıklamada, Vali Çakır'ın vatandaşların problemlerini dinleyerek kısa sürede çözüm üretmek ve yardımcı olmak amacıyla Halk Günü toplantılarının gerçekleştirildiğini vurguladığı kaydedildi.

Halk günlerinin devlet millet kaynaşmasının en güzel örneklerinden biri olduğu kaydedilen açıklamada, Vali Çakır'ın şu ifadelerine yer verildi:

"Halk günlerinin amacı sorunların daha iyi şekilde anlaşılması ve çözümünün daha kısa sürede yapılmasını sağlamaktır. Bir talebi, sıkıntısı ve önerisi olan vatandaşlarımız bize gelebilirler. Yetkimiz dahilinde çözebileceğimiz konuları hemen talimat vererek çözebiliriz, çözemeyeceğimiz konularda da hemen notumuzu alıp çözmek için gayret gösteririz. Kapımız her zaman vatandaşımıza açık. Amacımız vatandaşımıza yardımcı olmak. Burada vatandaşımıza hizmet etmek için varız. Vatandaşımızın hizmetindeyiz." - Rize

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500