Rize Hentbol Grup Müsabakalarına Adını Yazdı - Haberler
Haberi Paylaş

Rize Hentbol Grup Müsabakalarına Adını Yazdı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Rize Hentbol Grup Müsabakalarına Adını Yazdı

Rize’de yapılan Küçükler grup müsabakaları sonunda, Türkiye yarı finallerine gidecek takımlar arasında Rize adını Kız ve Erkekler arasına yazdırmayı başardı.

İYİDERE (İHA) - Rize'de yapılan Küçükler grup müsabakaları sonunda, Türkiye yarı finallerine gidecek takımlar arasında Rize adını Kız ve Erkekler arasına yazdırmayı başardı.

Hentbol Federasyon Başkanlığı 2014 faaliyet programı arasında yer alan ve 10-13 Mayıs tarihlerinde İyidere Spor Salonunda başlayan Kulüpler arası Küçükler kız- Erkek Hentbol grup müsabakaları sona erdi. Artvin, Trabzon, Erzurum ve Rize illerinden Küçükler gurup müsabakalarına katılanlarda Rize Karadeniz Spor Kulübü Erkeklerde birinci olurken, kızlarda ise Rize Ardeşen GSK birinci olarak Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı.

Karadeniz Spor Kulübü Antrenörü Oğuzhan Bekar takımlarıyla birlikte yarı final müsabakalarında aynı performans ile mücadele edeceklerine dile getirdi ve kendilerinin her zaman yanında olup desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Nurullah Çakır'a ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik'e teşekkür etti. - RİZE

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500