Rize'de Halk Günü Düzenlendi - Haberler
Haberi Paylaş

Rize'de Halk Günü Düzenlendi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Rize'de Halk Günü Düzenlendi

Rize Valisi Nurullah Çakır, uzun bir aradan sonra düzenlenen halk gününde vatandaşlar ve kurum amirleriyle bir araya geldi.

Rize Valisi Nurullah Çakır, uzun bir aradan sonra düzenlenen halk gününde vatandaşlar ve kurum amirleriyle bir araya geldi.

Rize Valisi Nurullah Çakır, göreve geldiği günlerde "bir gün değil her gün halka kapım açık" diyerek uygulatmadığı halk gününü yoğun görüş talepleri üzerine yeniden hayata geçirdi. Vali Çakır, seçimlerden sonra yeni muhtarlar ve vatandaşlardan gelen görüşme taleplerini karşılayabilmek için bugün düzenlediği halk gününde vatandaşlar ve kurum amirleri ile bir araya geldi. Halk gününe katılanların büyük bölümünü talepleri ile toplantıya gelen muhtarlar oluşturdu.

Vali Çakır, vatandaşların problemlerini dinleyerek kısa süre içerisinde çözüm üretmek ve yardımcı olmak amacıyla halk günü toplantılarının gerçekleştirildiğini belirterek şunları söyledi: "Devlet-millet kaynaşmasının en güzel örneklerinden bir tanesidir. Bu toplantılara kurumlarımızın temsilcileri de katılacaktır. Böylece vatandaşlar istek ve şikayetlerini en yetkili kişilere aktarmaktadır. Bu da sorunların daha iyi bir şekilde anlaşılması ve çözümünün daha kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır. Bize bir talebi, sıkıntısı ve önerisi olan vatandaşlarımız bize gelebilir. Yetkimiz dahilinde çözebileceğimiz konuları hemen talimat vererek çözebiliriz, çözemeyeceğimiz konularda da hemen notumuzu alıp, çözmek için gayret gösteririz. Kapımız her zaman vatandaşımıza açık. Amacımız vatandaşımıza yardımcı olmak. Burada vatandaşımıza hizmet etmek için varız. Vatandaşımızın hizmetindeyiz." - RİZE

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım