Rize'de Gülümseten 'sevgililer Günü' Kampanya Afişi

Rize'de Gülümseten 'sevgililer Günü' Kampanya Afişi

Rize'de gülümseten 'Sevgililer günü' kampanya afişiRİZE'de petshop ve av bayii sahipleri Abdülkadir ve Bülent Gencer adlı kuzenler yaklaşan Sevgililer Günü dolaysıyla yaptırdıkları ilginç kampanya afişi görenleri gülümsetiyor.

Rize'de gülümseten 'Sevgililer günü' kampanya afişi

RİZE'de petshop ve av bayii sahipleri Abdülkadir ve Bülent Gencer adlı kuzenler yaklaşan Sevgililer Günü dolaysıyla yaptırdıkları ilginç kampanya afişi görenleri gülümsetiyor. Afişte, sevgilisi ile gelene yüzde 10, eşiyle gelene yüzde 20 ikisi ile birlikte gelene ise ürün bedava ibareleri yer alıyor.

Piriçelebi Mahallesi'nde petshop ve av bayii mağazası bulunan Abdülkadir ve Bülent Gencer adlı kuzenler yaklaşan Sevgililer Günü dolayısıyla başlattıkları kampanya için afiş yaptırdı. Kampanya afişinde mağazaya sevgilisi ile birlikte gelene yüzde 10, eşi ile birlikte gelene yüzde 20, her ikisi ile birlikte gelene ise bir ürün bedava duyurusuna yer verildi. İlginç kampanya afişini görenleri gülümsetiyor.

Mağaza sahibi Abdülkadir Gencer, Karadeniz'e özgü ilginç bir kampanya yaptıklarını belirterek 'Esprili olsun, gören insanları gülümsetsin ve cesaret edebilen varsa gelip alışveriş yapabilsin diye düşündük. Geçtiğimiz günlerde bir müşteri eşiyle geldi, daha sonra da eşinin ters ters bakışları altında sevgilisi ile geleceğini söyledi. Bizde bekliyoruz, henüz cesaret eden olmadı. Sanıyorum bizim Karadeniz kadınlarından çekindikleri için böyle bir şey yapan çıkmazö dedi.