Rıdvan Dilmen: Arda'yla Problem Bizim Yüzümüzden Olduysa Vay Halimize

Rıdvan Dilmen, Arda'nın Milli Takım'a alınmaması üzerine, "Sanki aralarında böyle bir problem yoktu da Arda evinde bizimle röportaj yaptığı için iş buralara geldiyse vah 79 milyona, vah Türk futboluna!" dedi.

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, milli takım kadrosuna Arda Turan'ın yeniden alınmaması üzerine sert açıklamalarda bulundu.

Arda Turan'ın geçtiğimiz günlerde %100 programına verdiği röportaj nedeniyle çağrılmadığı iddiası hakkında konuşan Dilmen, ağır sözler kullandı.

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları şöyle:

"FATURA BİZE ÇIKARILDI"

"Sanki her şey güllük gülistanlıktı, Arda Turan; Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile yaptığı röportajdan sonra Milli Takım'a alınmadı! Biz Allah'tan oradan Çin'e gitmemişiz! Çin'e gidip Burak (Yılmaz) ile röportaj yapsak tam bitmiştik! Fatura bize çıkarıldı. Fatih Terim; hocamızdır, ağabeyimizdir. Arda da bizim kardeşimizdir. Türkiye bir sürü sorunla uğraşırken, keşke böyle bir şey olmasaydı.

"VAH TÜRK FUTBOLUNA"

Sanki aralarında böyle bir problem yoktu da Arda evinde bizimle röportaj yaptığı için iş buralara geldiyse vah 79 milyona, vah Türk futboluna! Daha da fazla konuşmak istemiyorum. Eğer Fatih Terim, Arda Turan'ı Barcelona'a bize verdiği röportajdan dolayı kadroya almıyorsa, ihale bu röportaja kaldıysa, evet Arda; Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen yüzünden bir daha Milli Takım'a gitmeyecektir. Fatih Hoca, Arda'yı bu yüzden kadroya almadıysa da çok garip!"

OĞULCAN KAYA