Rıdvan'dan Antrenörlük İçin 3 Yıllık Sözleşme Şartı

Rıdvan'dan Antrenörlük İçin 3 Yıllık Sözleşme Şartı

Rıdvan Dilmen, Önümüzdeki Sezon Bir Takım Çalıştırmayı Düşündüğünü Belirterek, "Gideceğim Takımla 3 Yıl Çalışmak Şartını Arıyorum" Dedi.

Rıdvan'dan Antrenörlük İçin 3 Yıllık Sözleşme Şartı

Rıdvan Dilmen, önümüzdeki sezon bir takım çalıştırmayı düşündüğünü belirterek, "Gideceğim takımla 3 yıl çalışmak şartını arıyorum" dedi.

Adana'da yerel bir gazete tarafından düzenlenen "Sporda, yılın en iyileri seçiliyor" anketinde, Rıdvan Dilmen'e onur ödülü verildi.

Dilmen, Ekspres Gazetesi tarafından düzenlenen ödül töreni nedeniyle geldiği Adana'da, sezon öncesi 6-7 kulüpten teklif geldiğini belirterek, yayıncılık sözleşmeleri nedeniyle teklifleri değerlendiremediğini, ancak önümüzdeki sezon bir takım çalıştırmayı düşündüğünü kaydetti.

Çalıştıracağı takımla en az 3 yıllık sözleşme şartı aradığını belirten Dilmen, ''Önemli olan bir şeyler başarmak, bu da ancak belli bir sürede olur. Bu nedenle, gideceğim takımla 3 yıl çalışmak şartını arıyorum'' dedi.

Bir soru üzerine Fenerbahçe'nin iyi bir tempo yakaladığını vurgulayan Dilmen, şöyle konuştu:

''Fenerbahçe, golde, ligde ve UEFA'da her zaman sorun yaşıyordu. Bu üçünü hiç bir zaman bir arada götüremiyordu. Ancak bu sezon iyi ve geniş bir kadrosu var, üçünü de güzel bir şekilde yürütüyor.''