Ricardinho Rötar Yaptı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, Gaziantepspor İle İnönü Stadı'nda Oynanan Lig Maçı Öncesi Açıkladığı Ricardinho Transferi Rötar Yaptı.brezilyalı Futbolcunun, Pazartesi Günü Geleceği Açıklanırken Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı.kadrosunda Ailton İle Birlikte Yabancı Futbolcu Sayısı Tam ...

Ricardinho Rötar Yaptı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören`in, Gaziantepspor ile İnönü Stadı`nda oynanan lig maçı öncesi açıkladığı Ricardinho transferi rötar yaptı.
Brezilyalı futbolcunun, Pazartesi günü geleceği açıklanırken evdeki hesap çarşıya uymadı.
Kadrosunda Ailton ile birlikte yabancı futbolcu sayısı tam olan Beşiktaş`ta, Ricardinho`nun gelmesi için ya Ailton`un satılması, ya da Nobre`nin Türk statüsüne geçmesi gerekiyor.
Ailton`a hiçbir kulüpten henüz resmi bir teklif yapılmazken, Nobre konusunda da Çarşamba günü karar açıklanacak. Ricardinho, ya Nobre`den boşalan yere ya da Ailton`dan boşalan yere alınacak.
İki konuda da henüz bir gelişme yok. Bu nedenle Ricardinho ile resmi sözleşme imzalanamadı. Fakat bu futbolcuyla her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş yönetimi Perşembe gününden sonra Ricardinho`yu İstanbul`a getirebilecek.

ADADA FORMA GİYEN FRANSIZ FUTBOLCU DA GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR
Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana`nın ısrarla istediği Fransız stoper, Beşitaş`a gelmek için gün sayıyor. Ailton ve Nobre konusundaki gelişmeleri yakından takip eden Fransız teknik adam, gelişmelere göre ismi bir sır gibi saklanan ve daha önce Tigana`nın talebelerinden biri olan bu Fransız oyuncuyu ikna edecek.

Kaynak: DHA