HABER: Reyting rekortmeni dizi Çukur'un yeni sezon fragmanı yayınlandı

Reyting rekortmeni dizi Çukur'un yeni sezon fragmanı yayınlandı

9 Eylül 2019 07:59
Reyting rekortmeni dizi Çukur'un yeni sezon fragmanı yayınlandı

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur'dan yeni fragman geldi. Dizi yeni bölümleriyle 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren izleyicisiyle buluşacak.

Haber Yorumları (25)
YILDIZ: ÇUKUR İLK SEZON çok güzeldi malesef ikinci sezon saçmalık izledik sanırık üçüncü sezonda saçmalayacaklar ama ilk sezon efsaneydi.
ES: cukur halkı şiddete cinayete özendiriyor devlet bu diziyi yasaklamalı kötü örnek bu dizi bılerek böyle diziler yapıyorlar türkıyeneın pısıkolojısını bozmak için, , , aile baglarını sevgiyi saygıyı ıyı ahlakı ögreten diziler olmalı
ER: ergen dizisi çukur, mantiksiz kurgulama!
FEDAI: Gençler maalesef bu tür dizilerden etkileniyor, bence bu tür dizi yapanlar soruşturulmalı, gençleri suça teşvik ediyorlar, yol gösteriyorlar diyee. . .
COMOLLİ: ölene kadar izleyeceğiz inanılmaz bir basyapıt
PAŞALI: Böyle diziler kesinlikle izlenmesin. oyuncular rol yaparak para kazanıyorlar, gençler diziden etkilenip gerçek hayatta katil bile oluyorlar.
AL HEPSİNİ: logara at. . . iğrenç senaryolar. . .
KOMUTAN LOGAR: seni logardan mı çıkardılar?
KUMANDA...: yorumlara bakıyorum da herkes toplum bilimci, herkes sosyolog, herkes ahlak timsali. . Hepinize tek bir cevabım var. . KUMANDA. . değiştire kardeşim beğenmiyorsan. aç kardeşim belgeselini, aç kardeşim eğitici programları. . ama bırakta izlemek isteyende izlesen. . toplum sadece sizlerden ibaret değil. .
ARMANDO: adammm
KOVBOY: bu nedir? karbüratör kapağı mı? kaç modele olur bu? bize kaça olur. . .
KOVBOY KOÇOVASIZ: ağaya beleş, köleye 1 melyon
MERT: afedersiniz b. k gibi dizi. yazarları senaristleri ergenlik dönemindeki gençler herhalde. Bırakın artık bu şarlatanlıkları
İDRİS KOÇOVASIZ: indir elini köle
SABIR: Şiddetti seven bir milletiz. . . gençlere çok kötü örnek oluyorlar ve tutuyoda diziler kurtlar vadisi bu ve adını sayamadım bir çok dizi İZLEMEYİN İZLETMEYİN bence. . .
BİR ANNE: BU DİZİLER SAYESİNDE GENCLERİMİZİN VİZYONU ''ELİNE SİLAH AL ZENGİN OLURSUN. LÜKS ARABA LÜKS EV BİR SÜRÜ MANKEN ETRAFINDA. '' OKUMAK YOK ÇOGU ZATEN SOKAKTAN GELME. BİZ NİYE OKUYALIM DİYORLAR.
BİRİSİ: Bencede
ABDURREZZAK: Şiddet dolu dizilerin sonucunda gelinen nokta. Eski yıllarda eğitim ve aile ile ilgili diziler yapılırdı. Şimdiki zamanda yapılan diziler, eğitim vermek bir yana insanları değişik noktalara itmektedir. Reyting almak amacıyla şiddet ve anlamsız olayları içeren dizilerin kaldırılması, insanların ruhi ve psikolojik durumları açısından kaldırılması önemlidir
YARIM AKILLI: bu tip dizilerle toplum iyice bozuldu.devlet niye müdahale etmiyor.kaldırın artık şu dizileri
BİRİSİ: Bencede
YAMAÇ KOÇOVASIZ: kalan yarım aklını da şuraya yorum yazmak için kullanma köle
CONI: Bosverin Cukuru Hayat NETFLIX te ! oynayanlarin kendileri bile izlemiyo Cukuru !
ZUBİ: Sanane la isteyen istediğini izler kopil
MİSAFİR: Çukur sensin
AKIN KOÇOVASIZ: reklam yapma köle
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title