Resepsiyon Haberleri

Resepsiyon haber, Resepsiyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Resepsiyon - 28.10.2020
Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın'dan Cumhuriyet Bayramı mesajı Açıklaması
Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Büyükelçilikte bu yıl Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunun gerçekleştirilmediğine işaret ederek, "Önümüzdeki sene, Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümünü yeniden hep birlikte coşkuyla kutlayacağımıza inanıyorum.
Resepsiyon - 28.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
İdari Teşkilat'ın bazı birimlerinin, mekan yetersizliği nedeniyle TBMM külliyesi dışında hizmet verdiğine dikkati çeken Şentop, sözlerini şöyle sürdürdü: "Önümüzdeki dönemde Katlı Personel Otoparkı üzerine 7 bin metrekare kullanım alanına sahip ve 600 personelin görev yapabileceği yeni bir personel binası yapılarak dışarıdaki birimler bu binaya taşınacaktır. İşin projesi tamamlanmış olup, 2021 yılı içerisinde yapım ihalesi gerçekleştirilecektir. Ayrıca mevcut kreş binamız da TBMM Külliyesi dışındadır ve binanın fiziki kapasitesi yetersiz olduğundan hizmet taleplerinin tamamı karşılanamamaktadır. Bu sebeple 400 öğrenci kapasiteli, 5 bin 700 metrekare kullanım alanına sahip, Ana Bina ile uyumlu yeni bir kreş binası yapılacaktır. Binanın projesi hazırlanmış olup, yapımı için ihale süreci başlatılmıştır." Mustafa Şentop, Florya Sosyal Tesisleri'ndeki Atatürk Köşkü, Genel Sekreterlik, yaverlik, belediye, otel, resepsiyon ve restoran binalarının tadilat ve onarımları için projelendirme sürecinin başlatıldığını, projelerin tamamlanmasının ardından gelecek yıl içerisinde tadilat ve onarım ihalesinin yapılacağını belirtti.
Resepsiyon - 25.10.2020
Milyonlarca çalışanı ilgilendiren emsal karar
Bir otelde çalışan resepsiyon görevlisi, otele giriş yapan yabancı uyruklu bir kadın müşteriyi karşılayıp odasına çıkardı.
Resepsiyon - 20.10.2020
Çin ve Tayvan diplomatlarının Fiji'deki kavgasının ardından taraflar karşılıklı suçlamalarda bulundu
Tayvan'ın düzenlediği "ulusal gün" resepsiyonun eleştirildiği açıklamada, söz konusu etkinliğin tek Çin ilkesini ve Fiji hükümetinin ilgili kural ve düzenlemelerini ihlal ettiği uyarısında bulunuldu.
Resepsiyon - 19.10.2020
Çin-Tayvan anlaşmazlığı nedeniyle Fiji'de tarafların diplomatları kavgaya tutuştu
BBC'nin haberine göre, olay 8 Ekim'de Tayvan'ın Fiji'deki ticaret ofisinin, Suva'da lüks bir otelde düzenlediği "ulusal gün" resepsiyonu sırasında meydana geldi.
Resepsiyon - 6.10.2020
Kızılcahamam Belediyesi "Güvenli Turizm Sertifikası" aldı
Acar, "Müşteri otele giriş yaptığında ateşi ölçülüyor. Girişte dezenfektan kullanıldıktan sonra maskesi yoksa kendisine maske veriliyor. Resepsiyonda belirlenen sosyal mesafede giriş işlemleri yapıyor.
Resepsiyon - 5.10.2020
Restoran müşterilerinin oranı ağustosta arttı
Tüketicilerin dikkat ettiği diğer önlemler ise yüzde 46 ile personel, yüzde 45 ile plaj, yüzde 44 ile giriş, yüzde 41 ile havuz kenarı, yüzde 37 ile resepsiyon ve lobi, yüzde 29 ile asansörler, yüzde 28 ile otele ulaşım/otopark, yüzde 26 ile oda servisi ve ortak kullanım alanları, yüzde 24 ile umumi tuvaletler, yüzde 23 ile koridorlar, yüzde 20 ile oyun alanı şeklinde sıralandı.
Resepsiyon - 13.9.2020
Başkan Hürriyet muhtarlarla buluştu
Hep birlikte Karadeniz manzarası eşliğinde yenilen yemeklerin ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Sarısu Gençlik Kampımız için çok çaba harcadık. Küçük bütçelerle büyük işler çıkartmaya çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz de burayı ziyaret ettik. Burası adeta bir mezbelelikti. Burayı harika bir tesis haline getirdik. Buranın yenilenmesine ve bu kadar güzel bir hale getirilmesinde emeği olan bütün personelimize teşekkür ediyorum. Ayrıca bu bölgede yaşayan vatandaşlar içinde küçük bir istihdam kapısı oldu. Burada çalışan resepsiyon görevlisi, kat görevlisi, aşçı ve diğer personellerimizi bu bölgenin insanlarından seçtik" diye konuştu.
Resepsiyon - 11.9.2020
Babasının mirası inekler için kariyerinden vazgeçti
Turizm sektöründe 2005'te çalışmaya başladığını belirten Çöl, "Turizme resepsiyon görevlisi olarak başladım.
Resepsiyon - 10.9.2020
MHP Kayseri Milletvekili Ersoy, 2 yıllık görev sürecindeki icraatlarını anlattı
Seçimlerin ardından TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görev aldığını, saha çalışmalarına hemen başladığını belirten Ersoy, bu süreçte toplamda 272 esnaf ve halka yönelik ziyaret, 159 konferans, panel ve davet, 135 makam ziyareti, 26 televizyon programı, 160 düğün, 132 teşkilat faaliyeti, 141 taziye ziyareti ve cenaze töreni, 19 resepsiyon, protokol ve tören, 39 hasta ziyareti, 56 spor faaliyeti, 21 açılış töreni, 74 seçim çalışması ve miting programına katıldığını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Resepsiyon Haberleri | Resepsiyon Haber - Haberler - Resepsiyon haberleri, son dakika resepsiyon haber ve gelişmeleri burada. Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın'dan Cumhuriyet Bayramı mesajı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 09:01:37. #1.15#
title