REMZİYE SIVACI HABERLERİ

Remziye Sıvacı haber, Remziye Sıvacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Remziye Sıvacı

Remziye Sıvacı

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Remziye Sıvacı Kimdir ?

1965 yılında Malatya’da doğdu. İlk ve ortaöğretim eğitimime 1973 yılında Malatya’da başladı ve Eskişehir’de tamamladı. 1985 yılında Eskişehir Sağlık Meslek Lisesini birincilikle bitirdi. 1991 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Remziye Sıvacı - 28.09.2015
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması
Törene, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın katıldı.
Remziye Sıvacı - 28.09.2015
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Mezun Olduğu Lisede
Gerçekleştirilen törene Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın da katıldı.
Remziye Sıvacı - 19.09.2015
Gazi ve Yakınlarına Yemek
Kent merkezinde bulunan bir otelde düzenlenen yemeğe Vali Güner, Garnizon Komutanı Tuğ General Tuğ General Gökhan İsmet Gülmez, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Remziye Sıvacı, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Yusuf Aytaç Hürkal, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven üst düzey subaylar, gazi ve yakınları ile resmi daire müdürleri katıldı.
Remziye Sıvacı - 18.09.2015
Üç Dönemlik 24 AK Parti'li Yeniden Aday
Buna göre, AK Parti'den tekrar aday gösterilen "3 dönemlik" isimler şöyle: "Ali Babacan Ankara 1. Bölge 1. sıra, Beşir Atalay Van 1. sıra, Mehdi Eker İstanbul 3. Bölge 1. sıra, Binali Yıldırım İzmir 1. Bölge 1. sıra, Ömer Çelik Adana 1. sıra, Recep Akdağ Erzurum 1. sıra, Hayati Yazıcı İstanbul 2. Bölge 1. sıra, Taner Yıldız Kayseri 2. sıra, Faruk Çelik Şanlıurfa 1. sıra, Bekir Bozdağ Yozgat 1. sıra, Haluk İpek Amasya 2. sıra, Cemil Çiçek Ankara 2. Bölge 1. sıra, Nurettin Canikli Giresun 1. sıra, Mustafa Elitaş Kayseri 3. sıra, Burhan Kuzu İstanbul 2. Bölge 3. sıra, Mehmet Ali Şahin Karabük 1. sıra, Ayhan Sefer Üstün Sakarya 1. sıra, Mustafa Ataş İstanbul 1. Bölge 2. sıra, Mevlüt Çavuşoğlu Antalya 1. sıra, Bayram Özçelik Burdur 1. sıra, Hakkı Köylü Kastamonu 1. sıra, Şaban Dişli Sakarya 2. sıra, Zeyid Aslan Tokat 2. sıra ve Murat Yıldırım Ankara 2. Bölge 12. sıra." 53 milletvekili aday listesinde yer almadı  7 Haziran'daki seçimde Meclis'e giren 53 milletvekili, 1 Kasım seçimi için hazırlanan aday listesinde yer almadı. Listede bulunmayanlar arasında Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, İstanbul milletvekilleri Uğur Işılak, Abdurrahim Boynukalın ve Osman Can dikkati çekti.  25. Dönem milletvekillerinden AK Parti'nin milletvekili aday listesinde yer almayan isimler şöyle: "Adana Milletvekili Sadullah Kısacık, Afyonkarahisar milletvekilleri Remziye Sıvacı, Halil Ürün, Aksaray Milletvekili Nevzat Palta, Aydın milletvekilleri Mehmet Sadık Atay, Bursa milletvekilleri Önder Matlı, İsmet Su, Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Denizli milletvekilleri Bilal Uçar, Mehmet Yüksel, Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Elazığ milletvekilleri Şuay Alpay, Serpil Bulut, Erzincan Milletvekili Talha Erol Durmaz, Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Giresun Milletvekili Turhan Alçelik, Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Hatay Milletvekili Mehmet Alğan, Isparta Milletvekili Recep Özel, İstanbul milletvekilleri Abdurrahim Boynukalın, Osman Can, Alev Dedegil, İdris Güllüce, Uğur Işılak, Sevim Savaşer, Ethem Tolga, Hüseyin Yayman, Mustafa Afşın Yazıcıoğlu, Özlem Zengin, İzmir milletvekilleri Cemil Şeboy, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Kayseri milletvekilleri Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Havva Talay Çalış, Kemal Tekden, Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, Kocaeli Milletvekili Cemalettin Kaflı, Konya Milletvekili Rüveyde Gülseren Işık, Mersin milletvekilleri Mustafa Muhammet Gültak, Muhsin Kızılkaya, Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Sakarya milletvekilleri Ali İnci, Ayşenur İslam, Şanlıurfa milletvekilleri Mazhar Bağlı, Seyit Eyyüpoğlu, Hamide Sürücü, Tokat Milletvekili Fatma Gaye Güler.
Remziye Sıvacı - 26.08.2015
Büyük Taarruz'un 93. Yıl Dönümü
Bakan Eroğlu, ayrıca İstiklal Harbi'nin tüm dünyaya tanıtacak İstiklal Tanıtım Merkezi'nin inşaatının bitmek üzere olduğunu ve gelecek yıl hizmete gireceğini bildirdi.  Etkinlik kapsamında Bakan Eroğlu, 2. Büyük Taarruz Bisiklet Turu'nu da başlattı.  Programa, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile çok sayıda davetli katıldı.
Remziye Sıvacı - 20.08.2015
AK Parti Afyonkarahir Milletvekili Sıvacı, Döğer'de
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Remziye Sıvacı, İhsaniye ilçesinin Döğer beldesinde düzenlenen düğünlere katıldı.
Remziye Sıvacı - 26.07.2015
AK Parti Afyonkarahisar 60. İl Danışma Meclis Toplantısı
Yurdunuseven, şunları anlattı: "Doğu ve Güneydoğu da bütün düşmanlar PKK, IŞİD, PYD ve paraleli hepsi bir araya gelmiş terör oyunu oynuyorlar. Demek ki Türkiye doğru yolda gidiyor. Terör olaylarının son birkaç hafta da bir anda yoğunlaşması ve hükümetinde kurulma aşamasında olması belki birilerinin canını çok sıkıyor. Bu da oluyor ki liderlerimiz doğru yolda gidiyorlar. Koalisyon çalışmaları da bu yoğunluk içerisinde hayırlara vesile olur. Bize karşı dostane davranan herkese dost olmuşuzdur. Ama düşmanca tavırda bulunanlara da en şiddetli şekilde cevap vermeyi de bilen bir devletiz ve milletiz. Allah'ın izni ile de bu güce de sahibiz. Hiç kimsenin bir karış toprağında ve çakıl taşında gözümüz olmadığı gibi hiç kimseye de verilecek bir çakıl taşımızda yoktur. Terörün her şeklini şiddetle kınıyorum. Buna karşıyız ve özellikle de belirtiyoruz. Terörün dini de olmaz ırkı da olmaz" Toplantıya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, milletvekilleri Halil Ürün, Remziye Sıvacı ve Ali Özkaya, il yönetimi kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve yönetimleri, il kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimleri, il genel ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
Remziye Sıvacı - 07.07.2015
Ak Partili Sıvacı Sinanpaşa İlçesinde Vatandaşlar ile Bir Araya Geldi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Remziye Sıvacı, Sinanpaşa ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.
Remziye Sıvacı - 06.07.2015
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sıvacı'dan Ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Remziye Sıvacı, Sinanpaşa ilçesi ve beldelerini ziyaret etti.
Remziye Sıvacı - 15.06.2015
Genel Seçimlerin Ardından
AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı, genel seçimlerin ardından Dinar ilçesini ziyaret etti.
Remziye Sıvacı - 12.06.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
Afyonkarahisar Adliyesine bir grup partiliyle gelen AK Parti'li milletvekilleri Halil Ürün, Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı'ya mazbataları, İl Seçim Kurulu Başkanı Elvan Kaplan tarafından verildi.
Remziye Sıvacı - 12.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
Afyonkarahisar'dan milletvekili seçilen AK Parti'li Halil Ürün, Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı, CHP'li Burcu Kayıkcı ile MHP'li Mehmet Parsak mazbatalarını aldı.
Remziye Sıvacı - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
AK Parti'nin dünkü seçimlerde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar :  Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı Aksaray : İlknur İnceöz, Nevzat Palta Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce Ankara 1.
Remziye Sıvacı - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Afyonkarahisar Açılan sandık oranı : 100 1 - AK Parti HALİL ÜRÜN 2 - AK Parti ALİ ÖZKAYA 3 - AK Parti REMZİYE SIVACI 4 - CHP BURCU KAYIKCI 5 - MHP MEHMET PARSAK.
Remziye Sıvacı - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimi
AK Parti'den Halil Ürün, Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı, MHP'den Mehmet Parsak, CHP'den ise Burcu Kayıkcı, milletvekili seçildi.
Remziye Sıvacı - 07.06.2015
Milletvekili Genel Seçimi
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, "Afyonkarahisar'da ilk 3 sıra adayımız Halil Ürün, Ali Özkaya ve Remziye Sıvacı seçilmeyi garantiledi" dedi.
Remziye Sıvacı - 06.06.2015
Genel Seçime Doğru
Atatürk Spor Salonu önünde toplanan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları Halil Ürün, Remziye Sıvacı ve Fatih Beder ile partililer, "Sevgi Yürüyüşü"ne katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Remziye Sıvacı Haberleri | Remziye Sıvacı Kimdir - Haberler - Remziye Sıvacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Remziye Sıvacı kimdir, hayatı ve biyografisi. Üç Dönemlik Olan 23 AK Parti'li Yeniden Milletvekili Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 06:01:08. #1.13#

title