Rektör Yılmaz'dan Bayram Mesajı
Haberler » Yerel » Rektör Yılmaz'dan Bayram Mesajı - Haberler

Rektör Yılmaz'dan Bayram Mesajı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm halkın bayramını kutladı.

Rektör Yılmaz'dan Bayram Mesajı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. , dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm halkın bayramını kutladı.


"Milletimizi birleştiren ve kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan Bayramının huzurunu yaşıyoruz" diyen Rektör Prof. Dr. Yılmaz, "Bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan bayramlar, değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, sevgi ve saygının geliştiği çok özel ve önemli günlerdir. Hoşgörünün simgesi olan mübarek Ramazan ayını tamamlayarak, milletimizi birleştiren ve kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan Bayramına kavuşmanın sevincini ve huzurunu yaşıyoruz.


Bu duygu ve düşüncelerle, insanların kardeşçe kucaklaştığı günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramının bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diler, öğretim elemanlarımızın, idari personelimizin, öğrencilerimizin ve tüm halkımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar,sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim" dedi. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler