Rektör Gökbel, Fakültelerin Akademik Kurullarına Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Rektör Gökbel, Fakültelerin Akademik Kurullarına Katıldı

AA - Haberler | Yerel
Rektör Gökbel, Fakültelerin Akademik Kurullarına Katıldı

Konya'da Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Tıp Fakültesi ve Turizm fakültelerinin akademik kurul toplantılarına katıldı.

Tıp Fakültesi ve Turizm fakültelerinin akademik kurul toplantılarına katılan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Üniversitenin gündemine ilişkin öğretim üyelerine bilgi verdi.

Rektör Prof. Dr. Gökbel, tüm fakültelerin akademik kurul toplantılarına katılmaya özen gösterdiğini belirtti.

Bu toplantıların gerek fakülteler gerekse üniversitenin gelişimi açısından son derece önemli olduğunu ifade eden Gökbel, "Diğer birçok fakültemiz gibi Tıp ve Turizm Fakültelerimiz de üniversitemizin uluslararasılaşmasında son derece önemli bir yere sahip" dedi.

Selçuk Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Sarı ile Başhekim Doç. Dr. Yaşar Şen ise fakülte ve hastane bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Doç. Dr. Yaşar Şen, yeni bir hastane olmalarına karşın, hasta sayılarının her geçen yıl önemli oranda arttığını, Selçuk Tıp Fakültesi Hastanesi'nin artık çevre il ve ilçelere de hizmet verdiğini söyledi.

Turizm Fakültesi'nin akademik kuruluna da katılan Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel, burada akademisyenlerle bir araya gelerek turizm sektörü ve üniversitenin sektöre ilişkin katkılarının neler olabileceği konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, fakülte olarak planladıkları projelere ilişkin Rektör Gökbel'e bilgi verdi.

Toplantılara Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel'in yanı sıra Rektör yardımcıları Prof. Dr. Tahir Akgemci ve Prof. Dr. Mustafa Şahin de katıldı. - Konya

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500