Reklamlar Gezintiye Çıktı

Reklamlar Gezintiye Çıktı

Sakarya'da kurulan Çınar Medya Soft bir ilke imza atarak İstanbul ve Diğer metropol kentlerde yapılan dolmuşlara reklam alma uygulamasını Sakarya'da da başlattı.

Reklamlar Gezintiye Çıktı

Sakarya'da kurulan Çınar Medya Soft bir ilke imza atarak İstanbul ve Diğer metropol kentlerde yapılan dolmuşlara reklam alma uygulamasını Sakarya'da da başlattı. Sakarya'da tüm taksi dolmuş durakları ile anlaşan Çınar Medya 2 yıl boyunca 330 taksi dolmuşu reklamlarla donatarak, firmaların reklamlarının tüm Sakarya sokaklarında dolaşmasını sağlayacak.

Taksi Dolmuşlarıyla yaptıkları anlaşma hakkında bilgi veren Çınar Medya Soft Genel Müdürü Osman Yolaçar, "Özellikle metropol kentlerdeki dolmuşlar kötü görüntüleri ile dikkat çekiyordu. Araçlara giydirilen reklamlarla bu kötü görüntüden uzaklaşıldı. Biz de Sakarya'da bir ilke imza atarak Taksi dolmuşlarla bir anlaşma imzaladık. 2 yıl boyunca bütün taksi dolmuşların reklamlarını bizler hazırlayacağız. Reklamının tüm Sakarya'da dolaşmasını isteyen firma sahipleri bizimle irtibata geçerek reklamlarının daha çok insana ulaşmasını sağlayabilir" dedi.

Anlaşma kapsamında Sakarya'daki 330 taksi dolmuşunun bulunduğunu kaydeden Yolaçar, "Bu taksi dolmuşlar gün içinde defalarca Sakarya sokaklarını dolaşıyor. İmzaladığımız anlaşma ile hem firma sahipleri daha çok kişiye ulaşarak kazanacak hem de taksi dolmuş esnaflarımız kazanacak. Bu sayede birçok kişiye de ekmek kapısı açılmış olacak. Reklam uygulamasını başlattığımız dolmuşlarımız şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. Önümüzdeki aylarda tüm taksi dolmuşlarda reklamlar yer alacak. Taksi dolmuşlarda reklamlarını yayınlatmak isteyen firma sahipleri 0 264 272 24 44 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirler" şeklinde konuştu.

Yolaçar firma sahiplerine seslenerek, "Markanızın tanıtımını daha geniş kitlelere ve çok daha ucuza mal edebilirsiniz. Hedef kitlenizin olduğu bölgelerdeki taksi dolmuşlara ilan vererek sesinizi daha fazla duyurabilirsiniz. Diğer yerlere verdiğiniz reklamınızın etkisi açık havada daha uzun süreyle etkili olmaya devam edecektir" dedi. - SAKARYA