Rehabilitasyon Haberleri

Rehabilitasyon haber, Rehabilitasyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rehabilitasyon - 13.05.2021
Yeryüzü Doktorları, İsrail'in saldırısına uğrayan Filistinlilere sağlık hizmeti veriyor
Dernekten yapılan açıklamaya göre, Filistin ve Gazze'de fizik tedaviyle rehabilitasyon merkezinin yanı sıra mobil sağlık ekipleri ile hizmet sağlanıyor.
Rehabilitasyon - 13.05.2021
Hayatını "nefesim" dediği serebral palsi hastası oğlunu adadı
Anne Nazmiye Korkmaz, 3 yaşına kadar konuşamayan oğlu Zekeriya için Bursa'da yatılı bir rehabilitasyon merkezine başvurdu.
Rehabilitasyon - 13.05.2021
Bazı tutuklu ve hükümlüler, e-Görüş ile aileleriyle bayramlaşacak
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE TÜRK KIZILAY'I ARASINDA İŞ BİRLİĞİ YAPILDI Hükümlü ve tutukluların eş, çocuk, aile ve yakınlarıyla irtibatlarını e-Görüş kabinlerinde sağlayabildiği belirtilen açıklamada, "Uygulama hükümlülerin rehabilitasyonuna katkı sağlıyor.
Rehabilitasyon - 12.05.2021
Bel fıtığı hakkında doğru bilinen yanlışlar
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç.Dr.Ahmet İnanır konu hakkında önemli bilgiler verdi.
Rehabilitasyon - 11.05.2021
Varlık Yönetim Şirketleri Derneği, PwC ile sektöre yeni bir çözüm model önerdi
Bu modelin hem TGA'lar hem de yakın izlemedeki krediler için tahsilat ve rehabilitasyon seçenekleri sunduğunu vurgulayan Tuncalı, "Özellikle yabancı yatırımcıların çok önem verdiği segment tercihlerine göre ve portföy bazında yatırım yapma olanağı sağlar.
Rehabilitasyon - 11.05.2021
Son dakika haberi | Hindiçin ülkesi Laos'ta Kovid-19 kaynaklı ilk ölüm görüldü
Radio Free Asia'nın haberine göre, Laos Sağlık ve Rehabilitasyon Bakanlığı, 53 yaşındaki Vietnam vatandaşı bir kadının 9 Mayıs'ta hayatını kaybettiğini açıkladı.
Rehabilitasyon - 10.05.2021
Erzurum Valisi Okay Memiş, Engelliler Haftası'nda etkinlik yapılmayacağını duyurdu
Eğitimden sağlığa, iş ve mesleki rehabilitasyondan, kültür ve sanata kadar hayatın her alanında engelli vatandaşların yanlarında olunmasını belirten Memiş, onların daha rahat yaşayabileceği bir dünya için herkesin elinden geleni yapmasını istedi.
Rehabilitasyon - 10.05.2021
Belinizi Sağlıklı ve Güçlü Tutmak İçin 7 Maddeye Dikkat !
Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Prof. Dr. Turan Uslu konu hakkında bilgiler verdi.
Rehabilitasyon - 10.05.2021
Çene kilitlenmesine dikkat !
Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Prof. Dr. Turan Uslu konu hakkında bilgiler verdi.
Rehabilitasyon - 10.05.2021
Engelli Vatandaşlarımız İle Gönüllerimiz Hep Bir
Sorumluluklarımızın Farkındayız Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, "Engelliler Haftası" insani duygularımızı en fazla hissetmemiz gereken bir haftalardan olduğuna dikkat çekerek "Engelli vatandaşlarımızın meslek edinip üretken hale getirilmesi, sağlık, eğitim, ulaşım ve rehabilitasyon başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarının karşılanması hayata katılmalarını sağlamak adına üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız" ifadesini kullandı.
Rehabilitasyon - 10.05.2021
COVID-19 döneminde inme riski arttı
İnmede saatler çok önemli Tıkayıcı ve kanayıcı inmede tedavi seçenekleri farklıdır. Özellikle tıkayıcı tipte inmede ilk 4.5 saatte damardan verilen damar açıcı tedavilerle ilk 6 saatte yapılan nöroanjiografik müdahalelerle beyinde kalıcı hasar oluşmadan beyin akımını sağlamak suretiyle oluşan felç geriye döndürülebilir ve hasta inme öncesi sağlıklı haline geri dönebilir diyen Doç. Dr. Erdem Gürkaş sözlerine şunları ekledi: "Bu nedenle inme belirtilerinin erken dönemde fark edilmesi ve hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'nin aranarak hastanın müdahale yapılacak bir merkeze 112 vasıtasıyla yönlendirilmesi bu altın saatlerde çok kritiktir. Erken dönem geçtikten sonra hastanın oluşan inme bulgularına yönelik uzun vadeli tedavisi gerek ilaç tedavisiyle gerekse inme rehabilitasyonuyla sağlanır.
Rehabilitasyon - 09.05.2021
Mardin Valisi Demirtaş'tan 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj
Engelliliğin, yalnızca engelli bireyleri veya ailelerini değil, toplumun bütün kesimini yakından ilgilendirdiğine dikkati çeken Demirtaş, mesajında şunları kaydetti: "Teşhisten tedaviye, özel eğitimden rehabilitasyona, istihdamdan sosyal hizmetlere kadar geniş bir çerçevede ele alınması gereken önemli bir husus.
Rehabilitasyon - 08.05.2021
Hatay'da yaralı bulunduktan sonra tedavileri tamamlanan yaban hayvanları doğaya salındı
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinin (MKÜ) internet sitesinde yer alan açıklamada, kampüste yer alan Yaban Hayatı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinin, Hatay ve çevre illerdeki yaralı yaban hayvanları için önemli faaliyetler yürüttüğü belirtildi.
Rehabilitasyon - 07.05.2021
Asfaltta değil iyilikte yarışıyorlar
İnsanlara faydalı işler yapmayı kendilerine amaç edinerek bu yola çıktıklarını belirten Altın şöyle devam etti: "Amacımız, tamamen araç sevgisi ve elimizden geldiğince insanlara yardım etmekti. Grubu kurduktan birkaç ay sonra bir ilkokula bot, mont ve çeşitli yardımlarda bulunduk. Geçen yıl ramazanda erzak yardımı yaptık. Rehabilitasyon merkezine sandalye yardımında bulunduk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rehabilitasyon Haberleri | Rehabilitasyon Haber - Haberler - Sayfa 7 - Rehabilitasyon haberleri, son dakika rehabilitasyon haber ve gelişmeleri burada. Ağaoğlu,Peres ve Gervinho imzaya geliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 04:30:04. #1.16#

title