Rehabilitasyon Haberleri

Rehabilitasyon haber, Rehabilitasyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rehabilitasyon - 27.04.2021
PRP ve Lokal Ozon Tedavisi ile ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz
Lokal Ozon Tedavisi ve PRP (Platelet Rich Palasma) hakkında bilgi veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Berrin Akpınar, tedavinin yaralarda hızlı iyileşmeyi sağlayarak hastanın ağrılardan kurtulmasını kolaylaştırdığını söyledi.
Rehabilitasyon - 27.04.2021
İçişleri Bakanlığının genelgesiyle "tam kapanma" sürecinde bazı yerler, kişiler kısıtlamadan muaf tutulacak
Buna göre, kısıtlamadan muaf tutulacak yerler ve kişiler şöyle: "- TBMM üyeleri ve çalışanları Kamu düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında görevli olanlar (özel güvenlik görevlileri dahil) Zorunlu kamu hizmetlerinin sürdürülmesi için gerekli kamu kurum ve kuruluşları ile işletmeler (havalimanları, limanlar, sınır kapıları, gümrükler, kara yolları, huzurevleri, yaşlı bakım evleri, rehabilitasyon merkezleri, PTT vb.
Rehabilitasyon - 27.04.2021
Son dakika haberleri | İçişleri Bakanlığı valiliklere "Tam Kapanma Tedbirleri" konulu genelge gönderdi
Buna göre, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf yerler ve kişiler, şu şekilde belirlendi: "Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulanacağı günlerde istisna kapsamında olduğunu belgelemek ve muafiyet nedeni ve güzergahı ile sınırlı olmak kaydıyla; TBMM üyeleri ve çalışanları, kamu düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında görevli olanlar (özel güvenlik görevlileri dahil), zorunlu kamu hizmetlerinin sürdürülmesi için gerekli kamu kurum ve kuruluşları ile işletmeler (havalimanları, limanlar, sınır kapıları, gümrükler, karayolları, huzurevleri, yaşlı bakım evleri, rehabilitasyon merkezleri, PTT vb.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Rehabilitasyon Haberleri | Rehabilitasyon Haber - Haberler - Sayfa 10 - Rehabilitasyon haberleri, son dakika rehabilitasyon haber ve gelişmeleri burada. Yasaklarda bankalar açık olacak mı? Tam kapanmada banka çalışma saatleri - Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 19:43:50. #1.13#

title