Reform görüşmelerinin ilk toplantısı sona erdi

Reform görüşmelerinin ilk toplantısı sona erdi

27.11.2020 13:17 | Son Güncelleme: 27.11.2020 13:44
Reform görüşmelerinin ilk toplantısı sona erdi

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Adalet Bakanımız Sn. Abdulhamit Gül ile iş dünyasının görüşlerini alacağımız toplantılara başladık.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Adalet Bakanımız Sn. Abdulhamit Gül ile iş dünyasının görüşlerini alacağımız toplantılara başladık. İlk görüşmemizi TÜSİAD heyeti ile gerçekleştirdik. Verimli bir toplantı oldu. Görüşmelerimizi yarın TOBB heyetiyle, önümüzdeki günlerde de diğer kuruluşlarla sürdüreceğiz" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül reform görüşmeleri kapsamında ilk olarak Türk Sanayicileri ve İş insanları Derneği (TÜSİAD) yönetim kurulu ile Dolmabahçe'de bir araya gelmişti. Bakan Elvan, attığı tweet ile toplantının sona erdiğini duyurdu.

Bakan Elvan, "Adalet Bakanımız Sn. Abdulhamit Gül ile iş dünyasının görüşlerini alacağımız toplantılara başladık. İlk görüşmemizi TÜSİAD heyeti ile gerçekleştirdik. Verimli bir toplantı oldu. Görüşmelerimizi yarın TOBB heyetiyle, önümüzdeki günlerde de diğer kuruluşlarla sürdüreceğiz" dedi.

TÜSİAD toplantısı bitti önümüzdeki günlerde iş dünyası ve STK'lar ile devam edecek.

(İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title