Refik Tuzcuoğlu Haberleri

Refik Tuzcuoğlu haber, Refik Tuzcuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Refik Tuzcuoğlu - 29.04.2014
Kaymek'ten Klasik İslam Sanatları Sergisi
Hunat Hatun Kültür Merkezi'ndeki serginin açılışını, Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu yaptı.
Refik Tuzcuoğlu - 08.04.2014
Kayseri'de Öğrencilere Seminer
Seminerde konuşan BEF Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ise şimdiki zamanın bilgi çağı olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Kuşkusuz bilgi her dönemde önemli bir kıymete sahip olmuştur.
Refik Tuzcuoğlu - 18.03.2014
Çanakkale Zaferi İnanç ve İmanla Kazanıldı"
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, Çanakkale Zaferi'nin inanç ve imanla kazanıldığını söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 28.02.2014
Kavuşamayan Aşıkların Hikayesini Ölümsüzleştiren 800 Yıllık Akıl Hastanesi
Sevdiği komutana kavuşamadığı için hasta düşerek hayatını kaybeden Selçuklu sultanlarından Gevher Nesibe'nin vasiyeti üzerine yaptırılan, müzikle tedavi yönteminin uygulandığı tarihi bimarhaneden (akıl hastanesi) 800 yıl sonra yeniden musiki sesleri duyuluyor Kayseri'de Belediye tarafından restore edilerek Selçuklu Müzesi haline getirilen dünyanın ilk tıp merkezlerinden Gevher Nesibe Tıp Medresesi'nin akıl hastalarına ayrılan bimarhane bölümündeki 18 odada yapılan düzenleme ile Selçuklu dönemindeki tedavi yöntemleri tanıtılıyor Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Tuzcuoğlu: "Dünyadaki koşullar değerlendirildiğinde batıda akıl hastaları büyük zulumlere maruz kalırken, bu tarihi bimarhanede musiki ile bir tedavi sürecinden geçiyorlar.
Refik Tuzcuoğlu - 19.02.2014
Kaymek "Bir Taşla İki Kuş" Vuruyor
KAYMEK yöneticileri, aşçılık kursunda kursiyerlerce yapılan yemekleri, çevredeki okullarda görev yapan öğretmenlere ve müdürlere satarak kursiyerlerin malzeme masraflarını karşılamalarını sağladı.   Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, bu uygulamayla kurslara katılımların arttığını belirtti.
Refik Tuzcuoğlu - 14.02.2014
Girişimcilik Eğitimiyle Restoran Açtı
Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, girişimcilik eğitimi ile açılan iş yerini ziyaret etti.
Refik Tuzcuoğlu - 11.10.2013
Anne Akademisi Tanıtıldı
Anne Akademisi'nin doğuşu ile ilgili bilgiler veren Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, ailede yaşanan erozyona dikkat çekti.
Refik Tuzcuoğlu - 08.05.2013
Macar Başkonsolos, Kayseri Protokolünü İstanbul'da Ağırladı
Kayseri ile ilişkileri her seviyede yukarı taşımaya çalışan Macar Başkonsolosun misafirleri arasında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkan Vekili Mehmet Büyükbaş, AYEDAŞ Genel Müdürü Mükremin Çepni, Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Faruk Canbulut, Türk Macar İşadamları Derneği Başkanı ve DEİK –DTİK Avrupa Başkan Yardımcısı Osman Şahbaz, Tempo Uno Kft CEO'su Mustafa Şahbaz, Diş Hekimi Sadullah Çetin, Eğitim Faaliyetleri Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ve Macaristan Başkonsolosluk Ticaret Ataşesi Janos Weisz yer aldı.
Refik Tuzcuoğlu - 29.04.2013
Uçurtmalar Mutluluğa Uçtu
Programın açılış konuşmasını yapan BEF Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, geleceğin teminatı çocukların başarılı şekilde yetiştirilmesi için gayret ettiklerini belirterek, "Kayseri Büyükşehir olarak binlerce gencimize yönelik çalışmalar yürütüyoruz.
Refik Tuzcuoğlu - 28.04.2013
Kayseri'de Gülen Yüzler Uçurtma Şenliği
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nce Belsin LYS tesisleri önünde bu yıl ikincisi düzenlenen geleneksel 'Gülen Yüzler Uçurtma Şenliği'ne, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Refik Tuzcuoğlu - 26.04.2013
"Koruyucu Aile" Tanıtım Programı Düzenlendi
Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen programa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şerafettin Akyüz, Koruyucu Aile Birim Sorumlusu Erdem Albayrak, koruyucu aileler ve vatandaşlar katıldı.
Refik Tuzcuoğlu - 26.04.2013
Kayseri'de 132 Çocuk, Koruyucu Ailenin Yanında
Toplantıda ilk konuşmayı Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu yaptı.
Refik Tuzcuoğlu - 26.04.2013
"Bana Sıcak Bir El Uzatacak Kimse Yok Mu?"
Seminerde konuşan Kaymek Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak birçok faaliyette bulunduklarını, bu çalışmalardan bazılarının Huzur Çınarı ve Aile Akademisi projesi olduğunu belirtti.
Refik Tuzcuoğlu - 17.04.2013
Büyükşehir İstihdama da El Attı
Tanıtım toplantısında konuşan Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, katılımcılara teşekkür ederek başlayan konuşmasında KAYMEK'in çok önemli bir boşluğu doldurduğunu belirtti.
Refik Tuzcuoğlu - 28.03.2013
Gülen Yüzler Öğrencileri 'Zararlı Alışkanlıklara Hayır' Dedi
Seminerin açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, bir Alman atasözünden yola çıkarak içki, uyuşturucu ve sigaranın pençesinde boğulan insan sayısının denizde boğulan insan sayısından daha fazla olduğunu belirtti.
Refik Tuzcuoğlu - 23.03.2013
Yaşlılara Saygı Haftası
Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu da Ahmet Hamdi Gül'e öğrencileri kabulünden dolayı teşekkür ederek, öğrencilerin yaptığı bir tablo sundu.
Refik Tuzcuoğlu - 23.03.2013
Kayseri Yaşlılara Saygı Haftası'nda Cumhurbaşkanı Gül'ün Babasını Ziyaret Ettiler Yaşlılara Saygı...
Bef Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ile bir grup 'Gülen Yüzler' projesi öğrencisi ve öğretmen, 'Yaşlılara Saygı Haftası' nedeniyle, Cumhurbaşkanı Abdullüh Gül'ün babası Ahmet Hamdi Gül'ü, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki kent mobilyaları üreten...
Refik Tuzcuoğlu - 23.03.2013
Gençler, Cumhurbaşkanı Gül'ün Babasını Ziyaret Etti
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KAYMEK) bünyesinde üniversite ve seviye belirleme sınavlarına hazırlanan öğrenciler, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ile birlikte Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 85 yaşındaki babası Ahmet Hamdi Gül'ü ziyaret etti.
Refik Tuzcuoğlu - 23.03.2013
Cumhurbaşkanı Babasından Gençlere Tavsiye
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, bir grup öğrenci ve öğretmenlerle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün babasını ziyaret etti.
Refik Tuzcuoğlu - 23.03.2013
Baba Gül: Anne, Baba ve Öğretmenlerinize Karşı İtaatkar Olun
Baba Gül, oğlunun Cumhurbaşkanı olacağını hiç düşünmediğini dile getirerek, cumhurbaşkanı babası olmanın da iyi ve mutlu bir duygu olduğunu anlattı. Oğlu için dua ettiğini ve artık onun milletin babası olduğunu ifade eden Ahmet Hamdi Gül, oğlunun eğitimi ile ilgili şu bilgileri verdi: "İlkokula başladı ve okuluna başarılı bir şekilde devam etti. Çok çalışmasını söylemiştim. Öyle yaptı ve çok da çalıştı. Derslerinde eksikliği olmazdı. Çalışma azmi olunca da okudu. Devam etti ve bugüne kadar geldi. Artık o milletin babası oldu. Biz de onunun yanına ziyaret için gidip geliyoruz. Babalar çok dua eder. Öyle de oluyor. Çocukluğunda, gençliğinde yemesi, içmesi, okuluna gitmesi konusunda anne ve baba olarak çok dikkat ettik. İyi ve kötü günler oldu. Aldığımız alamadığımız şeyler oldu. Ama bugüne geldi." Ahmet Hamdi Gül, her şeyin kısmet olduğunu ifade ederek, çocuklara şu tavsiyelerde bulundu: "Anne ve babanıza karşı itaatkar olun. Öğretmenlerinize karşı itaatkar olun. O zaman başarılı olursunuz." Baba Gül, çocukları diğer oğlu Macit Gül ile birlikte ağırladı. Çocuklar elini öptükleri baba Gül'e kendi yaptıkları tablolardan birini hediye etti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim faaliyetleri koordinatörü Refik Tuzcuoğlu da Baba Ahmet Hamdi Gül'e çocukları kabul ettiği için teşekkür etti.
Refik Tuzcuoğlu - 14.03.2013
Aile Akademisi Programı Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Aile Akademisi programının tanıtım filminin gösterimi ile startı verilen toplantıda açılış konuşmasını Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu yaptı.
Refik Tuzcuoğlu - 14.03.2013
Aile Akademisi, Mutlu Ailenin Şifrelerini Anlatıyor
Aile Akademisi Tanıtım Toplantısı'na, İl Müftüsü Ali Maraşlıgil, Ali ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Süleyman Karadeli, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Venhar Pakırdaşı, Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu ile davetliler katıldı.
Refik Tuzcuoğlu - 28.02.2013
Kto Karatay Üniversitesi Öğrencileri Kayseri'de
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu'nu ziyaret eden genç girişimcilere bir seminer verildi.
Refik Tuzcuoğlu - 21.02.2013
Kaymek, Meslek Sahibi Yaptığı 500 Kişiye İş Buldu
Konu hakkında açıklamada bulunan Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, KAYMEK kurslarının Kayseri'de yaşayan insanları meslek sahibi yapmak adına çok farklı branşlarda kursları hayata geçirdiğini ifade etti.
Refik Tuzcuoğlu - 21.02.2013
Kaymek Meslek Sahibi Yapıyor
Konu hakkında açıklamada bulunan Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, KAYMEK Kursları'nın Kayseri'de yaşayan insanları meslek sahibi yapmak adına çok farklı branşlarda kursları hayata geçirdiğini ifade ederek, "Bu kurslardan mezun olan kursiyerlerimiz, sertifika sahibi ve aynı zamanda bir meslek sahibi oluyor.
Refik Tuzcuoğlu - 21.02.2013
Kaymek Meslek Sahibi Yapıyor
Konu hakkında açıklamada bulunan Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, KAYMEK Kursları'nın Kayseri'de yaşayan insanları meslek sahibi yapmak adına çok farklı branşlarda kursları hayata geçirdiğini ifade ederek, "Bu kurslardan mezun olan kursiyerlerimiz, sertifika sahibi ve aynı zamanda bir meslek sahibi oluyor.
Refik Tuzcuoğlu - 21.02.2013
Kaymek Kariyer ve Rehberlik Merkezi'nden İstihdama Katkı
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, Kaymek Kursları'nın Kayseri'de yaşayan insanları meslek sahibi yapmak adına çok farklı branşlarda kursları hayata geçirdiğini ifade etti.
Refik Tuzcuoğlu - 20.12.2012
"Bir Bardak Çorba"Nın Hatırını Unutmadılar
Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 yıldır üniversite yerleşkesinde öğrencilere sıcak çorba dağıttıklarını söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 06.12.2012
2 Bin 200 Öğrenciye 'Ağız Ve Diş Sağlığı' Taraması
Yoğun katılımın gözlendiği etkinlikte konuşan Büyükşehir Eğitim Faaliyetleri Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, "Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla gençlerimizin eğitimlerine, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunduk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Refik Tuzcuoğlu Haberleri | Refik Tuzcuoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Refik Tuzcuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Refik Tuzcuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Hayat Boyu Eğitimin Markası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 13:06:40. #1.15#

title