Refik Tuzcuoğlu Haberleri

Refik Tuzcuoğlu haber, Refik Tuzcuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Refik Tuzcuoğlu - 12.04.2017
İlbank Yönetim Kurulu Kayseri'de Toplanacak
Toplantıya, İLBANK Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Demirtaş, Başkan Vekili Refik Tuzcuoğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Büyük, İbrahim Acar, Fehmi Hüsrev Kutlu, Mehmet Yerebakan ve Veli Böke de katılacak.
Refik Tuzcuoğlu - 12.04.2017
İLBANK Yönetim Kurulu Toplanıyor
Toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Demirtaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Refik Tuzcuoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Büyük, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Acar, Yönetim Kurulu Üyesi Fehmi Hüsrev Kutlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan ve Yönetim Kurulu Üyesi Veli Böke de katılacak.
Refik Tuzcuoğlu - 23.03.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanlığından İspanya'ya Teknik İnceleme Ziyareti
Çevre ve Şehircilik Bakanlığından bir heyet, Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu başkanlığında, İspanya'da teknik ziyarette bulundu.
Refik Tuzcuoğlu - 15.03.2017
Mahalle Tasarımı Fikir Yarışması"
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, İLBANK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Refik Tuzcuoğlu'nun koordinatörlüğünde yürütülen toplantıyla, yarışmanın hazırlık çalışmaları tamamlandı.
Refik Tuzcuoğlu - 21.02.2017
Konya) "Çevrem Sensin" Bilinçlendirme Semineri Konya'da Gerçekleştirildi
(KONYA) "Çevrem Sensin" bilinçlendirme semineri Konya'da gerçekleştirildi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu: "Dünyayı en az kirleten ülkelerden biri de Türkiye"KONYA (İHA) - Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hava kirliliğinden, atık yönetimine, su...
Refik Tuzcuoğlu - 20.02.2017
Şehircilik Şurası 2. Çalışma Toplantısı Antalya'da Başladı
Şura Yönlendirme Kurulu ve İstişare Komisyonunun başkanlıklarını yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, toplantıya 100 ayrı kurumdan yaklaşık 150 temsilcinin katıldığını söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 09.02.2017
Denizli'de "Çevrem Sensin" Semineri
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Türkiye'ye çevresel hassasiyetler üzerinden dayatmada bulunan bazı ülkelerin aynı zamanda dünyayı en fazla kirleten devletler olduğunu söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 18.11.2016
Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu Bursa'da
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Basın İlan Kurumu Bursa Müdürü Osman Başeğmez'i ziyaret etti.
Refik Tuzcuoğlu - 18.11.2016
Derbent Heyeti, Kültür ve Turizm Bakanı Avcı'yı Ziyaret Etti
AK Parti Konya milletvekilleri Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Abdullah Ağralı ve Ömer Ünal'ın da eşlik ettiği ziyarette, Konya'nın kayak merkezi olması planlanan Derbent Aladağ'daki kayak merkezi kurulacak alanın turizm bölgesi ilan edilmesi konusunun ele alındığını belirten Acar, yapılan görüşmenin ardından ise heyetin eski Meram İlçe Belediye Başkanı olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine atanan Refik Tuzcuoğlu'nu ziyaret ettiğini kaydetti.
Refik Tuzcuoğlu - 08.10.2016
İlbank Yönetim Kurulu Başkanı Demirtaş Oldu
İLBANK'ın Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevine de Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu getirilirken, Bakanlık Birinci Hukuk Müşaviri olan Veli Böke de İLBANK Yönetim Kurulu Üyesi oldu.
Refik Tuzcuoğlu - 25.06.2015
Osmanlı'nın Ramazan Gelenekleri Kayseri'de Yaşatılıyor
Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ramazan ayının ruhuna uygun hem manevi hem kültürel etkinliklerin gerçekleştirilebildiği bir sokak oluşturduklarını söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 12.05.2015
Huzur Çınarı'ndan Anneler Günü Programı
Programda konuşan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri Genel Koordinatorü Refik Tuzcuoğlu, Huzur Çınarı faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, "2009'dan bu yana faaliyet gösteren Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Birimi, faaliyetlerine her yıl bir yenisini katarak hizmet etmeye devam ediyor.
Refik Tuzcuoğlu - 29.03.2015
Konya Gazeteciler Cemiyetine Ziyaretler Sürüyor
Ziyarate katılan Meram eski İlçe Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu, Kombassan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aydemir, İnsan Kaynakları ve İletişim Müdürü Alpaslan Yeşilkaya, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nafiz Karabulut, Özdemir ile bir süre sohbet etti.
Refik Tuzcuoğlu - 18.02.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti'den milletvekili aday adayı olan eski Meram Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu, basın toplantısı düzenledi.
Refik Tuzcuoğlu - 12.02.2015
Suriyeliler ve Iraklılar, KAYMEK'te Türkçe Öğreniyor
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, KAYMEK'in kurs merkezinde Türkçe kurslarını takip eden Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, kurslarla ilgili bilgi aldı ve bu kurslara katılan yabancılarla sohbet etti.
Refik Tuzcuoğlu - 17.10.2014
Eski Amerikan Koleji Binası Eğitime Kazandırılacak
Tarihi bina gençlere hizmet verecek Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yıllardır atıl halde bekleyen binanın restorasyon çalışmalarına bir kaç ay önce başladıklarını ve 2015 yılı Nisan-Mayıs aylarında tamamlanacağını söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 17.06.2014
Kaymek'in Yıl Sonu Sergisi Açıldı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, burada yaptığı konuşmada, KAYMEK sergisinin Anadolu'nun en büyük sanat sergisi olduğunu söyledi.
Refik Tuzcuoğlu - 15.06.2014
Kaymek Sergisi Konserle Açılıyor
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları'nın (KAYMEK), Geleneksel El Sanatları Sergisi, 16 Haziran Pazartesi günü açılacak. Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'ndeki açılışta ünlü sanatçı Özgün de konser verecek. Bu yıl 11'incisi yapılacak KAYMEK Geleneksel El Sanatları Sergisi için tüm hazırlıklar tamamlandı. Sergi 16 Haziran Pazartesi günü saat 18.30'da fuar alanında bulunan Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde açılacak. Belediye Eğitim Faaliyetleri (BEF) Genel Koordinatörü Refik Tuzcuoğlu, yaptığı çalışmalarla bir Türkiye markası haline gelen KAYMEK'in sanatseverlere hazırladığı muhteşem serginin 16-25 Haziran tarihleri arasında tüm kamuoyunun ilgisine ve beğenisine sunulacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Refik Tuzcuoğlu Haberleri | Refik Tuzcuoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Refik Tuzcuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Refik Tuzcuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Müsiad Konya Şubesi Bayramlaşma Programı İş ve Siyaset Dünyasını Bir Araya Getirdi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.09.2021 03:22:18. #1.13#

title