Recep Yazıcıoğlu Haberleri

Recep Yazıcıoğlu haber, Recep Yazıcıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Yazıcıoğlu - 14.12.2018
Kaman'da Öğrencilere Afet Bilinci Eğitimi
İl AFAD Müdürlüğ'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Recep Yazıcıoğlu, Şehir Bahtiyar Şimşek Cumhuriyet, Hüsnü Önkal ilkokulları ile Fatma Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde temel afet bilinci eğitimleri kapsamında seminerler verildi.
Recep Yazıcıoğlu - 11.11.2018
2018 Türkiye Akarsu Slalom Şampiyonası Yapıldı
Vali· Recep Yazıcıoğlu Kano ve Rafti·ng Parkuru'nda düzenlenen organizasyonda, kadın ve erkeklerde, yıldız, genç ile büyükler kategorisinde 9 kulüpten 76 sporcu mücadele etti.
Recep Yazıcıoğlu - 19.09.2018
84 Yaşında Hayatları Birleştiren "Köprücü Amca"
Güney, 1958 yılında Alifuatpaşa ve Arifiye arasında köprüler yaptığını o günden beri Sakarya'da bulunduğunu belirterek, "Burada evlendim. Eskişehir-Kütahya hattında 32 köprü yaptık. 1952'den beri Türkiye'nin birçok ilinde köprüler, regülatörler ve barajlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Dicle Nehri üzerinde, Midyat ve Dargeçit'te köprüler yaptık. Dönemin Erzincan Valisi Recep Yazıcıoğlu öncülüğünde Kemaliye'de köprüler yaptık, bunlar halen faaliyette.
Recep Yazıcıoğlu - 14.09.2018
Yağış Nedeniyle Mahsur Kalan Araçları İtfaiye Kurtardı
ARAÇLARDA MAHSUR KALAN VATANDAŞLARI İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI Sabaha karşı Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesinde de yağmur suları nedeniyle yolda birçok araç mahsur kaldı.
Recep Yazıcıoğlu - 14.09.2018
Başakşehir'de Yağış Nedeniyle Araçlar Mahsur Kaldı
Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi'nde su birikintisini geçmeye çalışan sürücülerin araçları ilerleyemedi.
Recep Yazıcıoğlu - 14.09.2018
Yağmur Nedeniyle Mahsur Kalan Araçları İtfaiye Kurtardı
Haber - Kamera: Soner HASIRCIOĞLU /İSTANBUL DHA İstanbul'da sabaha saatlerine kadar etkisini sürdüren yağmur nedeniyle bir çok noktada  araçlar yağmur sularında mahsur kaldı. Mahsur kalan araçlar itfaiye ekipleri tarafından tek tek kurtarıldı.  İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren başlayan yağmur gece boyunca etkisini sürdürdü. Sabaha karşı etkisini arttıran yağmur nedeniyle caddelerde biriken sularda araçlar mahsur kaldı.  ARAÇLARDA MAHSUR KALAN VATANDAŞLARI İTFAİYE EKİPLERİ KURTARDI  Sabaha karşı Başakşehir Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesinde de yağmur suları nedeniyle yolda birçok araç mahsur kaldı.
Recep Yazıcıoğlu - 31.08.2018
Denizli'deki Baraj Gölünde Balıklar Kıyıya Vurdu
DENİZLİ'deki Vali Recep Yazıcıoğlu Gökpınar Baraj Gölü'nde, henüz belirlenemeyen nedenle toplu balık ölümleri meydana gelirken, binlerce sazan kıyıya vurdu.
Recep Yazıcıoğlu - 31.08.2018
Denizli'deki Baraj Gölünde Binlerce Ölü Balık Kıyıya Vurdu
Denizli'deki Vali Recep Yazıcıoğlu Gökpınar Baraj Gölü'nde, nedeni bilinmeyen toplu balık ölümleri yaşanırken, binlerce sazan kıyıya vurdu.
Recep Yazıcıoğlu - 30.08.2018
Ege'de 30 Ağustos Coşkusu
EGE Bölgesi'ndeki illerde düzenlenen törenlerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96'ncı yılı, Ege Bölgesi'ndeki il ve ilçelerde törenlerle kutlandı. Atatürk anıtlarına, kentlerdeki protokol üyelerince çelenkler sunuldu. Manisa'da ise CHP'liler alternatif çelenk sunma töreni gerçekleştirdi. AYDIN Aydın'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96'ıncı yıl dönümü kutlandı. Saat 09.15'te Valilik Hizmet Binası önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu. Daha sonra Vali Vekili Mustafa Hulusi Arat, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Sezgin, Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu, Valilik makamında tebrikleri kabul etti. DENİZLİ Denizli'de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı. Valilik önündeki Atatürk Anıtına; Vali Hasan Karahan, Garnizon Komutan Vekili Albay Bilal Öztürk ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan'ın çelenk bırakmasıyla kutlamalar başladı. AK Parti Denizli milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, CHP Denizli milletvekilleri Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca ve Haşim Teoman Sancar, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, siyasi parti il başkanları, oda ve dernek başkanları ile çok sayıda vatandaş törene katıldı. Çelenk konulmasının ardından geçit törenine geçildi. Vali Karahan, Albay Öztürk ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, askeri araca binerek törene katılan vatandaşların bayramını kutladı. Büyükşehir Belediyesi'nin halk oyunları ekibi, gösteri yaptı. Gaziler ise askeri araçla geçit yaptı. Geçit törenine katılanlar, vatandaşlar tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Sporcu öğrenciler de ellerinde bayraklar ve spor aletleriyle gösteri sundu. ŞEHİTLERİN EMANETLERİ SERGİSİ AÇILDI Zafer Bayramı kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Şehitlerin Emanetleri' sergisi açıldı. Turan Bahadır Sergi Salonu'nda yapılan açılışa; protokol üyelerinin yanı sıra şehit yakınları da katıldı. Sergisinin açılış kurdelesini merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Sait Yazıcıoğlu, şehit yakınlarıyla birlikte kesti.
Recep Yazıcıoğlu - 30.08.2018
Denizli'de "Şehit Emanetleri" Sergisi Açıldı
Denizli'de, Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki terör olaylarında şehit düşenlerin kıyafet ve eşyalarından oluşan "Şehit Emanetleri" sergisi açıldı. Şehit Aileleri Birliği tarafından Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonu'nda düzenlenen serginin açılışında konuşan coğrafya öğretmeni Menderes Kılıçarslan, Türkiye'nin bağımsızlığını ve terör örgütlerine karşı mücadelesini anlatmak amacıyla yola çıktığını, terör olaylarında yaşamını yitiren şehitlerin kıyafet ve eşyalarından oluşturduğu sergisi ile şehir şehir gezerek, genç nesillere vatan sevgisi aşılamaya çalıştığını söyledi. Cennet vatanın her karış toprağının kıymetli ve değerli olduğunu belirten Kılıçarslan, çok eski tarihlerden bu yana şehitlerin cennet vatan uğruna canlarını feda ettiğini vurguladı. Şehit Üsteğmen Tarık Koçoğlu'nun annesi Maksude Koçoğlu, vatan için evladını kaybettiğini belirterek, "Ama geride onların adını yaşatacak ve bizlerin yanında olanlara herkese teşekkür ediyorum. Bir annenin vatanı evladıdır. Ama biz vatana evlatlarımızı şehit verdik. Ondan da gurur duyuyoruz. Bir Tarık ölür bin Tarık'lar gelir. Biz bunlardan çok mutluyuz. Benim için bu bayram çok önemlidir. Oğlum bu bayramda mezun oldu ve rütbesini aldı. Bugün de yüzbaşı rütbesini alacaktı ama ahirette en büyük rütbeyi aldı." ifadelerini kullandı. Şehit Vali Recep Yazıcıoğlu'nun kardeşi eski Devlet Bakanı Prof.
Recep Yazıcıoğlu - 30.07.2018
Denizli'de Barajda Bulunan Erkek Cesedi
Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki Gökpınar Barajı'nda bulunan erkek cesedinin kimliğinin belirlenmesi için işlemler sürüyor. Alınan bilgiye göre, geçen cuma sabah saatlerinde Gökpınar Vali Recep Yazıcıoğlu Barajı'na balık tutmaya gelenler tarafından bulunan erkek cesedinin kimliğinin belirlenebilmesi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morgundaki işlemler devam ediyor.
Recep Yazıcıoğlu - 27.07.2018
Denizli'de Barajda Erkek Cesedi Bulundu
Denizli'nin Pamukkale ilçesindeki Gökpınar Barajı'nda erkek cesedi bulundu. Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde Gökpınar Vali Recep Yazıcıoğlu Barajı'na balık tutmaya gelenler, kıyıda sudaki hareketsiz kişiyi fark ederek durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.
Recep Yazıcıoğlu - 16.07.2018
Akarsu Slalom Türkiye Kupası Rize'de Başladı
Vali· Recep Yazıcıoğlu Kano ve Rafti·ng Parkuru'nda düzenlenen organizasyonda kadınlar ile erkeklerde, yıldız, genç ve büyükler kategorilerinde 4 ilden 47 sporcu mücadele ediyor.
Recep Yazıcıoğlu - 17.05.2018
Yürekleri Ağza Getiren Yol" Adrenalin Tutkunlarını Bekliyor
Haznedar, nehrin ılıman ikliminden faydalanan yöre halkının 18. yüzyılda İç Anadolu'ya bağlantının sağlanması amacıyla bir yol açılmasına karar verildiğini belirterek, şöyle konuştu: "Taş Yolu, tarih boyunca Kemaliyeliler için hep vadiden çıkış için kurtuluş yolu olarak gözükmüştür. Eğinliler katır kervanlarıyla Giresun Limanı'na, oradan da gemilerle İstanbul'a ulaşırdı. Bu sebeple Fırat Vadisi'nden nehrin ılıman ikliminden faydalanarak 18. yüzyılda bir yol açılması düşünüldü ve sürekli bu yol üzerinde çalışmalar yapıldı. Kazma kürekle adeta iğneyle kuyu kazıyan yöre halkının çalışmaları netice vermeyince merhum Erzincan Valisi Recep Yazıcıoğlu, 'Siz bir koyun, ben devlet olarak iki koyacağım ve hep birlikte bu yolu açacağız' dedi.
Recep Yazıcıoğlu - 03.05.2018
Bu Hafta 13 Film Vizyona Girecek
Suç, dram ve aksiyon karışımı filmde Recep Yazıcıoğlu, İlhan Akgül, Ali Sürmeli, Deniz Oral ve Mehmet Işık oynuyor.
Recep Yazıcıoğlu - 02.05.2018
Trafik Kazalarında Kaybettiğimiz Değerler" Sergisi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Palandöken, trafik kurallarına uyulması ve kazaların önüne geçilmesi konusunda duyarlılık oluşturmak için sergiyi açtıklarını belirterek, "Trafik kazaları can alırken yaşa, cinsiyete veya unvana bakmıyor. Bu durumun örnekleri olan trafik kazalarında kaybettiğimiz 117 değer arasında maalesef futbolcularımızdan siyasetçilerimize, şarkıcılarımızdan gazetecilerimize kadar birçok önemli isim var, Vali Recep Yazıcıoğlu, eski bakanlarımızdan Mustafa Taşar, sanatçılarımızdan Barış Akarsu, Kıvırcık Ali, futbolcularımızdan Metin Oktay ve niceleri gibi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Yazıcıoğlu Haberleri | Recep Yazıcıoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Recep Yazıcıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Yazıcıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizli'de Spor Tesisleri 24 Saat Açık Olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:53:50. #1.15#

title