Recep Yazıcıoğlu Haberleri

Recep Yazıcıoğlu haber, Recep Yazıcıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Yazıcıoğlu - 27.07.2016
Meclise Yeni Güvenlik Önlemleri
Bazı üst düzey bürokratların görevden alınması Mecliste bazı üst düzey bürokratların görevden alındığı hatırlatılarak, bunun devam edip etmeyeceğinin sorulması üzerine de Uslu, şunları kaydetti: "Bunlar benim bilgim dahilinde değil. Aynı zamanda yetkim dışındaki konulara da girmem doğru olmaz. Ama şuna inanıyorum; Hak-İş Başkanlığı yaptığım dönemden de biliyorum. Bir işletme vardı, genel müdürü 7 yıldır görevdeydi. Adamı getirirsiniz birinci yıl kurumu tanır, eksikleri görür; ikinci yıl projelerini uygular; üçüncü yıl sonuçlarını alır ya da en fazla o projelerin devamı adına dördüncü yıl... Ama beşinci yıl o adamın orada tutulması doğru değil. Rahmetli Recep Yazıcıoğlu derdi ki 'ben iyi bir valiysem al başka bir yerde değerlendir, kötü bir valiysem niye hala Erzincan'da beni tutuyorsun?' Haklıydı.
Recep Yazıcıoğlu - 10.03.2016
Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına İncesoyluer Seçildi
Cemal İncesoyluer'in özgeçmişi Tokat'ta doğan Cemal İncesoyluer, 1979 yılında Milli Gazete'de musahhih olarak başladı. Askerlik dönüşü Tokat'ta Birikim adıyla dergi yayımladı. Bir süre sonra dönemin Tokat Valisi Recep Yazıcıoğlu'nun basın danışmanı olarak 4 yıl görev yaptı.
Recep Yazıcıoğlu - 19.02.2016
Vali Yazıcıoğlu'nun "Emaneti" Turizme Kazandırılıyor
Trafik kazasında hayatını kaybeden Vali Recep Yazıcıoğlu'nun Tokat'ta görev yaptığı dönemde Almus ilçesine yaptırdığı konak, onarıldıktan sonra turizme kazandırılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Yazıcıoğlu Haberleri | Recep Yazıcıoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Recep Yazıcıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Yazıcıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinan Taplı Resim Atölyesi Sergisi Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 15:21:20. #1.15#

title