RECEP UNCUOĞLU HABERLERİ

Recep Uncuoğlu haber, Recep Uncuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Uncuoğlu - 29.10.2016
MHP'li Vekil, AK Parti İl Başkanı'nın Protokolde Ön Sırada Oturmasına Tepki Göstererek Alanı Terk...
SAKARYA'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninde MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç'ın milletvekillerinin oturması gereken yere oturmasına tepki göstererek, tören alanını terk etti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Adapazarı Atatürk Bulvarı'nda düzenlenen törende protokol krizi yaşandı. Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ilk olarak Sakarya İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun'un oturması gereken ikinci sırada yer alan koltuğa oturdu. Bir süre sonra alana gelen Albay Emin Dursun, protokolde başka bir yere oturdu. Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç daha sonra ise Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen'in törene gelmemesi üzerine en ön sıraya geçerek, MHP Milletvekili Zihni Açba, CHP Milletvekili Engin Özkoç ve Ak Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu'nun yanına oturdu.
Recep Uncuoğlu - 31.07.2016
Hakkari'deki Terör Saldırısı
Burada düzenlenen törene, şehidin ailesi, yakınları, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ile polisler, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 24.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da bu hain ve gözü dönmüş meczupların ceplerinden birer dolar çıktığına dikkati çekerek, "Nedir 1 dolar, niye cebinde 1 dolar taşırsın? Niye, devletin askeri, subayı olarak birer yıldızlı bayrağın kokartını, bir besmeleyi değil de 1 doları taşırsın? O taşıdığın dolar, nereye nasıl hizmet ettiğini, ruhunu, iradeni, memleketini nasıl sattığını gösteriyor.
Recep Uncuoğlu - 19.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Mitinge AK Parti Sakarya milletvekilleri Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile partililer katıldı.
Recep Uncuoğlu - 18.07.2016
Sakarya Demokrasi Nöbetinde Meydanları Boş Bırakmadı
Ellerinde Türk bayrakları taşıyan on binlerce vatandaş Kent Meydanında buluştu. Gerçekleştirilen mitingde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Prof. Dr. Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Recep Uncuoğlu - 18.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Mitingde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Prof. Dr. Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Recep Uncuoğlu - 16.07.2016
Askeri Kalkışmaya Tepkiler
AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, şunları konuştu: "Biz buradayız, meydandayız, halkımızla birlikteyiz. Demokrasiyi kolay elde etmedik, direnmeye devam edeceğiz. Menderes asılırken bu insanlar sesini çıkartamadılar ama şu anda arkamızdalar, görüyorsunuz. Bütün Sakaryalı hemşehrilerimizi Kent Meydanı'na davet ediyoruz. Burada herhangi bir olumsuz durum olursa müdahale edeceğiz. Sakarya'da şu anda sadece Valiliğe bir müdahale etme girişimi var. Bu girişimi engelleyeceğiz, insanlarımızı buraya çağırıyoruz, davet ediyoruz." AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da "Türk milletine böyle alçakça bir saldırıyı, bir kalkışmayı, bu milletin hiçbir evladına yakıştıramayız.
Recep Uncuoğlu - 05.07.2016
Sakarya'da Ramazan Bayramı
SATSO binasındaki programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Müftüsü İlyas Serenli, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve SATSO üyeleri katıldı.
Recep Uncuoğlu - 05.07.2016
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Programa, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Ali ihsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 01.07.2016
Lice'deki Operasyon
Cenaze törenine, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ile Recep Uncuoğlu, MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) Genel Başkanı Ergün Atalay, Garnizon Komutan Jandarma Albay Emin Dursun, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, belediye başkanları ile askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 26.06.2016
AK Parti Söğütlü İlçe Danışma Toplantısı
Festival Alanı'ndaki toplantıya Sakarya Milletvekilleri Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem fidan ve partililer katıldı.
Recep Uncuoğlu - 11.06.2016
Sakarya Valisi Coş, Şehit Aileleriyle İftarda Buluştu
İftar yemeğine, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Garnizon Komutanı Albay Emin Dursun, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, vali yardımcıları, belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, şehit aileleri ve yakınları katıldı.
Recep Uncuoğlu - 30.04.2016
AK Parti Hendek İlçe Danışma Toplantısı
Rabimpaşa Sinema Salonu'nda gerçekleştirilen programa, AK Parti Sakarya milletvekilleri Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 10.04.2016
Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, Sakarya Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu ile bir araya geldi.
Recep Uncuoğlu - 28.03.2016
AK Parti Sakarya 63'ncü İl Danışma Toplantısı
Kılıç, il teşkilatınca birçok etkinliğe katıldıklarını vurgulayarak, şöyle konuştu: "1 Kasım seçimlerinde şehrimizdeki hemşehri dernekleriyle bir araya gelerek toplantılar yapacağımızı söylemiştik. Önümüzdeki hafta içerisinde bu toplantıları gerçekleştireceğiz. 1 Kasım seçimleri AK Parti ve milletimiz adına yeni bir başlangıç oldu. 1 Kasım seçimleri Türkiye'de AK Parti'ye karşı bütün kirli ittifakların milletimizin ferasetiyle önemli bir gün olarak tarihe geçecektir. Türkiye'nin AK Parti'ye ciddi manada ihtiyacı var. Zor ve hassas bir dönemden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğe herzaman olduğunu gibi bu günlerde de ihtiyacımız var. Biz birbirimize gönül bağıyla bağlıyız." Toplantıda AK Parti Sakarya Milletvekilleri Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu ile Ali İhsan Yavuz, Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, belediye başkanları ve parti üyeleri yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Uncuoğlu Haberleri | Recep Uncuoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Recep Uncuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Uncuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt: El Bab Şehidini 10 Bin Kişi Son Yolculuğuna Uğurladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 11:13:14. #1.15#

title