RECEP UNCUOĞLU HABERLERİ

Recep Uncuoğlu haber, Recep Uncuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Uncuoğlu - 11.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"
AK Parti Sakarya milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Ayhan Sefer Üstün ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu ziyaret etti.
Recep Uncuoğlu - 26.06.2017
Müsiad'dan Bayramlaşma Töreni
Bayramlaşmaya AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Başkanı Günay Güneş, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdoğan Yılmaz da katıldı.
Recep Uncuoğlu - 25.06.2017
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Programa, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Şaban Dişli, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, İl Garnizon Komutanı Albay Sebahattin Kalkan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler, askeri erkan, polisler ve vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 11.06.2017
Sakarya Protokolü Yerli Otomobil İçin Buluştu
Toplantıya, Vali Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Şaban Dişli ve Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof.
Recep Uncuoğlu - 21.05.2017
AK Parti 3. Olağünüstü Büyük Kongresi
Bin 414 delegenin oyu ile MKYK asıl üyeliğine Binali Yıldırım, Abdulhamit Gül, Ahmet Sorgun, Ali Aydınlıoğlu, Asuman Erdoğan, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Burhan Kuzu, Bülent Karakuş, Cahit Özkan, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Efkan Ala, Erol Kaya, Ethem Sancak, Fatih Şahin, Fevzi Şanverdi, Hacı Ahmet Özdemir, Hamza Dağ, Harun Karacan, Hatice Kübra Öztürk Gökkaya, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Emrah Karayel, Jülide Sarıeroğlu, Mahir Ünal, Markar Esayan, Mehmet Emin Yılmaz, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Muş, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Savaş, Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Nurettin Canikli, Öznur Çalık, Ravza Kavakçı Kan, Recep Uncuoğlu, Rumeysa Kadak, Süleyman Soylu, Tamer Dağlı, Vedat Demiröz, Yasemin Atasever, Zeki Akgün, Zelkif Kazdal, Zeyid Aslan ve Zeynep Alkış seçildi.
Recep Uncuoğlu - 21.05.2017
AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi
Kongrede oluşturulan yeni listeye göre MKYK asıl üye adayları Binali Yıldırım, Abdulhamit Gül, Ahmet Sorgun, Ali Aydınlıoğlu, Asuman Erdoğan, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Burhan Kuzu, Bülent Karakuş, Cahit Özkan, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Efkan Ala, Erol Kaya, Ethem Sancak, Fatih Şahin, Fevzi Şanverdi, Hacı Ahmet Özdemir, Hamza Dağ, Harun Karacan, Hatice Kübra Öztürk Gökkaya, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Emrah Karayel, Jülide Sarıeroğlu, Mahir Ünal, Markar Esayan, Mehmet Emin Yılmaz, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Muş, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Savaş, Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Nurettin Canikli, Öznur Çalık, Ravza Kavakçı Kan, Recep Uncuoğlu, Rumeysa Kadak, Süleyman Soylu, Tamer Dağlı, Vedat Demiröz, Yasemin Atasever, Zeki Akgün, Zelkif Kazdal, Zeyid Aslan, Zeynep Alkış oldu.
Recep Uncuoğlu - 21.05.2017
AK Parti Mkyk'sına 19 Yeni İsim Girerken, 19 İsim Liste Dışı Kaldı
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) belli oldu. Yeni MKYK'ya 19 yeni isim girerken, 19 isim ise liste dışı kaldı. MKYK'da yer alan isimler şöyle: "Binali Yıldırım, Abdülhamit Gül, Ahmet Sorgun, Ali Aydınlıoğlu, Asuman Erdoğan, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Burhan Kuzu, Bülent Karakuş, Cahit Özkan, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Efkan Ala, Erol Kaya, Ethem Sancak, Fatih Şahin, Fevzi Şanverdi, Hacı Ahmet Özdemir, Hamza Dağ, Harun Karacan, Hatice Kübra Öztürk, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Emrah Karayel, Jülide Sarıeroğlu, Mahir Ünal, Markar Eseyan, Mehmet Emin Yılmaz, Mehmet Mehdi Eker, Mehmet Muş, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Nurettin Canikli, Öznur Çalık, Ravza Kavakçı Kan, Recep Uncuoğlu, Rumesye Kadak, Süleyman Soylu, Tamer Dağlı, Vedat Demiröz, Yasemin Atasever, Zeki Aygün, Zeyid Aslan ve Zeynep Alkış.
Recep Uncuoğlu - 21.05.2017
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Belli Oldu
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu, AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresiyle belli oldu.
Recep Uncuoğlu - 10.04.2017
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yılı
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, çeşitli parti ve STK üyeleri Pınarbaşı'yı makamında ziyaret etti.
Recep Uncuoğlu - 09.04.2017
Halk Oylamasına Doğru
Programda, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Genel Sekreter Yardımcıları Zafer Poyraz ve Ayhan Kardan ile çok sayıda muhtar yer aldı.
Recep Uncuoğlu - 11.03.2017
Başkan Toçoğlu, Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
Toçoğlu, ülkedeki iki başlı sistem yüzünden işleyişin tıkandığına işaret ederek, şunları kaydetti: "Yeni kurulacak sistemle yaklaşık 3 ay süren hükümet formaliteleri de olmayacak. Hızlı şekilde işimize devam edeceğiz. Yarıştığımız ülkelerden çok daha hızlı adımlar atmamız lazım. Karar verici mekanizmalarımız, bu nedenle güçlü olmalı. Memleket söz konusu olunca düşüncelerimizde bir ayrılık olmadığını 15 Temmuz'da gösterdik. Her partiden, her kesimden insanımızla beraber hain darbecilere karşı beraberce direndik ve tarihimizde ilk defa bir darbeyi engelledik. İnşallah 16 Nisan'da birlik ve beraberlik içerisinde bu önemli referandumu da başarıyla tamamlayacağız." AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da AK Parti'nin iktidara geldiğinden beri sadece milletinden güç alarak, vesayet odaklarıyla mücadele ettiğini söyledi.
Recep Uncuoğlu - 11.02.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü ------------------------- Şehit annesinin camiye getirilmesi Şehidin tabutunun askerler tarafından getirilmesi Şehidin kardeşlerinin ve yakınlarının tabuta sarılıp öpmeleri Kız kardeşinin şehidin üniformasına sarılarak ağlaması Cenaze namazının okunması Vali Mahmut Demirtaş Bakan Ömer Çelik ve Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün dua etmesi Şehidin tabutunun top aracına bindirilmesi Ömer Çelik ve şehidin kardeşinin görüntüsü SÜRE: 05'12" BOYUT: 582 MB Haber-Kamera: Fatih KARAÇALI / Malik GÖDELİNER ADANA, =============================================== 2)EL BAB ŞEHİDİNİ 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI SURİYE'nin El Bab bölgesinde Rus uçaklarının kazaen vurması sonucu şehit olan 23 yaşındaki Ömer Akkuş, teröre 5 ayda 4'üncü şehidini veren Sakarya'nın Kaynarca İlçesi'nde yaklaşık 10 bin kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.Fırat Kalkanı operasyonuna katılan sözleşmeli tankçı er Ömer Akkuş, El Bab'da Rus uçaklarının kazaen vurması sonucu şehit oldu. Ömer Akkuş'un cenazesi bugün Kaynarca Uzakkışla Mahallesi'ndeki babaevine son kez getirildi. Burada alınan helalliğin ardından şehidin cenazesi askeri törenle Uzakkışla Camii'ne getirildi. Çiftçilikle geçimini sağlayan Mahmut Akkuş'un 8 çocuğundan en küçüğü olan şehit Ömer Akkuş'un Türk Bayrağı'na sarılı tabutuna sarılan kardeşleri gözyaşı döktü. Şehidin babası kamuflaj kaban giydirilirken, kız kardeşinin de askeri kıyafet giydiği görüldü.Cenazeye Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu ve yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
Recep Uncuoğlu - 01.01.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Albayrak enerji alanında çok önemli adımlar attıklarını ifade ederek, şöyle konuştu: "2017 yılında daha fazla çalışmamızın gerektiğini, Türkiye'nin her konuda alt yapı diyoruz, şebeke diyoruz, sistemin güncellenmesi diyoruz, daha yoğun bir mesai ortaya koyacağız. Çünkü biz enerji ihtiyacı noktasında Türkiye'nin dört bir yanına en ufak bir krize sebebiyet vermeyecek bir şekilde çalışıyoruz. Türkiye'de özellikle ezber bozacak yeni sektörleri, enerji noktasındaki yenilenebilir enerji ve nükleer enerji alanında çok önemli adımlar atıyoruz. Türkiye'nin gündemine daha büyük projeler eklemek için gece gündüz, kar kış demeden çalışıyoruz" SAKARYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU Bakan Albayrak daha sonra TEİAŞ ekiplerini baklava ikram ederek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Bakan Albayrak daha sonra Sakarya'daki TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü'nde incelemelerde bulundu. Bakan Albayrak yaşanan enerji kesintisinin onarılması için yapılan çalışmaları inceledi. TEİAŞ 5. Bölge Müdürü Kemal Göçer ve kurum yetkilileriyle toplantı yapan Bakan Berat Albayrak daha sonra kurumdan ayrıldı. Bakan Bayraktar'a, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Ak Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Uncuoğlu Haberleri | Recep Uncuoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Recep Uncuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Uncuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Toçoğlu ve Sakaryalı Vekiller, Traktör Kazasında Yaralanan İşçileri Ziyaret E
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 19:54:45. #1.15#

title