RECEP UNCUOĞLU HABERLERİ

Recep Uncuoğlu haber, Recep Uncuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Uncuoğlu - 09.06.2019
Şehit Piyade Uzman Çavuş Hayta, son yolculuğuna uğurlandı
Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, General Kenan Evren Kışlası İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Mehmet Salih Akay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Garnizon Komutan Vekili Albay Salih Üstündağ, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, vali yardımcıları, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il başkanları, askeri erkan ve polisler ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Recep Uncuoğlu - 04.06.2019
"23 Haziran İstanbul'un tekrar emin ellere teslim edildiği gün olacak"
Bayramlaşma programına, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kurum yetkilileri katıldı.
Recep Uncuoğlu - 04.06.2019
"23 Haziran İstanbul'un tekrar emin ellere teslim edildiği gün olacak"
Bayramlaşma programına, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kurum yetkilileri katıldı.
Recep Uncuoğlu - 28.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu ve Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, Söğütlü ilçesinde düzenlenen mitinge katıldı.
Recep Uncuoğlu - 21.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Programa, Ekrem Yüce'nin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 16.03.2019
Ada Treni'nin Seferleri Yeniden Başladı
Yaklaşık 7 yıl aradan sonra Adapazarı Garı'na gelen trene Mithatpaşa İstasyonu'ndan binen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek ile AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'in yanı sıra Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce yolcularla bir süre sohbet etti.
Recep Uncuoğlu - 16.03.2019
Yerel Seçime Doğru
Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Recep Uncuoğlu - 08.03.2019
AK Parti'li Vekiller, Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Gazeteciler Birliği'nin (SGB) kahvaltı programına katıldı.
Recep Uncuoğlu - 01.03.2019
Şehir Hastanelerini Markalaştırmak İstiyoruz"
Bakan Koca'nın programlarına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ve partililer de eşlik etti.
Recep Uncuoğlu - 17.12.2018
AK Parti Safranbolu'da Başkanlık İçin Temayül Yoklaması
Parti binasında gerçekleştirilen temayül yoklamasına AK Parti Sakarya Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Recep Uncuoğlu ile AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz nezaret etti.
Recep Uncuoğlu - 09.11.2018
Tarihi Uzunçarşı'nın Restorasyonu Tamamlandı
Tarihi Uzunçarşı'da 50 yıl ve üzerinde esnaflık yapanlara plaketin verildiği törene, AK Parti Sakarya milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Barosu Başkanı Abdurrahim Burak, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Recep Uncuoğlu - 29.10.2018
Adapazarı'nda Cumhuriyet Coşkusu
Adapazarı'nda, Cumhuriyet Bayramı'nın 95'inci yıl dönümü Atatürk Bulvarı'nda düzenlenen törenle kutlandı. Törene, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Beldiye Başkanı Zeki Toçoğlu, 7. Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Kenan Sofuoğlu, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakarya İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, protokol üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.
Recep Uncuoğlu - 30.09.2018
Irak'ın Kuzeyinde Şehit Olan Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 05.09.2018
Bakan Gül, Bölge Adliye Mahkemesi Açılışı İçin Sakarya'da
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi'nin açılışı için Sakarya'ya geldi. Bakan Gül, ilk olarak Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Bakan Gül'ü, Vali Balkanlıoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ak Parti Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu karşıladı.
Recep Uncuoğlu - 05.09.2018
Dha Yurt Bülteni-4
1)BAKAN GÜL, BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ AÇILIŞI İÇİN SAKARYA'DA ADALET Bakanı Abdülhamit Gül, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi'nin atamalarının yapıldığını, mahkemenin yeni adli yılda hizmet vereceğini söyledi.Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi'nin açılışı için Sakarya'ya geldi. Bakan Gül, ilk olarak Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Bakan Gül'ü, Vali Balkanlıoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ak Parti Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu karşıladı.
Recep Uncuoğlu - 30.08.2018
Adapazarı'nda 30 Ağustos Coşkusu
Adapazarı'nda vatandaşlar, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı büyük bir coşkuyla karşıladı. Kutlu zaferin 96'ncı yıldönümünde Adapazarı şehir merkezindeki Atatürk Bulvarı'nda tören düzenlendi. Törene Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya İl Garnizon ve 7. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ve protokol üyeleri katıldı.
Recep Uncuoğlu - 22.08.2018
Sakarya'da Bayramlaşma
Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) organizasyonuyla gerçekleştirilen törene, Sakarya Vali Vekili Bekir Dınkırcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya 7.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Uncuoğlu Haberleri | Recep Uncuoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Recep Uncuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Uncuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Düzce'deki su baskını ve toprak kaymasına ilişkin haberlerimizi derleyerek yeniden y
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.07.2021 21:41:24. #1.13#

title