RECEP UNCUOĞLU HABERLERİ

Recep Uncuoğlu haber, Recep Uncuoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Uncuoğlu - 11.07.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, soruşturmanın devam ettiğini, adli ve idari bütün işlemlerin yapıldığını ifade etti.
Recep Uncuoğlu - 06.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
HAVAİ FİŞEK FABRİKASINDA MEYDANA GELEN PATLAMADA HAYATINI KAYBEDEN HALİS YILMAZ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Hendek'te havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada yaşamını yitiren Halis Yılmaz'ın cenazesi, Erenler ilçesi Erenler Mahallesi 1042 Sokak'ta bulunan evlerinin önünde kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve Yılmaz ailesinin yakınlarıyla ile vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 04.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
PATLAMADA HAYATINI KAYBEDEN SEBAHATTİN TEPEÇINAR VE HAVVA ÇELİK SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI 4 kişinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamada kayıplar aranıyor (9) SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR Hendek'te havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatlarını kaybeden Sebahattin Tepeçınar ve Havva Çelik, Akyazı ilçesi Gazi Süleyman Paşa Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş tarafından kıldırılan cenaze namazına Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Recep Uncuoğlu - 26.06.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ve Sakarya milletvekillerinden Vali Kaldırım'a ziyaret
Yavuz ile AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu'nu makamında kabul eden Vali Kaldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Recep Uncuoğlu - 24.05.2020
Ramazan Bayramı kutlanıyor
Partiden yapılan açıklamaya göre, toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe başkanları, belediye başkanları ile partililer katıldı.
Recep Uncuoğlu - 04.03.2020
AK Parti Sakarya Milletvekillerinden ortak TÜVASAŞ açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek Devlet Demiryollarına ait olan TÜVASAŞ'ın TÜRASAŞ'a birleştirilmesi sonrasında ortak bir basın açıklaması yaptı.
Recep Uncuoğlu - 04.03.2020
AK Parti Sakarya milletvekillerinden TÜVASAŞ açıklaması
AK PARTİ Sakarya milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek tarafından yapılan ortak yazılı açıklamada, TÜVASAŞ'ın Sakarya ve Türkiye için önemli olduğunu belirtildi.
Recep Uncuoğlu - 05.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Cenaze aracının gelişi Cenazenin omuzlara alınması Alana getirilmesi Şehidin babası ve kız kardeşinin görüntüsü Baş sağlığı dilemeleri Tabutun tören alanına getirilmesi Haber-Kamera: Soner AYDIN / GÜLNAR(Mersin), ================================ Şehit Halil Demir'in cenazesi memleketine getirildi (2) ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Şehit Uzman Çavuş Halil Demir, memleketi Pamukova'da son yolculuğuna uğurlandı. Pamukova Bacı Mahallesi'nde bulunan Bacı Pınarlı Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına şehidin babası Süleyman ve annesi Süheyla Demir, kardeşleri, TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Tuzla Piyade Okul Komutanı Tuğgeneral Aydın Cihan Uzun, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Recep Uncuoğlu - 04.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ (1) -------------- Şehitin yakınlarından detay görüntü Şehidin babası ve kardeşlerinden detay görüntü Eski bakan Veysel Eroğlu'ndan detay göüntü Cenaze namazının kılınışı Şehidin götürülmesi HABER: Alparslan ÇINAR- Ahmet DAĞLI- KAMERA: Emrah GÜL/ANTALYA, GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ (2) -------------- Evde helallik alınması Camide helalik alınması Dua edilmesi Halanının ağlaması  Yüksekten tabut giderken kalabalık detayı HABER: Alparslan ÇINAR- Ahmet DAĞLI- KAMERA: Emrah GÜL/ANTALYA, ========================================= Şehit Halil Demir'in cenazesi memleketine getirildi (2)   ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Şehit Uzman Çavuş Halil Demir, memleketi Pamukova'da son yolculuğuna uğurlandı. Pamukova Bacı Mahallesi'nde bulunan Bacı Pınarlı Merkez Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına şehidin babası Süleyman ve annesi Süheyla Demir, kardeşleri, TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Tuzla Piyade Okul Komutanı Tuğgeneral Aydın Cihan Uzun, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Recep Uncuoğlu - 18.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, kamu harcamalarında verimlilik sağlanarak israfın önlendiğini, sürdürülebilir kalkınmanın önünün açıldığını belirtti.
Recep Uncuoğlu - 03.11.2019
Nikah şahitliği yapan Yıldırım'dan esprili tavsiyeler
Yüce'nin kıydığı nikahın şahitliğini Yıldırım'ın yanı sıra Vali Nayir, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve AK Parti İl Başkanı Yunus Tever yaptı.
Recep Uncuoğlu - 12.08.2019
Kurban Bayramı kutlanıyor
İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, parti binasında düzenlenen programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe başkanları, belediye başkanları, parti yöneticileri, meclis üyeleriyle vatandaşlar katıldı.
Recep Uncuoğlu - 11.08.2019
Kurban Bayramı kutlanıyor
Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen toplu bayramlaşma programına, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof.
Recep Uncuoğlu - 09.08.2019
AK Parti Sakarya İl Koordinasyon Toplantısı yapıldı
İl Başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı.
Recep Uncuoğlu - 02.08.2019
Bakan Kurum'dan Vali Nayir'e ziyaret
Toplantıda Kurum ve Nayir'in yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcıları Mehmet Emin Birpınar ve Fatma Varank, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürü Banu Aslan Can, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve kurum müdürleri de yer aldı.
Recep Uncuoğlu - 20.07.2019
Sakarya'daki sağanak
Beraberindekilerle selin en çok zarar verdiği Kocaali ilçesini ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, çalışmalar hakkında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'dan bilgi aldı.
Recep Uncuoğlu - 19.07.2019
Düzce'deki su baskını ve toprak kaymasına ilişkin haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti milletvekilleri Ayşe Keşir, Cemil Yaman, Polat Türkmen, Recep Uncuoğlu, AFAD Yönetimi Başkanı Mehmet Güllüoğlu da selden etkilenen bölgeleri ziyaret etti.
Recep Uncuoğlu - 19.07.2019
Düzce'deki su baskını ve toprak kayması
AK Parti Milletvekilleri Fahri Çakır, Çiğdem Erdoğan Atabek, Hamdi Uçar ve Recep Uncuoğlu ile AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin'den oluşan heyet de Cumayeri ilçesinde incelemede bulundu.
Recep Uncuoğlu - 18.06.2019
Muhammed Mursi'nin vefatı
Karabük AK Parti Karabük İl Başkanlığında açıklama yapan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Mursi'nin, zalim mahkeme süreçlerinde şehadetini büyük üzüntüyle öğrendiklerini söyledi.
Recep Uncuoğlu - 11.06.2019
TBMM Başkan Vekili Bilgiç Azerbaycan'da
Heyette Bilgiç'in yanı sıra AK Parti Kars Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Recep Uncuoğlu - 11.06.2019
TBMM heyeti Azerbaycan'da
Heyette Bilgiç'in yanı sıra AK Parti Kars Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Uncuoğlu Haberleri | Recep Uncuoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Recep Uncuoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Uncuoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Meclis Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.07.2021 19:16:00. #1.13#

title