RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Kemal Kılıçdaroğlu, 2023'te yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aday olup olamayacağına ilişkin yorumların hatırlatılması üzerine, bunun, Yüksek Seçim Kurulunca (YSK) karara bağlanacak bir konu olduğunu söyledi.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Yeni Azerbaycan Partisi ile düzenlenen çevrim içi konferansta konuştu Açıklaması
Kurtulmuş, Karabağ Zaferi ve arkasından dünyada ermeni lobilerinin hareketlenmesi sonucu ortaya çıkan hem savaş sırasında hem savaş sonrasında yeni bir dönemle karşı karşıya olduklarını belirterek, "Bu büyük zaferde emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanı İlham Aliyev olmak üzere Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün kahramanları yürekten tebrik ediyorum ve inşallah bu dönemde ortaya çıkan meseleler bizim aramızdaki müzakerelerle yeni perspektifleri de ortaya koymamızı sağlayacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Samsun'dan kısa kısa
Havza Muhtarları Derneği Başkanı Çavdar'dan teşekkür Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, muhtarların Kovid-19 aşı takvimine alınmasında dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya teşekkür etti.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Siber dünyanın kapıları TEKNOFEST Hack İstanbul'da açılıyor
Zorlu mücadele, 24-25 Eylül'de İstanbul Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek büyük final etabı ile son bulacak. Hack İstanbul'un finalinde CTF'yi kazanan ilk 10 takım, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde İstanbul'da yarışacak ve kazananların ödüllerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alması bekleniyor.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
TESK Genel Başkanı Palandöken: "Market genelgesi ile fırsatçılığa son verildi"
Palandöken, marketlerde bazı ürün gruplarının satışının yasaklanmasının yalnızca fiziksel ortamda gerçekleştirilen alışveriş için geçerli olduğunu, buna karşın internetten satışların devam edeceğini belirterek, şunları kaydetti: "Marketlerin internet satışlarına da kısıtlama getirilmeli. Bu konuda bulunduğumuz taleplerin takipçisi olacağız. Taleplerimizin dikkate alınarak haksız rekabetin ortadan kalkmasında başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya, Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş'a ve emeği geçen herkese esnafımız adına teşekkür ediyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Son dakika haberi! "Balon balığı alımı kararı" Antalya'da sektör temsilcilerini sevindirdi
Bu yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre balon balığı avcılığı desteğinin 8 türü kapsayacağını aktaran Coşkun, geçen yıl desteğin sadece bir türle kısıtlı olduğunu hatırlattı.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Aşılamaları başlayan muhtarlar Bakan Koca'ya teşekkür etti
Aşı hakkının tanınmasının ardından randevusunu aldığını söyleyen Yıldırım, şunları kaydetti: "Kovid-19 salgın dönemi başladığından beri bizler de 7 gün 24 saat görevdeyiz zaten. Biz de risk altındaydık. Aşı hakkımız çıktı, hemen randevumuzu aldık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya teşekkür ediyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
AK Parti Ergani İlçe Başkanlığınca 100 aileye gıda yardımı yapıldı
İhtiyaç sahiplerine her zaman olduğu gibi ramazanda da ulaşmaya çalıştıklarını dile getiren Dolu, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi vatandaşımızın ayağına gideceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Çad Geçici Maslahatgüzarı Semerci, AGK Başkanı Muhammed İdris Debi'ye taziye ziyaretinde bulundu
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen kabulde Semerci, 19 Nisan'da isyancılarla girilen çatışmada hayatını kaybeden Cumhurbaşkanı İdris Debi İtno için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkının taziyelerini iletti.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
3 Mayıs 2021 Haberleri
3 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Van çifte bayrama hazırlanıyor
"Esnafımız adına Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 Mayıs 2021'den sonra Kapıköy Sınır Kapısı'nın açılması talimatı verdiğini belirten VANESOB Başkanı İsa Berge de, "Cumhurbaşkanımızın talimatı bizlere çifte bayram yaşattı.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi 25 bİn 100 Dekar tarım alanını sulayacak
Bu sebeple suyun bir damlasını dahi boşa harcamayacak şekilde yatırımlar planlayarak hayata geçirilmesi maksadıyla Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin talimatlarıyla hayata geçirilen "Yeraltı Barajları Eylem Planı" kapsamında yapılan Elmalı Kazanpınarları Rezervuarı Suni Besleme Projesi tamamlanarak 29 Mart 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirildi.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Lüks yatlar Bodrum'u mesken tuttu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 günlük tam kapanma açıklamasının ardından 2'nci konutları Bodrum'da olan vatandaşlar akın akın ilçeye gelmeye başladı.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Bilecik tam kapanmaya tam uyuyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı, İçişleri Bakanlığı'nın illere gönderdiği genelge ile 17 günlük tam zamanlı kapanma 29 Nisan akşamı saat 19.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Sarıkamış'ta kimsesiz vatandaşlara yardım yapıldı
Koşal, "Çocuklarımıza sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz. Vakfımıza ve bizlere bu imkanı sunan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Valimiz Türker Öksüz'e, Milletvekillerimiz Ahmet Arslan ve Prof.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Kapanmanın 4. gününde Afyonkarahisar'da denetimler aralıksız sürüyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve İçişleri Bakanlığı genelgesiyle yürürlüğe giren 17 günlük kapanmada bugün 4.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
Bakü Büyükelçiliği'ne atanan Bağcı, Cumhurbaşkanı Aliyev'e güven mektubunu sundu
Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in, Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliği'ne atanan Cahit Bağcı'nın güven mektubunu kabul ettiği bildirildi. Eski AKP Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı kararnameyle Bakü Büyükelçiliği'ne atanmıştı.
Recep Tayyip Erdoğan - 04.05.2021
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde güven mektubu sunacak Şili Büyükelçisi Rodrigo E. Arcos Castro, Gine Bissau Büyükelçisi Malam Mane, Arjantin Büyükelçisi Patricia Beatriz Salas ve Etiyopya Büyükelçisi Adem Mohammed Mahmud'u ayrı ayrı kabul edecek.
Recep Tayyip Erdoğan - 03.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (3)
Çelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Toplantısının ardından düzenlediği basın toplantısında, İsrail'in Filistin'deki seçimleri yaptırmama, Doğu Kudüs'te buna izin vermeme gibi, kabul edilemeyecek tavrının devam ettiğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - 03.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (2)
Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da Avrupalı liderlerle görüşmelerinde, "geri itmelerin" insanlık dışı bir tutum olduğunu, Avrupa'nın, Yunanistan'ın ve Frontex'in yaptıklarına karşı güçlü tutum alması gerektiğini ifade ettiğini kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan - 03.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Anastasiadis'e tepki: Aynen iade ediyoruz
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında AK Parti Genel Merkezi'nde toplanan Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı yaklaşık 1,5 saat sürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Dağ'dan CHP'li Aydoğdu'nun Cumhurbaşka
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 02:03:18. #1.16#

title