RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Geçtiğimiz yıl yenilenebilir kaynaklara dayalı elektrik enerjisi üretiminde...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Geçtiğimiz yıl yenilenebilir kaynaklara dayalı elektrik enerjisi üretiminde Avrupa'da ikinci sırada yer aldık.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2020 yılının ilk 5 ayında yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elektrik...
Son dakika güncel haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2020 yılının ilk 5 ayında yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elektrik üretimimizi yüzde 66'ya yükselttik"
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çevrecilik ve benzeri kisveler altında koparılan yaygaraların amacı, bu...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çevrecilik ve benzeri kisveler altında koparılan yaygaraların amacı, bu yatırımları sekteye uğratarak Türkiye'yi enerjide dışa bağımlılığa mahkum etmektir.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin ilk yerli entegre güneş paneli fabrikasının açılışını ağustos...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin ilk yerli entegre güneş paneli fabrikasının açılışını ağustos ayında gerçekleştireceğiz.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemize karşı Doğu Akdeniz'de kurulmaya çalışılan oyunları ve tuzakları...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemize karşı Doğu Akdeniz'de kurulmaya çalışılan oyunları ve tuzakları yerle bir ettik."
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Büyük mücadeleler ve çabalar sonucunda sağladığımız güven ortamı, enerji...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Büyük mücadeleler ve çabalar sonucunda sağladığımız güven ortamı, enerji yatırımlarına olumlu yönde yansımıştır.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sağlıktan ekonomiye, diplomasiden güvenliğe kadar her konuda kendimize...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sağlıktan ekonomiye, diplomasiden güvenliğe kadar her konuda kendimize güveniyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Özel sektörümüz sadece OSB'lerde son 6 ayda 10 milyar liralık yatırımla 583...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Özel sektörümüz sadece OSB'lerde son 6 ayda 10 milyar liralık yatırımla 583 yeni fabrikayı tamamlayarak üretime geçirdi.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Salgın döneminde sağlık hizmetleri yanında hemen her alandaki yatırımlarını...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Salgın döneminde sağlık hizmetleri yanında hemen her alandaki yatırımlarını devam ettiren Türkiye, 2023 hedeflerine ulaşmaktaki kararlılığını ortaya koymuştur.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tüm dünyanın kendi içine kapandığı bir dönemde yatırımı, üretimi ve...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tüm dünyanın kendi içine kapandığı bir dönemde yatırımı, üretimi ve istihdamı destekleyerek sergilediğimiz olumlu yöndeki ayrışma ile salgına teslim olmadığımızı gösterdik.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-6
ÇAVUŞOĞLU: DÜNYADA EN İYİ SAĞLIK SİSTEMİNE SAHİP ÜLKELERDENİZ Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, Antalya ve Alanya'nın turizmde güvenli bölge olduğunun altını çizdi. Çavuşoğlu, alınan tedbirlerle rakamların da güvenli olduğunu gösterdiğini söyledi. Pandeminin tüm dünyayı sarstığını ve herkesin hayatını değiştirdiğini anlatan Çavuşoğlu, "Maalesef olumsuz etkilerini gördük ve yaşadık. Dünya halkları da yaşayacak. Bizim gibi ülkeleri yönetmeye çalışan siyasileri ve hükümetleri de mutlaka etkileyecek. Korona sonrasına kendisini iyi hazırlayan, sorun zamanında da ekonomisini ayakta tutan ülkeler gelecekte en iyisi olacak. Büyüme, ekonomik başarı da buna dahil. Korona daha başlar başlamaz, ülkemize henüz gelmeden aldığımız tedbirler sayesinde koronayla mücadelede en başarılı ülkelerden biri olduk. Bugün dünyada en iyi sağlık sistemine sahip ülkelerden biriyiz" diye konuştu.  'BÖLGESELLEŞME HAKİM OLACAK' Her ülkenin kendi vatandaşını en kötüye hazırlamak zorunda olduğunu anlatan Bakan Çavuşoğlu, yıllarca sağlık sistemine ve şehir hastanelerine yaptıkları yatırımlarla ilgili sürekli eleştiri aldıklarını vurguladı. Ancak pandemi süreciyle sağlık yatırımlarının ne kadar doğru olduğunu anladıklarını da kaydeden Çavuşoğlu, "Ön yargılı yaklaşanlar olabilir, 'gereksiz' diyenler olabilir ama sağlık turizmiyle ilgili şimdiden faydasını görmeye başladık. Küreselleşme zarar mı görecek, daha mı güçlenecek? Herkesin hemfikir olduğu tek bir şey var. Artık bölgeselleşme hakim olacak. Üretimde, tedarikte bölgeselleşecek. Ekonomiyi ayakta tutmak için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde alınan tedbirlerle bu dönemi en az hasarla atlattık, atlatıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Bakan Varank: Anadolu gemisi, Türkiye'ye önemli kabiliyetler kazandıracak
GELECEK YIL TESLİM EDİLMESİ PLANLANIYOR Gemi üzerinde 1 adedi NATO için tahsis edilebilecek 3 adet savaş harekat merkezi bulunacak ve yüzen kışlada en az 1223 personel görev yapabilecek. Anadolu'nun Komuta Kontrol, Muhabere, Bilgisayar, İstihbarat ve Silah Sistemleri Aselsan-Havelsan İş Ortaklığı tarafından tedarik edildi. Savaş Yönetim Sistemi (GENESIS-ADVENT), Radar Elektronik Taarruz ve Karşı Tedbirleri Sistemlerini içeren Elektronik Harp Suiti, Kızıl Ötesi İz Takip Sistemi, Elektro Optik Dayrektör, Torpido Karşı Aldatma Sistemi gibi sistemler milli olarak geliştirilirken, test ve tecrübeleri tamamlanan tüm sistemlerin entegrasyon ve montajları başladı. İnşa başlangıç töreni 30 Nisan 2016'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen Anadolu, ilk olarak 2019 Mayıs ayında yüzdürülmüş, akabinde sevk sistemi montajlarının yapılması için, havuza alınmıştı.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Türkiye'den Azerbaycan'a korona virüs yardımı
Ayrıca açıklamada, "Türkiye, virüsle mücadelenin ancak bütün ülkelerin işbirliği ve dayanışma göstermesi halinde başarıya ulaşacağına inanmakta ve içinden geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde, pandemi ile küresel mücadeleye katkı yapmak amacıyla azami gayreti göstermektedir. Bugün yaptığımız bu yardım da kardeş Azerbaycan'ın mücadelesine katkı niteliği taşımaktadır. Aramızdaki yakın ilişkilerin tabii bir sonucu olan bu yardım, iki ülke Cumhurbaşkanları Sayın İlham Aliyev ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın her vesileyle ortaya koydukları kardeşliğimizin de güçlü bir tezahürüdür.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Türkiye Azerbaycan'a Kovid-19'la mücadelesi için tıbbi malzeme gönderdi
Açıklamada, Azerbaycan'a gönderilen yardımın iki ülke cumhurbaşkanları Recep Tayyip Erdoğan ve İlham Aliyev'in her vesileyle ortaya koydukları kardeşliğin güçlü bir tezahürü olduğu belirtildi.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Antalya'da "Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent" toplantısı (2)
Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Kovid-19 dünyada başlar başlamaz Türkiye'de aldıkları tedbirler sayesinde pandemiyle mücadelede en başarılı ülkelerden birisi olduklarını vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Vali Kaldırım'dan Sakarya'daki havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin açıklama Açıklaması
Kaldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili bakanların durumu takip ettiğini, her gelişmede kendilerini bilgilendirdiklerini belirterek, ailelere yönelik bilgilendirme, psikososyal destek ve her türlü ihtiyacın karşılanması noktasında çalışma yürütüldüğünü kaydetti.
Recep Tayyip Erdoğan: Mavi vatana 'ANADOLU' çıkarmasıRecep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Recep Tayyip Erdoğan: Mavi vatana 'ANADOLU' çıkarmasıRecep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
ASKON Başkanı Aydın'dan sendikalara kıdem tazminatı çağrısı Açıklaması
Gelinen noktada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuya ilişkin bir hedef çizdiğini, bununla birlikte kıdem tazminatı konusunun da köklü bir şekilde çözülmesi noktasında sendikalara çağrıda bulunduğunu belirten Aydın, şunları kaydetti: "Oysa geldiğimiz noktada işveren sendikaları ile işçi sendikaları masaya oturup meseleyi enine boyuna ele alıp kalıcı çözümü tercih etmek yerine, 'böyle gelmiş böyle gider' tarzında bir iradeye bürünmüşlerdir.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
"Yüzen kışla" Anadolu, Türkiye'yi denizlerde "küresel güç" haline getirecek
Gelecek yıl teslim edilecek "İnşa Başlangıç Töreni" 30 Nisan 2016'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen Anadolu, ilk olarak Mayıs 2019'da yüzdürülmüş, akabinde sevk sistemi montajlarının yapılması için havuza alınmıştı.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2011- Türkiye Cumhuriyeti'nin 61. hükümeti, AK Parti Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığında kuruldu.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Türkiye'nin gönderdiği sağlık malzemeleri Novi Pazar'a ulaştı
Koronavirüs salgınıyla mücadele eden Novi Pazar'a askeri kargo uçağı 'Koca Yusuf' ile tıbbi malzeme ve ekipmanı gönderen Türkiye, Balkanlara desteğe devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Sağlık Bakanlığı tarafından tedarik edilen yardım paketleri, Novi Pazar'a ulaştı.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 5 Temmuz 2020
Son dakika haberleri: 6 Nisan 1920 Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokat'ta düzenlenecek "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Tarafından İşletmeye Alınan Hidroelektrik Santrallerinin Toplu Açılış Töreni"ne Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katılacak.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TÜRKİYE'NİN DEMOKRASİDE VE EKONOMİDE HEDEFLERİNE...
geniş haber) CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE'NİN DEMOKRASİDE VE EKONOMİDE HEDEFLERİNE ULAŞMASINA ENGEL OLAMAYACAKLAR Haber: Beyza Nur GÜLER - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul, - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Avrupa Birliği'nin ekonomiden demokrasiye, şeffaflıktan altyapıya hiçbir...
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
(Görüntülü) (aktüel görüntüler) CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GELİR İDARESİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞINI...
(aktüel görüntüler) CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GELİR İDARESİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
FAHRETTİN KOCA, KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR ŞEHİR HASTANESİ'NDE TEDAVİ GÖRENLERİ ZİYARET...
FAHRETTİN KOCA, KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR ŞEHİR HASTANESİ'NDE TEDAVİ GÖRENLERİ ZİYARET ETTİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Tarafından İşletmeye alınan Hidroelektrik Üretim Tesislerinin Toplu Açılış Töreni'ne Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katılacak.
Recep Tayyip Erdoğan 5.7.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri"nde Kutsi ve Hande Yener izleyiciyle buluştu
İlk olarak sahneye çıkan ve "Bambaşka" isimli şarkısıyla konsere başlayan Kutsi, şunları söyledi: "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konserleri adı altında değerli evlerinizde sizlerin gülümsemesine sebep olduysak ben ve değerli orkestra arkadaşlarım çok mutlu oluruz. Olduk da... Burada sıcacık bir ortam vardı, gönlümüzden ve ruhumuzdan geçen şarkıları sizlerle ekran başında paylaşmaya çalıştık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi'ye bir kez daha teşekkür ediyorum.
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telekonferans sitemi ile katıldığı Akıncı HES'i
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 19:12:26. #1.14#
title