RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
ABD, Lübnan'da taraflara sükunet çağrısı yaptı
Artan YPG/PKK saldırıları sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sınır ötesi operasyon sinyaline ilişkin bir soruya Price şu yanıtı verdi: "NATO müttefikimiz Türkiye'ye yönelik sınır ötesi saldırıları kınıyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
İTO Başkanı Şekib Avdagiç'ten küresel tedarik sorunu değerlendirmesi Açıklaması
Avrupa başta olmak üzere, yüksek navlun nedeniyle pek çok siparişin Uzakdoğu yerine rekabetçiliği artan Türk imalat sektörüne yöneldiğini kaydeden Avdagiç, şunları aktardı: "Kapasite kullanım oranlarımız yükseldi. Ortalama yüzde 77'nin üstüne çıktı. Bugün birçok imalatçı-ihracatçı sektörümüzde kapasite kullanım oranı yüzde 90 seviyesinde. Siparişleri artan, önümüzdeki yılın da önemli bir bölümü için siparişlerini alan birçok firmamızın üretim kapasitesini artırmak için yatırıma yöneldiğini görüyoruz. Avrupa'nın yanı sıra ABD'den siparişler artıyor. Bu güçlü ivme ihracat rakamlarımıza da yansıyor. ABD ile dış ticaretimiz bu yıl inşallah rekor kırarak 25 milyar dolara tırmanacak." Paris İklim Anlaşması'nın imzalanmasının Türkiye için önemine işaret eden Avdagiç, "İTO'nun Türkiye ekonomisinin daha rekabetçi ve sağlam bir yapıya kavuşması için savunduğu konular tek tek hayata geçiyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin kabul edebileceği şartlarda anlaşmanın imzalanacağı müjdesini verdi.
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
Vali Ali Çelik, Yunus Emre ve Türkçe Yılı Sempozyumu'na katıldı
Vali Ali Çelik, 2021 yılının "Yunus Emre ve Türkçe Yılı" olarak kutlanmasına ilişkin Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla genelge yayımlandığını ve UNESCO'nun 2021 yılını "Yunus Emre Yılı" ilan ettiğini hatırlattı.
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
TBMM Genel Kurulu
Ekonomi kötüye gidiyorsa bunun temel iki sebebi bulunduğunu dile getiren Özkoç, ilkinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan güvensizlik, ikincisinin sistem olduğunu öne sürdü.
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç gündemi değerlendirdi Açıklaması
Yeni atamaların döviz artışına neden olduğunu söyleyen Özkoç, "ekonominin kötüye gitmesinin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik güvensizlikten kaynaklandığını" iddia etti.
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
SSİK açıklamasında 'tam bağımsız savunma sanayi hedefi' vurgusu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen Savunma Sanayii İcra Komitesi (SSİK) toplantısından sonra yapılan açıklamada, "Türkiye;
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
Emine Erdoğan, Çubuk'ta kadınlarla turşu kurdu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ankara'nın Çubuk ilçesine bağlı Aşağı Çavundur Mahallesi'ndeki kadınlar ile bir araya gelerek turşu kurdu.
Recep Tayyip Erdoğan - 14.10.2021
Adalet Bakanı Gül, uluslararası adli iş birliğinin önemine işaret etti Açıklaması
Küresel sistemin sorunları çözme kabiliyetinden uzak olduğunu kaydeden Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, daha adil bir dünyanın mümkün olacağını belirterek, reform çağrısı yaptığını aktardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Yükselişini sürdüren dolar 9,22 ile rekor tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 10:07:13. #1.15#

title