RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Recep Tayyip Erdoğan haber, Recep Tayyip Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Aliya İzzetbegoviç paylaşımı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'in eski Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç için paylaşımda bulundu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Bakan Soylu'dan Muhtarlar Günü mesajı Açıklaması
Muhtarların merkezi kurumsal yapıya tam anlamıyla dahil edildiklerini, özlük haklarının güncellendiğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bizzat istişare halinde bulunabildiklerini anımsatan Soylu, bunların, hizmet kalitesi noktasında önemli kazanımlar ortaya koyduğunu ifade etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri... CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"AK Parti il ve ilçe kongreleri sürüyor. Dün de BBP kapalı salonda kongre yaptı. Bir yandan baroların seçimlerinin pandemi nedeniyle ertelenmesi diğer taraftan da yaşanan bu kongreler ile ilgili yorumunuz nedir" sorusuna Öztrak, şu yanıtı verdi: "Caddeleri, meydanları insanlar dolduruyor bu konuyla ilgili hiçbir önlem alınmıyor. AK Parti il ve ilçe kongreleri sürüyor, kapalı yerlerde yapılmasında hiçbir mahsur görülmüyor. BBP kapalı salonda kongre yapıyor, bunun da bir mahsuru yok ama barolar seçimlerini yaparlarsa salgın bulaşıyor. Ülkenin bu sıkıntılı günlerinde milletimiz salgınla boğuşurken salgından bir siyasi gerekçe üretmek vicdansızlıktır, insafsızlıktır." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eğitimde reform yapılacağına ilişkin açıklamalarının sorulması üzerine Öztrak, "Erdoğan 18 yıldır muhalefetteydi de biz iktidarda mıydık? 18 yılda memleketin eğitim sistemini nereden nereye getirdiklerinin açık ikrarıdır bu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Güldere: "Dünya Azerbaycan topraklarının işgal altında olduğu gerçeğini daha fazla görmezden gelemez"
Azerbaycan'ın Türkiye'de 20 milyar dolar ve Türkiye'nin ise Azerbaycan'da 11 milyar dolar yatırımı olduğunu aktaran Güldere, iki ülke arasındaki ilişkilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev döneminde daha da gelişmeye devam ettiğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Soylu ile bir araya gelen muhtarlara seslendi Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlara "Yerel yönetimlerde sizler bizim Türkiye'deki ilk elimiz, ayağımız, gören gözümüz, duyan kulağımız ve aynı zamanda sesimizsiniz.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan "Muhtarlar Günü" mesajı
Zorluoğlu, mesajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara verdiği önem doğrultusunda 19 Ekim tarihinin 2015'te Muhtarlar Günü ilan edildiğini belirtti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Bilal Erdoğan'dan kamp kuran "Kamp Tayfa" ekibine sürpriz
Ünlü radyo programcıları ve fenomenlerden oluşan "Kamp Tayfa" ekibinin Marmaracık Gençlik Kampı'nda yaptıkları kampa Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan misafir oldu.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta'dan Muhtarlar Günü mesajı
Balta, muhtarlığın, fedakarlık ve sevgi gerektiren zor bir görev olduğuna vurgu yaparak, şunları kaydetti: "Yakın mesai arkadaşlarım olarak gördüğüm muhtarlarımız da bu zorlu görevi büyük bir özveri ve meşakkatle yerine getirmektedirler. Dolayısıyla muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerine çare üretiyoruz. İnşallah elbirliğiyle bu güzel şehrin bütün sorunlarını en asgari seviyeye indireceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği gibi 'Muhtar, mahallesinin milletvekilidir, belediye başkanıdır, hatta cumhurbaşkanıdır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman'ndan "Muhtarlar Günü" mesajı
Van'ın Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı. Akman, mesajında, kentte görev yapan muhtarlarının gününü kutladı. Muhtarların kamu ve yerel yönetimler arasında köprü vazifesi gördüğünü belirten Akman, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlarla bir araya gelmesi muhtarlara verilen kıymet ve ehemmiyetin göstergesidir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Özbekistan'da Ermenistan'ın saldırılarında hayatını kaybeden Azerbaycanlılar anıldı
Ermenistan'ın Azerbaycan'a düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenler Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te anıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika gündem: Kaşif, 3 bin metrede derin deniz sondaj faaliyetlerini yürütebilecek
Son dakika haberi: Kaşif, 3 bin metrede derin deniz sondaj faaliyetlerini yürütebilecekCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın Fatih sondaj gemisinin yeni keşfine ilişkin yaptığı açıklama sırasında ilk kez duyurduğu yerli denizaltı robotu Kaşif, sismik ve sondaj gemilerinin derinlerdeki gözü olacak.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Sakarya'da 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlandı
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşma yapan Kaymakam Ahmet Naci Helvacı, "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlarımıza verdiği değere uygun olarak, günümüzde kendisini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri... DHA YURT BÜLTENİ - 14
Zonguldak'ın 175 kilometre açığında 21 Ağustos'ta doğal gaz arama çalışmasına başlayan Fatih, geçen cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 405 milyar metreküplük rezerv keşfi açıklamasının ardından çalışmalarına ara verdi.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
19 Ekim Muhtarlar Günü
Muhtarların vatandaşlarla kamu arasında köprü vazifesi gördüğünü belirten Helvacı, şu ifadeleri kullandı: "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlarımıza verdiği değere uygun olarak, günümüzde kendisini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
2020 ABD Başkanlık Seçimleri: Ufukta Biden görünüyor
Biden başkanlığında Türk-Amerikan ilişkileri Biden başkanlığı artık giderek daha muhtemel görünüyor ve bu, eski başkan yardımcısının dış politika tercihlerinin önümüzdeki dört yılın gerçekliği olacağı anlamına geliyor. Daha önce, Biden'ın Aralık 2019'da New York Times (NYT) yazı işleri ekibiyle [1] yaptığı röportajı analiz etmiştim; bu yazım daha sonra Türk kamuoyunda yoğun bir tartışmanın konusu oldu. Biden'ın bu röportajda dile getirdiği, yanlış bilgilendirilme kaynaklı, rahatsız edici görüşler, Ocak 2021'den itibaren Türk liderliğiyle çalışma ilişkisi kurma becerisi konusunda büyük endişeye sebep olacak cinsten. Biden aradan geçen aylarda da Türkiye'ye yönelik düşmanca tavrını sürdürdü ve doğrudan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan birkaç mesaj yayımladı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN EĞİTİM REFORMU MESAJI (1)Beyza Nur GÜLER - Güven USTA - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Önceliğimizi aileden başlayarak eğitim öğretim hayatları boyunca evlatlarımızı hakkıyla yetiştirmek olarak değiştirmemiz şarttır.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Samimi bir muhasebe ile geçtiğimiz 18 yılda her alanda tarihi eserlere ve hizmetlere imza attığımızı ama eğitim ve öğretimde, kültürde arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadığımızı düşünüyorum.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni
İbn Haldun Üniversitesi (İHÜ) Külliyesi'nin açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Sivas'ta Muhtarlar Günü kutlandı
Ulaş Ulaş Muhtarlar Derneği Başkanı Vahap Seyhan, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Mesajında, muhtarların gününü kutlayan Seyhan, "Muhtarlar Günü, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın göstermiş olduğu teveccühle devletle millet arasında bütünleşmenin tescillendiği bir demokrasi bayramı olan önemli bir gündür.
Recep Tayyip Erdoğan - Dün
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan eğitim reformu mesajı (1)
Son dakika haberleri: CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Önceliğimizi aileden başlayarak eğitim öğretim hayatları boyunca evlatlarımızı hakkıyla yetiştirmek olarak değiştirmemiz şarttır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Recep Tayyip Erdoğan Haberleri | Recep Tayyip Erdoğan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Recep Tayyip Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Tayyip Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk sporuna hizmet edecek Çotanak Stadında son rötuşlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 17:54:43. #1.15#
title