RECEP ŞEKER HABERLERİ

Recep Şeker haber, Recep Şeker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Şeker - 11.05.2020
AK Parti Karaman Milletvekili Şeker'in Engelliler Haftası mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 10.05.2020
AK Parti Karaman Milletvekili Şeker'in Anneler Günü mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Anneler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.
Recep Şeker - 02.05.2020
AK Parti Karaman milletvekilleri Şeker ve Eser'den koronavirüs açıklaması
AK Parti Karaman milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, Karaman'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan önlemler ve bununla ilgili çalışmalar hakkında yazılı açıklama yaptı.
Recep Şeker - 23.04.2020
AK Parti Karaman Milletvekili Şeker'in Ramazan Ayı mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Ramazan ayının başlayacak olması nedeniyle mesaj yayınladı.
Recep Şeker - 22.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 08.04.2020
Sağlıkta şiddetin engellenmesi teklifi TBMM'de
"İnfaz düzenlemesine madde ihdasıyla ekleyelim" AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in de dün bu yönde teklifte bulunduğunu anımsatan Turan, şunları kaydetti: "Bu teklifimizi tüm partiler sağduyuyla değerlendirsinler. Makul karşılarlarsa ki öyle olması gerektiği kanaatindeyim, bunu infaz yasasına yani şu an görüşülen teklife ekleyelim. Fakat başta HDP ve CHP'nin şu an görüşülen infaz yasanının bazı bölümlerine şerhi olduğundan, bu kanuna bunu eklemeyi uygun görmediler. Ben bir daha çağrıda bulunuyorum; dünkü oylamada 7 milletvekili olan CHP'li ve tüm diğer partili arkadaşlara diyorum. Bu teklifimize makul yaklaşıyorsanız, bırakın komisyon aşamasını, zaman kaybını. Şu an görüşülmekte olan infaz yasasının içerisine bu teklifi madde ihdası olarak ekleyelim. Çünkü madde ihdası tüm partilerin imzalaması halinde söz konusu olabilir. CHP'nin teklifinin uygun olması halinde biz zaten bunu zaten eklerdik. Ceza sistematiği, ceza kanunu var. Hepsini beraber çalışıp bu adımı atmak lazım." Ak Parti Grup Başkanvekili Turan'a, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır ile AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin eşlik etti.
Recep Şeker - 07.04.2020
Karaman Milletvekili Şeker'den Dünya Sağlık Günü mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü ve Sağlık Haftası nedeniyle mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 07.04.2020
Berat Kandili
AK Parti Karaman milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 20.03.2020
AK Parti Karaman Milletvekili Şeker'den Nevruz Bayramı mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Nevruz Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 20.03.2020
Miraç Kandiline doğru
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Miraç Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 17.03.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Koronavirüs Bilim Kurulunun toplantılarında alınan kararların kamu kurumlarına ve vatandaşlara iletilerek anlık olarak tedbirlerin alındığını dile getirdi.
Recep Şeker - 14.03.2020
14 Mart Tıp Bayramı
Karaman Valisi Fahri Meral ve AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 25.02.2020
Karaman Milletvekili Şeker'den üç aylar ve Regaip Kandili mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, üç aylar ve Regaip Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 30.01.2020
TBMM'de İYİ Parti'nin 'coronavirüs' önergesi reddedildi
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ise Türkiye'de virüs ile ilgili gerekli önlemlerin alındığını belirterek, "Çin'de bulunan 34 Türk vatandaşımız, 7 Gürcü, 7 Azerbaycan ve 1 Arnavutluk vatandaşı da gerekli sağlık tedbirleri, alet edevatı ve personeliyle beraber alımıyla ilgili uçağımız kalkmıştır; inşallah gelecekler, 14 gün tedbirli bir şekilde izlemleri yapılarak hayatlarına devam etmeleri sağlanacaktır.
Recep Şeker - 30.01.2020
TBMM'de İYİ Parti'nin 'coronavirüs' önergesi reddedildi
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ise Türkiye'de virüs ile ilgili gerekli önlemlerin alındığını belirterek, "Çin'de bulunan 34 Türk vatandaşımız, 7 Gürcü, 7 Azerbaycan ve 1 Arnavutluk vatandaşı da gerekli sağlık tedbirleri, alet edevatı ve personeliyle beraber alımıyla ilgili uçağımız kalkmıştır; inşallah gelecekler, 14 gün tedbirli bir şekilde izlemleri yapılarak hayatlarına devam etmeleri sağlanacaktır.
Recep Şeker - 24.01.2020
Karaman'dan İdlib'e 2 tır insani yardım malzemesi gönderildi
Karaman'dan, Suriye'nin İdlib kenti kırsalındaki ihtiyaç sahipleri için toplanan yardım malzemeleri yüklü 2 tır törenle uğurlandı. STK Platformu, sivil toplum kuruluşları ve hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan insani yardım malzemesi taşıyan tırlar, İdlib'e gönderilmek üzere Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'ndan yola çıktı. Platform Başkanı Yunus Özdemir burada yaptığı konuşmada, yardımlara destek veren hayırseverlere teşekkür etti. Yapılan duanın ardından yardım tırları yola çıktı. Programa AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Recep Şeker - 22.01.2020
Türkiye'nin otomobili, Kırgızların da ilgisini çekti
"TOGG'un Orta Asya distribütörlüğünü alabilirsek çok memnun oluruz" Aıtbaev, Türkiye'nin kendi elektrikli otomobilini üretecek olmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak, şunları kaydetti: "TOGG'un yöneticileri ve temsilcileriyle buluşmayı çok istiyoruz. Çin, Japonya gibi ülkelerden elektrikli arabaları ithal ediyoruz. Firmamız Kırgızistan'da elektrikli otomobiller için şarj üniteleri üretiyor. Öncelikle bu anlamda TOGG'la işbirliği yapmak istiyoruz. Aynı zamanda TOGG'un Orta Asya distribütörlüğünü alabilirsek çok memnun oluruz. Haberlerde ve yaptığımız araştırmalarda gördük ki; bu otomobil için şimdiden milyonlarca sipariş verilmiş. Bu da bunun başarılı bir proje olduğunu gösterir. Bu başarılı projenin bir kısmını da Orta Asya'ya, Kırgızistan'a götürmeyi çok isteriz." AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırgızistan'la 1 milyar dolarlık ticaret hedefini aşmak için Kırgızistan-Karaman İş Forumu'nu düzenlediklerini söyledi.
Recep Şeker - 20.01.2020
Türk-Kırgız İş Geliştirme Formu
Valilik olarak Karaman'ın ekonomik anlamda gelişmesi için her türlü yardımı yapmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Meral, formda emeği geçenlere teşekkür etti. AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ise iki ülke arasındaki dilin, dinin tarihin ve kültürün bir olduğunu dile getirerek, "Bize düşen omuz omuza vererek iş potansiyelini artırıp hep beraber ekmeğimize ekmek katmak lazım.
Recep Şeker - 09.01.2020
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Recep Şeker - 26.12.2019
Torunu, Mehmet Akif Ersoy'u öğrencilere anlattı
"Almanlar dedemin ses kayıtlarını plaklara almış" Mehmet Akif'in, Almanya'da Hintli Müslümanlara vaaz verirken ses kayıtlarının alındığını öğrendiğini, bunları bulmak için çalışmalara başladıklarını anlatan Ersoy, şunları kaydetti: "Almanlar dedemin ses kayıtlarını plaklara almış. Ses kayıtlarını bulmak için dilekçe verdim. O zamanki konsolos hanım bana 'Bu işin takipçisi olacağım.' dedi. Ancak daha sonra beni aradılar ve 'Henüz böyle bir şeye ulaşamadık.' dediler. Bu işin takibini bırakmıyoruz ancak Almanlar Rusya'yı işgal ettikleri zaman birçok evrakı Rusya'ya kaçırmış. 'Acaba o zamanda mı gitti?' dediler. Hala ümidimi kaybetmedim. Hep birlikte, onun nasıl hitap ettiğini duyalım istiyorum. Bu kayıtlar benden sonra bulunursa inşallah sizler duyarsınız. Bir gün bir yerlerden dedemin ses kayıtlarının çıkacağına inanıyorum." Programa, Vali Fahri Meral, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, daire müdürleri ile öğrenciler katıldı.
Recep Şeker - 04.11.2019
Milletvekili Şeker'in ziyaretleri
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ve beraberindeki heyet, Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü'ne yeni atanan Mehmet Çalışkan'ı ziyaret etti.
Recep Şeker - 01.11.2019
Pancar üreticisinin 400 bin ton ürünü tarlada alımı bekliyor
Bugün itibarı ile arazide 400 bin ton pancar olduğunu ve üreticinin canından bezmiş durumda olduğunu belirten Bayram, şunları kaydetti: "Yaşanan tüm bu sıkıntıları milletvekillerimiz Sayın Recep Şeker ve Sayın Selman Oğuzhan Eser'e iletiyoruz ve çözüme ulaşıyoruz.
Recep Şeker - 19.10.2019
Divle Obruk Peyniri açılış festivali
Daha sonra konuşan AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, şu anda peyniriyle ünlü Divle olarak bilinen Üçharman köyünde olduklarını söyledi.
Recep Şeker - 04.09.2019
Türk dünyasının klasik besteleri Bişkek'te icra edildi
Konsere Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat, Türkmenistan Bişkek Büyükelçisi Şadurdı Meredov, KKTC Bişkek Temsilcisi Atınç Keskin, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Türk Konseyi Proje Direktörü Jıldız Uzakova, KTMÜ Rektörü Prof.
Recep Şeker - 03.09.2019
Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi'nden Kırgızistan'a yatırım çağrısı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ve beraberindeki iş heyetinin katılımıyla dün başlayan Kırgız Türk İş Geliştirme Platformu Toplantısı sona erdi.
Recep Şeker - 02.09.2019
Türkiye ve Kırgızistan iş birliğini artırmak istiyor
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Karaman'da tarım makineleri üretimi, tekstil, bisküvi, kek ve çikolata, inşaat yapı malzemeleri, süt ve süt ürünleri ve ilaç sektörünün önde gelen isimleriyle Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te bir dizi temasta bulundu.
Recep Şeker - 07.08.2019
Karaman POMEM'de mezuniyet töreni
Törene, AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin ve mezun olan polislerin aileleri katıldı.
Recep Şeker - 07.08.2019
Karaman POMEM'de mezuniyet töreni
Polisliğin zor bir meslek olduğunu ifade eden Çınarşoy, şöyle devam etti: "Zor bir göreve talip oldunuz bunu unutmayın. Dünya'da devletlerin var olduğundan beri poliste var olmuştur. Vatandaşımızın, can ve malını korumak ve kollamak gibi ulvi görevi üstlenmiştir. Aynı zamanda suçluyu yakalamak ve suç işlenmesini önlemekte polisin en önemli görevleri arasındadır. Gittiğiniz yerlerde büyüklerinize saygılı olun ve küçüklerinizi sevin." Karaman POMEM Müdürü Ramazan Engin Öztürk de okulun beşinci mezunlarını verdiğini dile getirerek, "Yoğun bir öğretim ile gece ve gündüz kesintisiz yürütülen zorlu pratik eğitim süreci sonunda mezuniyet aşamasına gelinmiştir. Mezunlarımızın, ülkemizin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetini, hukukun üstünlüğü çerçevesinde, devletine bağlı, adil ve tarafsız olarak, hiçbir oluşumun etkisinde kalmaksızın yürüteceklerine inancım tamdır. Mezun olan polis memurlarımız yolunuz ve bahtınız açık olsun" dedi. Yapılan konuşmaların ardından polis adayları yemin ederek havaya kep attı. Tören sonrası polis adayları ile aileleri fotoğraf çektirip mezuniyeti kutladı. Törene, AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin ve mezun olan polislerin aileleri katıldı.
Recep Şeker - 09.07.2019
Milletvekili Recep Şeker'in köy ziyaretleri
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker merkeze bağlı İhsaniye ve Kalaba köylerini ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Şeker Haberleri | Recep Şeker Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Recep Şeker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Şeker kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: 30 Ağustos Zafer Bayramı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 08:47:12. #1.15#

title