RECEP ÇEBİ HABERLERİ

Recep Çebi haber, Recep Çebi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Recep Çebi - 03.08.2012
Araklı Sahil Projesi Birinci Etap Tamamlandı
Belediye Başkanı Recep Çebi, düzenlediği basın toplantısında, Sahil Projesi'nin mühendislerin çalışmasıyla ürettiklerini, ardından halk ve bürokratlarla paylaştıklarını belirtti.
Recep Çebi - 01.08.2012
Zağnos Vadisi'nde Araklılılar Gecesi Düzenlendi
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Araklılılar olarak bir arada bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "Bizlere bu imkanı sağlayan Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na teşekkürlerimi sunmak istiyoruz.
Recep Çebi - 20.07.2012
Sgk Trabzon Müdürü Bulut, Araklı Belediye Başkanı Çebi'yi Ziyaret Etti
SGK Trabzon Müdürü Musa Bulut, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi'yi ziyaret etti.
Recep Çebi - 18.07.2012
Silahlı Kavgada Ölen 2 Kişinin Cenazeleri Toprağa Verildi
Akrabalar arasında çıkan silahlı kavgada hayatını kaybedenler için İlçe Kaymakamı Avni Kula ve Belediye Başkanı Recep Çebi, devreye girerek cenazelerin defin işlemleri için ailelerle görüştü.
Recep Çebi - 18.07.2012
Silahlı Kavgada Ölenler Bir Gün Arayla Toprağa Verildi
Akrabalar arasında meydana gelen kavgada ölenler için Araklı Kaymakamı Avni Kula ve Belediye Başkanı Recep Çebi devreye girerek cenazelerin defin işlemleri için ailelerle görüştü.
Recep Çebi - 18.07.2012
Silahlı Kavgada Ölenler Bir Gün Arayla Toprağa Verildi
Akrabalar arasında meydana gelen kavgada ölenler için Araklı Kaymakamı Avni Kula ve Belediye Başkanı Recep Çebi devreye girerek cenazelerin defin işlemleri için ailelerle görüştü.
Recep Çebi - 24.06.2012
Araklı'da Yapılması Planlanan Çöp Depolama Tesisi
Trabzon'un Araklı ilçesinde yapılması planlanan katı atık tesisine karşı çıkan bir grup, "Turup Gençlik Şöleni" düzenledi İlçenin Turup mevkisindeki Hürriyet Mahallesi'nde, Trabzon ve Rize illeri Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliğince (TRABRİKAB) katı atık tesisi yapılmak istenmesine karşı çıkan Turup Gençlik Platformu tarafından organize edilen şölene, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Recep Çebi - 21.06.2012
Hayırsever Kardeşler Araklı'da Okul Yaptıracak
İşadamları Orhan ve Yüksel Özyurt kardeşler tarafından Araklı ilçesi Yolgören Mahallesi'nde yaptırılacak olan 24 derslikli, 720 öğrenci kapasiteli Ali Cevat Özyurt İlköğretim Okulu için Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın makamında protokol imzalandı. Protokol törenine, Kızılcık'ın yanı sıra Araklı Kaymakamı Avni Kula, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Milli Eğitim Müdürü Taner Kırbaç ile Özyurt kardeşler katıldı.
Recep Çebi - 21.06.2012
Araklı'ya 24 Derslikli Yeni Okul Yapılacak
Valilik makamında gerçekleştirilen protokol törenine Vali Dr. Recep Kızılcık'ın yanı sıra Araklı Kaymakamı Avni Kula, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Milli Eğitim Müdürü Taner Kırbaç, işadamları Orhan ve Yüksel Öztürk katıldı.
Recep Çebi - 18.06.2012
Araklı ile Sürmene'nin Su İhtiyacı Çözülecek
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Sürmene Belediye Başkanı Fikri Usta, projenin tanıtımı için ortak basın toplantısı düzenledi.
Recep Çebi - 08.06.2012
Trabzon'da Ev Heyelan Altında Kaldı (2)
BAŞKAN ÇEBİ: ÇOK ÜZGÜNÜZ Olay bölgesine gelen Araklı İlçesi Belediye Başkanı Recep Çebi üzüntüsünü dile getirdi.
Recep Çebi - 08.06.2012
Araklı'daki Heyelan
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ulaşılan iki cesedin, Fadime Öztürkoğlu (65) ile kızı Münevver Öztürkoğlu'na (18) ait olduğunu, cesetlerin yakınlarınca teşhis edildiğini belirtti.
Recep Çebi - 07.06.2012
5. Araklı Günleri Başladı
Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen Araklı Günleri'nin açılışına, Kaymakam Avni Kula, Belediye Başkanı Recep Çebi, Cumhuriyet Savcısı Necati Kurçenli, Araklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan Selçuk, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Çaya, Müftü İlyas Öztel, daire amirleri, kursiyerler ve çok sayıda davetli katıldı.
Recep Çebi - 04.06.2012
Araklı Turup İçin Ayakta
Araklı'da 10 yıl belediye başkanlığı yapan ve görevini 2009'da Recep Çebi'ye devreden Ümit Çebi, yaptığı konuşmada, çöp tesisinin kurulmasına karşı çıkmadığı yönündeki suçlamalara cevap vererek Trabzon Valisi Dr.
Recep Çebi - 04.06.2012
Araklı Sakinlerinin Çöplük Tepkisi Büyüyor
Araklı'da 1999 - 2009 yılları arasında 10 yıl süreyle belediye başkanlığı yapan ve görevini 2009'da Recep Çebi'ye devreden Ümit Çebi, yaptığı konuşmada, çöp tesisinin kurulmasına karşı çıkmadığı yönündeki suçlamaları yanıtladı.
Recep Çebi - 04.06.2012
Araklı'da Yapılması Planlanan Çöp Depolama Tesisine Tepki
Trabzon'un Araklı ilçesinde yapılması planlanan katı atık tesisine karşı çıkan ve aralarında Araklı İlçe Belediye Başkanı Recep Çebi'nin de bulunduğu bir grup "Turup Çöp Olmasın" mitingi düzenledi.(TRABRİKAB) katı atık tesisi yapılmak istenmesine...
Recep Çebi - 03.06.2012
Trabzon'da Katı Atık Tesisi Karşıtı Miting Yapılacak
Şahintürk, Turup'un Bakanlar Kurulunca "turizm alanı ilan edildiğini" söyleyerek, "Turup'a sahip çıkmak için düzenleyeceğimiz mitinge, Araklı Belediye Başkanımız Recep Çebi, eski belediye başkanlarımız, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve muhtarlar katılacak.
Recep Çebi - 23.03.2012
Gümrükçüoğlu'ndan Araklı Belediyesine Ziyaret
Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi'yi makamında ziyaret etti.
Recep Çebi - 29.02.2012
Araklı AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Parti binasında gerçekleşen toplantıya Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Tekinbaş, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sait Gürsoy, İl Genel Meclisi üyeleri Selahattin Çebi ve Yahya Tilki, köy muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.
Recep Çebi - 10.02.2012
Araklı Belediye Başkanı Çebi, Fırıncılarla Bir Araya Geldi
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, fırıncılarla bir araya geldi.
Recep Çebi - 10.02.2012
Araklı'da 'Askıda Ekmek' Projesi Hazırlanıyor
'askıda ekmek' projesini hayata geçirmeye hazırlandıklarını söyledi.
Recep Çebi - 08.02.2012
Oda Başkanı Bülbül, Araklı Belediye Başkanı Çebi'yi Ziyaret Etti
Trabzon Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Şaban Bülbül, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi'yi ziyaret etti.
Recep Çebi - 08.01.2012
AK Parti Araklı İlçe Başkanlığına Tekinbaş Yeniden Seçildi
Araklı Spor Salonunda gerçekleştirilen kongreye, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon Milletvekilleri Aydın Bıyıklıoğlu ve Safiye Seymenoğlu, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti İl Başkanı Adnan Günnar, ilçe ve belde belediye başkanları, delegeler ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Recep Çebi Haberleri | Recep Çebi Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Recep Çebi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Recep Çebi kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit Polis Memuru Yıldırım Toprağa Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 15:26:58. #1.16#

title