RAVZA KAVAKCI KAN HABERLERİ

Ravza Kavakcı Kan haber, Ravza Kavakcı Kan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ravza Kavakcı Kan - 07.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kan, Fetö Davasını Takip Etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Isparta'da görülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) davasını takip etti.
Ravza Kavakcı Kan - 07.02.2018
Gündem Özeti / 7 Şubat 2018
(TBMM/10.30) 10- AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, FETÖ Darbe Girişimi Davası'nı takip edecek ve basın açıklaması yapacak, AK Parti İl Başkanlığına, şehit ailesi ile Şubat mağduru ailesine ziyaretlerde bulunacak.
Ravza Kavakcı Kan - 04.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı Açıklaması
Ravza Kavakcı Kan ziyaretin ardından Menteşe ilçesindeki bir restoranda Muğla Valiliğince düzenlenen yemekte, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.
Ravza Kavakcı Kan - 01.02.2018
Silivri'de Devam Eden Fetö Davaları
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul milletvekili Ravza Kavakcı Kan, 15 Temmuz darbe girişiminin faillerini dinlerken tekrar o günü yaşadıklarını ifade ederek, "Ama şunu biliyoruz ki Türkiye bir hukuk devleti, adalet karşısında hukuk içerisinde herkes hesabını verecek.
Ravza Kavakcı Kan - 10.01.2018
28 Şubat Davası" 12 Şubat'a Ertelendi
28 Şubat darbesine ilişkin aralarında dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ve dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir'in de bulunduğu 103 sanık hakkında açılan davanın 96. celsesi görüldü. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya sanıklar, taraf avukatları ve o dönemde mağdur olan çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan da duruşmayı takip etti.
Ravza Kavakcı Kan - 10.01.2018
28 Şubat Davasında Devlet Büyüklerine Hakaret Eden Bir Kişi Salondan Atıldı
28 Şubat darbesine ilişkin aralarında dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ve dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir'in de bulunduğu 103 sanık hakkında açılan davanın 96. celsesi başladı. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya sanıklar, taraf avukatları ve o dönemde mağdur olan çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan da duruşmayı takip etti.
Ravza Kavakcı Kan - 09.01.2018
28 Şubat Davasına Devam Edildi
Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 95. celsesine sanıklar, taraf avukatları ve o dönemde mağdur olan çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan da duruşmayı takip etti.
Ravza Kavakcı Kan - 08.01.2018
28 Şubat Davasında Esas Hakkındaki Mütalaaya Karşı Savunma
28 Şubat darbesine ilişkin dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı, dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir ve emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 103 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya sanıklar, taraf avukatları ve o dönemde mağdur olan çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan da duruşmayı takip etti.
Ravza Kavakcı Kan - 08.01.2018
28 Şubat Davası
"28 Şubat" dönemine ilişkin, dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı ve Genelkurmay İkinci Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir'in de aralarında bulunduğu 103 sanığın yargılandığı davada sanıkların esas hakkındaki savunmalarının alınmasına devam edildi.
Ravza Kavakcı Kan - 04.01.2018
Ak Partili Ravza Kavakcı Kan: 28 Şubat Mahkumlarının Tekrar Yargılanmaları İçin Çalışma Yapacağız
AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Bolu F Tipi Cezaevi'nde, 28 Şubat döneminde hüküm giyen mahkumların koşullarını inceledi.
Ravza Kavakcı Kan - 04.01.2018
Ak Partili Ravza Kavakcı Kan: 28 Şubat Mahkumlarının Tekrar Yargılanmaları İçin Çalışma Yapacağız
AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Bolu F Tipi Cezaevi'nde, 28 Şubat döneminde hüküm giyen mahkumların koşullarını inceledi.
Ravza Kavakcı Kan - 04.01.2018
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü Dökümü ------------------------ -Okuldan, ve yardım odasından detay -Okulda yapılan kermeste döner için sıraya giren aileler ve ailelerin ücretini ödemesi -Okul Müdürü Erdoğan Ünver'in açıklaması -Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Cin'in açıklaması Haber-Kamera: Bülent DİKTEPE/KARABÜK, ============================================= AK PARTİLİ RAVZA KAVAKCI KAN: 28 ŞUBAT MAHKUMLARININ TEKRAR YARGILANMALARI İÇİN ÇALIŞMA YAPACAĞIZ AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Bolu F Tipi Cezaevi'nde, 28 Şubat döneminde cezaevine giren hükümlülerin koşullarını incelerken, "28 Şubat kararlarıyla mahkum olan kişilerin tekrar yargılanmaları için çalışma yapacağız" dedi.
Ravza Kavakcı Kan - 03.01.2018
Helikopterlerin Mühimmatlarını Birgün Önceden Taşımışlar
Duruşmayı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan ve Öznur Çalık ile AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, partililer ve çok sayıda vatandaş izledi.
Ravza Kavakcı Kan - 10.12.2017
17. Uluslararası Beytülmakdis Akademik Sempozyumu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Kudüs'ün gözyaşı ve yürek yarası olduğunu belirterek, "Kudüs bizim şerefimiz ve onurumuz. Kudüs'ün çiğnenmesine izin vermeyeceğiz, kurtuluşu inşallah yakındır.
Ravza Kavakcı Kan - 08.12.2017
28 Şubat Davasında Esas Hakkındaki Mütalaa İçin Yeniden Ek Süre
28 Şubat dönemine ilişkin aralarında dönemin Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı, dönemin Genelkurmay İkinci Başkanı Çevik Bir, emekli Orgeneral Çetin Doğan, emekli Korgeneral Engin Alan'ın da aralarında bulunduğu 103 sanığın "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini cebren devirmek ve engellemek" suçundan yargılandığı davanın 92. celsesi görüldü. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesince görülen davaya sanıklar, taraf avukatları ve o dönemde mağdur olan çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan başkanlığındaki AK Parti'li heyet de davayı takip etti.
Ravza Kavakcı Kan - 08.12.2017
Ravza Kavakcı Kan'dan 28 Şubat Davası Sonrası Açıklama
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, 28 Şubat davasının en kısa sürede neticelenmesini beklediklerini belirterek, "Batı Çalışma Grubu üyelerinin hak ettikleri cezayı alacakları günü, adaletin tecelli edeceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz" dedi.
Ravza Kavakcı Kan - 03.12.2017
Başbakan Yıldırım: (2)
Programa, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Erol Kaya ile Ravza Kavakcı Kan'ın yanı sıra, İstanbul Valisi Vasip Şahin, AK Partili bazı milletvekilleri, engelli vatandaşlar ve yakınları katıldı.
Ravza Kavakcı Kan - 02.12.2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kan Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Türkiye'nin AK Parti iktidarlarında gelişip büyüdüğünü belirterek, "Üç günde afet bölgesine gidemeyen devlet liderinden dünyanın her yerine yardım gönderen, sosyal medyada herkesin yardım istediği bir lideri olan Türkiye olduk." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ravza Kavakcı Kan Haberleri | Ravza Kavakcı Kan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ravza Kavakcı Kan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ravza Kavakcı Kan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Kaya: Bilim Alanında Kadın Oranı Oecd Ülkeleri Ortalaması Yüzde 30 İken,
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 08:12:39. #1.16#

title