Rasgele Açılan Ateşte Ticari Taksinin Camları Kırıldı

Rasgele Açılan Ateşte Ticari Taksinin Camları Kırıldı

Erzurum'da Kavga Sırasında Tabancayla Rasgele Ateş Açılması Sonucu, Yol Kenarında Müşteri Bekleyen Ticari Taksinin Camları Kırıldı.

Rasgele Açılan Ateşte Ticari Taksinin Camları Kırıldı

Erzurum'da kavga sırasında tabancayla rasgele ateş açılması sonucu, yol kenarında müşteri bekleyen ticari taksinin camları kırıldı.

Edinilen bilgilere göre, bugün saat 17.00 sıralarında Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, bir kafeden çıktıkları iddia edilen bir grup kavga etmeye başladı. Kavga sırasında bir kişi sallama tabir edilen döner bıçağını kullanırken, karşı taraf da tabanca çekerek rasgele ateş etmeye başladı. Açılan ateşten kimse yaralanmazken, yol kenarında müşteri bekleyen taksiye 2 kurşun isabet etti. Taksinin camları kırılırken, sürücü de şok yaşadı. Olay sonrasında saldırganlar kaçarken, polis uzun süre boş kovan araması yaptı. Taksi sürücüsünün ifadesini alan polis ekipleri, saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Olayın şokunu bir süre sonra üzerinden atan taksi sürücüsü Aziz Kuşoğlu, "Kafeden çıkıp, kavga etmeye başladılar. Silah sesleri gelmeye başladı. Kurşunlardan bir kaçı taksinin camlarına isabet etti. Korktum, az kalsın canımdan oluyordum. Ucuz atlattım" dedi.

(AA-İRT-OK-Y)

Kaynak: İHA