Rapid Wien Haberleri

Rapid Wien haber, Rapid Wien son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rapid Wien - 14.12.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde İkinci Tur Kuraları Çekildi
Uefa'nın İsviçre'deki Nyon kentindeki gerçekleştirilen kura çekimine gruplarında ilk iki sırayı alan 24 ve UEFA Şampiyonlar Ligi gruplarını üçüncü sırada bitiren 8 takım katıldı.
Rapid Wien - 14.12.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32 Eşleşmeleri Belli Oldu
UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da aralarında bulunduğu son 32 takım eşleşmeleri çekilen kura sonrasında belirlendi.
Rapid Wien - 14.12.2015
Galatasaray, Devre Arası Kampını Manavgat'ta Yapacak
Devre arası hazırlıklarını Manavgat'ta geçirmek için yurt dışından da çok sayıda takımın Manavgat'a geleceği bildirildi. Avusturya temsilcisi Rapid Wien'in 22 Ocak'ta, İsveç ligi ekiplerinden Djugarden'in ise 2 Şubat tarihinde Manavgat'a geleceği öğrenildi.
Rapid Wien - 13.12.2015
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oluyor
İki takım, Şampiyonlar Ligi'nden gelen seribaşı ekipler Porto, Olympiakos, Manchester United, Bayer Leverkusen ya da Avrupa Ligi'nde gruplarını lider tamamlayan Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskova, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke 04 ve Athletic Bilbao kulüplerinden biriyle karşılaşacak.
Rapid Wien - 11.12.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde Grup Maçları Tamamlandı
UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda tamamlanan maçların ardından bir üst tura çıkan takımlar ise şöyle: Molde, Fenerbahçe, Liverpool, Sion, Krasnodar, Borussia Dortmund, Napoli, Midtjylland, Rapid Wien, Villarreal, Braga, Olympique Marsilya, Lazio, Saint-Etienne, Lokomotiv Moskova, Sporting Lizbon, Basel, Fiorentina, Tottenham Hotspur, Anderlecht, Schalke 04, Sparta Praha, Athletic Bilbao ve Augsburg.
Rapid Wien - 11.12.2015
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Muhtemel Rakipleri
Buna göre, A Grubu'nu, Norveç temsilcisi Molde'nin arkasında ikinci sırada bitiren Fenerbahçe ile UEFA Şampiyonlar Ligi'nde C Grubu'nu 5 puanla 3. sırada tamamlayarak Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanan Galatasaray, kurada seri başı olarak yer almayacak.  İki takımın muhtemel rakipleri arasında Şampiyonlar Ligi'nden gelen seri başı takımlar Porto, Olympiakos, Manchester United, Bayer Leverkusen veya Avrupa Ligi'nde gruplarını lider tamamlayan Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskova, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke 04 ve Athletic Bilbao yer alıyor.
Rapid Wien - 11.12.2015
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu
İlk maçlar 18 Şubat'ta rövanş maçları ise 25 Şubat'ta oynanacak. Kura çekimine katılacak takımlar şöyle: SERİ BAŞI TAKIMLAR: Manchester United, Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Porto, Olympiacos, Bayer Leverkusen, Lazio, Lokomotiv Moskova, Basel, Tottenham, Schalke 04, Athletic Bilbao SERİ BAŞI OLMAYAN TAKIMLAR: Galatasaray, Fenerbahçe, Sion, Borissia Dortmund, Villarreal, Midtjylland, Marsilya, Shakhtar Donetsk, Sevilla, Valencia, St.
Rapid Wien - 11.12.2015
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Muhtemel Rakipleri Kesinleşti
Takımların torbaları şöyle; SERİ BAŞLARI Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Manchester United, Porto, Olympiacos, Bayer Leverkusen, Lazio, Lokomotiv Moskova, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke 04, Athletic Bilbao.
Rapid Wien - 10.12.2015
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
B Grubu'nda İngiltere'den Liverpool ile İsviçre'den Sion, C Grubu'nda Rusya'dan Krasnodar ile Almanya'dan Borussia Dortmund, D Grubu'nda İtalya'dan Napoli ile Danimarka'dan Midtjylland, E Grubu'nda Avusturya'dan Rapid Wien ile İspanya'dan Villarreal, F Grubu'nda Portekiz'den Braga ile Fransa'dan Olympique Marsilya Avrupa Ligi'nde üst tura çıkan takımlar oldu.
Rapid Wien - 09.12.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde Son Hafta Heyecanı
UEFA Avrupa Ligi'nde 6. hafta oynanacak maçların programları şöyle: 20.00 Fenerbahçe - Celtic 20.00 Ajax - Molde 20.00 Bordeaux - Rubin Kazan 20.00 Sion - Liverpool 20.00 Gebele - Krasnodar 20.00 Borussia Dortmund - PAOK 20.00 Midtjylland - Club Brugge 20.00 Napoli - Legia 20.00 Rapid Wien - Dinamo Minsk 20.
Rapid Wien - 27.11.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Maçları Tamamlandı
Krasnodar, Dortmund, Molde, Liverpol, Napoli, Villarreal, Rapid Wien, Braga, Lazio, Saint-Etiene, Basel, Schalke 04, Sparta Prag ve Athletic Bilbao bir üst tura yükselmeyi garantileyen ekipler oldu.
Rapid Wien - 26.11.2015
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Avrupa Ligi'nde sona eren karşılaşmalar ve gruplarda oluşan puan durumu şöyle:   B Grubu    Rubin Kazan (Rusya) - Sion (İsviçre): 2-0   Takımlar O G B M A Y Av. P 1  Sion 5 2 2 1 5 5 0 8 2  Liverpool 4 1 3 0 4 3 1 6 3  Rubin Kazan 5 1 2 2 4 4 0 5 4  Bordeaux 4 0 3 1 2 3 -1 3   C Grubu   Krasnodar (Rusya) - Borussia Dortmund (Almanya): 1-0   Takımlar O G B M A Y Av. P 1  Borussia Dortmund 5 3 1 1 10 4 6 10 2  Krasnodar 5 3 1 1 6 4 2 10 3  PAOK 4 0 3 1 2 3 -1 3 4  Gebele 4 0 1 3 2 9 -7 1   E Grubu   Dinamo Minsk (Belarus) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti): 1-0   Takımlar O G B M A Y Av. P 1  Rapid Wien 4 4 0 0 8 4 4 12 2  Villarreal 4 3 0 1 8 3 5 9 3  Viktoria Plzen 5 1 0 4 5 7 -2 3 4  Dinamo Minsk 5 1 0 4 2 9 -7 3   G Grubu   Lazio (İtalya) - Dnipro (Ukrayna).
Rapid Wien - 26.11.2015
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Bu sonucun ardından iki takım da 3 puanda kalarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti ve gruptan çıkmayı daha önce garantileyen Avusturya temsilcisi Rapid Wien'in ardından İspanya'dan Villarreal, adını üst tura yazdırdı.
Rapid Wien - 25.11.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Başlıyor
5. hafta maç programı (TSİ) şöyle: 18.00 Dinamo Minsk (Belarus) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) 18.00 Rubin Kazan (Rusya) - Sion (İsviçre) 18.00 Krasnodar (Rusya) - Borussia Dortmund (Almanya) 20.00 Lazio (İtalya) - Dnipro (Ukrayna) 20.00 Rosenborg (Norveç) - Saint-Etienne (Fransa) 20.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Sporting Lizbon (Portekiz) 20.00 Beşiktaş (Türkiye) - Skenderbeu (Arnavutluk) 20.00 Basel (İsviçre) - Fiorentina (İtalya) 20.00 Belenenses (Portekiz) - Lech (Polonya) 20.00 Monaco (Fransa) - Anderlecht (Belçika) 20.00 Karabağ (Azerbaycan) - Tottenham (İngiltere) 20.00 Schalke 04 (Almanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 20.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Asteras (Yunanistan) 20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Partizan (Sırbistan) 20.00 Augsburg (Almanya) - Athletic Bilbao (İspanya) 22.05 Legia (Polonya) - Midtjylland (Danimarka) 22.05 Club Brugge (Belçika) - Napoli (İtalya) 22.05 PAOK (Yunanistan) - Gebele (Azerbaycan) 22.05 Braga (Portekiz) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) 22.05 Marsilya (Fransa) - Groningen (Hollanda) 22.05 Molde (Norveç) - Fenerbahçe (Türkiye) 22.05 Celtic (İskoçya) - Ajax (Hollanda) 22.05 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya) 22.
Rapid Wien - 16.11.2015
A Milli Futbol Takımı, Yarın Özel Maçta Yunanistan ile Karşılaşacak
A Milli Takım'ın Yunanistan ile oynadığı maçların kategorisi ve sonuçlar şöyle: 23.04.1948 - Özel maç Yunanistan - Türkiye: 1 - 3 28.11.1948 - Özel maç Türkiye - Yunanistan: 2 - 1 15.05.1949 - Akdeniz Kupası Yunanistan - Türkiye: 2 - 1 21.09.1988 - Özel maç Türkiye - Yunanistan: 3 - 1 29.03.1989 - Özel maç Yunanistan - Türkiye: 0 - 1 08.09.2004 - Dünya Şampiyonası 2006 Grup Eleme Yunanistan - Türkiye: 0 - 0 04.06.2005 - Dünya Şampiyonası 2006 Grup Eleme Türkiye - Yunanistan: 0 - 0 24.03.2007 - Avrupa Şampiyonası 2008 Grup Eleme Yunanistan - Türkiye: 1 - 4 17.10.2007 - Avrupa Şampiyonası 2008 Grup Eleme Türkiye - Yunanistan: 0 - 1 TAKIMLARIN ADAY KADROLARI Türkiye ile Yunanistan arasında yarın oynanacak hazırlık maçı öncesinde teknik adamların belirledikleri aday kadrolar ve takımları ise şöyle: Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetimindeki A Milli Takım'ın aday kadrosu: Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Alper Potuk (Fenerbahçe), Emre Çolak, Yasin Öztekin (Galatasaray), İsmail Köybaşı, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup, Cenk Tosun (Beşiktaş), Fehmi Mert Günok, Emre Taşdemir (Bursaspor), Hayrullah Mert Akyüz (Adanaspor), Volkan Babacan (Medipol Başakşehir), Ahmet Çalık (Gençlerbirliği), Atınç Nukan (RB Leipzig), Hakan Çalhanoğlu (Bayer Leverkusen), Okay Yokuşlu (Trabzonspor), Arda Turan (Barcelona), Yunus Mallı (Mainz 05), Kaan Ayhan (Schalke 04), Çağlar Söyüncü (Altınordu) Teknik direktörlüğünü Michael Skibbe'nin yaptığı Yunanistan A Milli Takımı'nın aday kadrosu: Orestis Karnezis (Udinese), Stefanos Kapino (Olympiakos), Markos Vellidis (PAS Giannina), Georgios Tzavellas (PAOK), Konstantinos Manolas (Roma), Evangelos Moras (Hellas Verona), Sokratis Papastathopoulos (Borussia Dortmund), Jose Holebas (Watford), Loukas Vyntra (Hapoel Tel Aviv), Vassileios Torosidis (Roma), Kyriakos Papadopoulos (Bayer Leverkusen), Dimitrios Siovas (Olympiakos), Stelios Kitsiou (PAOK), Alexandros Tziolis (PAOK), Andreas Samaris (Benfica), Panagiotis Tachtsidis (Genoa), Sotiris Ninis (Panathinaikos), Athanasios Petsos (Rapid Wien), Dimitrios Pelkas (PAOK), Konstantinos Mitroglou (Benfica), Stefanos Athanasiadis (PAOK), Nikolaos Karelis (Panathinaikos), Apostolos Giannou (Asteras Tripolis), Christos Aravidis (AEK), Konstantinos Fortounis (Olympiakos).
Rapid Wien - 14.11.2015
Yunanistan Milli Takımı, İstanbul'a Geldi
Türkiye A Milli Futbol Takımı ile 17 Kasım Salı günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda hazırlık maçında karşılaşacak Yunanistan, İstanbul'a geldi.
Rapid Wien - 13.11.2015
Yunanistan'ın Aday Kadrosu ve Programı Belli Oldu
A Milli Futbol Takımı'nın 17 Kasım Salı günü İstanbul'daki Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda hazırlık maçında karşılaşacağı Yunanistan'ın aday kadrosu ve programı belli oldu.
Rapid Wien - 13.11.2015
Yunanistan'ın Aday Kadrosu ve Programı Belli Oldu
A Milli Futbol Takımı’nın 17 Kasım 2015 Salı günü İstanbul’daki Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda hazırlık maçında karşılaşacağı Yunanistan’ın aday kadrosu ve programı belli oldu.
Rapid Wien - 13.11.2015
Yunanistan'ın Aday Kadrosu Açıklandı
İstanbul / DHA A Milli Futbol Takımı'nın 17 Kasım Salı günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda hazırlık maçında karşılaşacağı Yunanistan'ın aday kadrosu ve programı belli oldu.
Rapid Wien - 13.11.2015
Türkiye-Yunanistan Maçına Doğru
Teknik direktörlüğünü daha önce Galatasaray, Eskişehirspor ve Kardemir Karabükspor'u da çalıştıran Alman Michael Skibbe'nin yaptığı Yunanistan Milli Takımı'nın aday kadrosunda bulunan isimler şöyle: Kaleci: Orestis Karnezis (Udinese), Stefanos Kapino (Olympiakos), Markos Vellidis (PAS Giannina) Defans: Georgios Tzavellas, Stelios Kitsiou (PAOK), Konstantinos Manolas, Vassileios Torosidis (Roma), Evangelos Moras (Verona), Sokratis Papastathopoulos (Borussia Dortmund), Jose Holebas (Watford), Loukas Vyntra (Hapoel Tel Aviv), Kyriakos Papadopoulos (Bayer Leverkusen), Dimitrios Siovas (Olympiakos) Orta saha: Alexandros Tziolis, Dimitrios Pelkas (PAOK), Andreas Samaris (Benfica), Panagiotis Tachtsidis (Genoa), Sotiris Ninis (Panathinaikos), Athanasios Petsos (Rapid Wien) Forvet: Konstantinos Mitroglou (Benfica), Stefanos Athanasiadis (PAOK), Nikolaos Karelis (Panathinaikos), Apostolos Giannou (Asteras), Christos Aravidis (AEK), Konstantinos Fortounis (Olympiakos) Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda 17 Kasım Salı günü oynanacak Türkiye-Yunanistan karşılaşması, saat 20.
Rapid Wien - 05.11.2015
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
A grubunda Molde, C grubunda Borussia Dortmund, D grubunda Napoli ve E grubunda Rapid Wien, bitime iki maç kala üst tura çıkmayı garantiledi.
Rapid Wien - 05.11.2015
Futbol: 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10-15 Kasım'da Azerbaycan'daki 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nin 1. turunda mücadele edecek milli takım aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi: Sabit Hakan Yılmaz (Adanaspor), Yusuf Acer, Alican Özfesli, Cengiz Ünder, Fatih Aktay (Altınordu), Ertuğrul Ersoy (Çaykur Rizespor), Muhammed Samed Karakoç, Abdurrahman Canlı, Merih Demiral (Fenerbahçe), Übeyd Adıyaman (Hacettepe), Burak Bekaroğlu (Sakaryaspor), Muhammet Beşir (Trabzonspor), Muhammed Şengezer (Yeşil Bursa), Hayrullah Alıcı (Borussia Dortmund), Hasan Özkan (KAA Gent), Gökhan Kardeş (PSV Eindhoven), Abdullah Balıkçı (Rapid Wien), Berkay ÖZCAN (VfB Stuttgart).
Rapid Wien - 04.11.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. hafta oynanacak karşılaşmaların TSİ programı şöyle: 19.00 Beşiktaş - Lokomotiv Moskova 19.00 Karabağ - Monaco 21.00 Celtic - Molde 21.00 Ajax - Fenerbahçe 21.00 Rubin Kazan - Liverpool 21.00 Sion - Bordeaux 21.00 Krasnodar - PAOK 21.00 Borussia Dortmund - Gebele 21.00 Club Brugge - Legia 21.00 Napoli - Midtjylland 21.00 Dinamo Minsk - Villarreal 21.00 Viktoria Plzen - Rapid Wien 21.
Rapid Wien - 04.11.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı Başlıyor
Dördüncü haftanın maç programı şöyle: 19.00 Beşiktaş (Türkiye) - Lokomotiv Moskova (Rusya) 19.00 Karabağ (Azerbaycan) - Monaco (Fransa) 21.00 Celtic (İskoçya) - Molde (Norveç) 21.00 Ajax (Hollanda) - Fenerbahçe (Türkiye) 21.00 Rubin Kazan (Rusya) - Liverpool (İngiltere) 21.00 Sion (İsviçre) - Bordeaux (Fransa) 21.00 Krasnodar (Rusya) - PAOK (Yunanistan) 21.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Gebele (Azerbaycan) 21.00 Club Brugge (Belçika) - Legia (Polonya) 21.00 Napoli (İtalya) - Midtjylland (Danimarka) 21.00 Dinamo Minsk (Belarus) - Villarreal (İspanya) 21.00 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Rapid Wien (Avusturya) 21.
Rapid Wien - 04.11.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı
Dördüncü haftanın maç programı (TSİ) şöyle: 19.00 Beşiktaş (Türkiye) - Lokomotiv Moskova (Rusya) 19.00 Karabağ (Azerbaycan) - Monaco (Fransa) 21.00 Celtic (İskoçya) - Molde (Norveç) 21.00  Ajax (Hollanda) - Fenerbahçe (Türkiye) 21.00 Rubin Kazan (Rusya) -  Liverpool (İngiltere) 21.00 Sion (İsviçre) - Bordeaux (Fransa) 21.00 Krasnodar (Rusya) - PAOK (Yunanistan) 21.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Gebele (Azerbaycan) 21.00 Club Brugge (Belçika) - Legia (Polonya)  21.00 Napoli (İtalya) - Midtjylland (Danimarka) 21.00 Dinamo Minsk (Belarus) - Villarreal (İspanya) 21.00 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Rapid Wien (Avusturya) 21.
Rapid Wien - 03.11.2015
Bosna Hersek'in İrlanda Maçları Aday Kadrosu Açıklandı
2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) Elemeleri Play-off turunda İrlanda ile oynayacak olan Bosna Hersek Milli Futbol Takımı’nın, 28 kişilik aday kadrosu açıklandı.
Rapid Wien - 03.11.2015
Bosna Hersek'in İrlanda Maçları Aday Kadrosu Açıklandı
2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) Elemeleri play-off turunda İrlanda ile karşılaşacak Bosna Hersek Milli Futbol Takımı'nın, 28 kişilik aday kadrosu açıklandı.
Rapid Wien - 23.10.2015
Uefa, Gökhan Gönül'ü Haftanın Oyuncusu Seçti
Fenerbahçe’nin tecrübeli futbolcusu Gökhan Gönül, UEFA Avrupa Ligi’nde dün gece oynanan Fenerbahçe-Ajax maçı sonrasında UEFA tarafından haftanın oyuncusu seçildi.
Rapid Wien - 23.10.2015
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Maçların sonuçları ve gruplarda oluşan puan durumu şöyle:   A Grubu   Molde (Norveç) - Celtic (İskoçya): 3-1 Fenerbahçe (Türkiye) - Ajax (Hollanda): 1-0 Takımlar O G B M A Y Av. P 1  Molde 3 2 1 0 7 3 4 7 2  Fenerbahçe 3 1 1 1 4 5 -1 4 3  Ajax 3 0 2 1 3 4 -1 2 4  Celtic 3 0 2 1 5 7 -2 2   B Grubu   Liverpool (İngiltere) - Rubin Kazan (Rusya): 1-1 Bordeaux (Fransa) - Sion (İsviçre): 0-1 Takımlar O G B M A Y Av. P 1 Sion 3 2 1 0 4 2 2 7 2 Liverpool 3 0 3 0 3 3 0 3 3 Bordeaux 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 Rubin Kazan 3 0 2 1 2 3 -1 2   C Grubu   PAOK (Yunanistan) - Krasnodar (Rusya): 0-0 Takımlar O G B M A Y Av. P 1 Borussia Dortmund 3 2 1 0 6 3 3 7 2 Krasnodar 3 1 1 1 3 3 0 4 3 PAOK 3 0 3 0 1 1 0 3 4 Gebele 3 0 1 2 2 5 -3 1   D Grubu   Legia (Polonya) - Club Brugge (Belçika): 1-1 Midtjylland (Danimarka) - Napoli (İtalya): 1-4 Takımlar O G B M A Y Av. P 1 Napoli 3 3 0 0 11 1 10 9 2 Midtjylland 3 2 0 1 5 5 0 6 3 Club Brugge 3 0 1 2 2 9 -7 1 4 Legia 3 0 1 2 1 4 -3 1   E Grubu   Villarreal (İspanya) - Dinamo Minsk (Belarus): 4-0 Rapid Wien (Avusturya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti): 3-2 Takımlar O G B M A Y Av.
Rapid Wien - 21.10.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde Üçüncü Hafta Heyecanı
Üçüncü haftanın maç programı (TSİ) şöyle: 18.00 Gebele (Azerbaycan) - Borussia Dortmund (Almanya) 20.00 Lazio (İtalya) - Rosenborg (Norveç) 20.00 Dnipro (Ukrayna) - Saint Etienne (Fransa) 20.00 Lokomotiv Moskova (Rusya) - Beşiktaş (Türkiye) 20.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Skenderbeu (Arnavutluk) 20.00 Basel (İsviçre) - Belenenses (Portekiz) 20.00 Fiorentina (İtalya) - Lech (Polonya) 20.00 Monaco (Fransa) - Karabağ (Azerbaycan) 20.00 Anderlecht (Belçika) - Tottenham (İngiltere) 20.00 Schalke 04 (Almanya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) 20.00 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Asteras (Yunanistan) 20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Augsburg (Almanya) 20.00 Partizan (Sırbistan) - Athletic Bilbao (İspanya) 22.05 Legia (Polonya) - Club Brugge (Belçika) 22.05 Midtjylland (Danimarka) - Napoli (İtalya) 22.05 Villarreal (İspanya) - Dinamo Minsk (Belarus) 22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) 22.
Rapid Wien - 02.10.2015
19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Belli Oldu
19 Yaş Altı Milli Takımı'nın 22 kişilik aday kadrosunda şu isimler yer alıyor: Sabit Hakan Yılmaz (Adanaspor), Yusuf Acer, Alican Azfesli, Cengiz Ünder, Fatih Aktay (Altınordu), Birhan Vatansever (Bergama Belediyespor), Muhammed Enes Durmuş (Beşiktaş), Ertuğrul Ersoy (Çaykur Rizespor), Muhammed Samed Karakoç, Savaş Polat, Abdurrahman Canlı, Merih Demiral (Fenerbahçe), Enes Subaşı (Medipol Başakşehir), Burak Bekaroğlu (Sakaryspor), Alpay Koldaş (Tekirdağspor), Furkan Taş, Muhammet Beşir (Trabzonspor), Muhammed Şengezer (Yeşil Bursa), Hayrullah Alıcı (Borussia Dortmund), Hasan Özkan, (Gent), Abdullah Balıkçı (Rapid Wien), Berkay Özcan (Stuttgart).
Rapid Wien - 02.10.2015
UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde gruplardaki ikinci hafta maçları bu gece Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanırken temsilcilerimizden Fenerbahçe, deplasmanda Celtic ile 2-2 Beşiktaş ise evinde Sporting Lizbon ile 1-1 berabere kaldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rapid Wien Haberleri | Rapid Wien Haber - Haberler - Sayfa 8 - Rapid Wien haberleri, son dakika rapid wien haber ve gelişmeleri burada. UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu İlk Maçları Tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 09:51:09. #1.15#
title