Rapid Wien Haberleri

Rapid Wien haber, Rapid Wien son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rapid Wien - 28.02.2017
Türkiye'ye Severek Geldim"
Barisic, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun süre Avusturya'da Rapid Wien takımını çalıştırdığını, bu takımla başarılı maçlar çıkarttıklarını anlattı.
Rapid Wien - 16.02.2017
Kardemir Karabükspor Zoran Barisic ile Görüşüyor
Teknik direktör arayışlarını hız veren Kardemir Karabükspor, daha önce Rapid Wien U-19, Rapid Wien II ve Rapid Wien A takımlarını çalıştıran ve bu takımların başında 213 maça çıkan 46 yaşındaki teknik direktör Zoran Barisic'i takımın başına getirmeyi hedefliyor.
Rapid Wien - 07.12.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde 6. Hafta Heyecanı
Avrupa Ligi'nde altıncı ve son haftanın maç programı (TSİ) şöyle: 19.00 Villarreal (İspanya) - Steaua Bükreş (Romanya) 19.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Zürih (İsviçre) 19.00 PAOK (Yunanistan) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) 19.00 Karabağ (Azerbaycan) - Fiorentina (İtalya) 19.00 Braga (Portekiz) - Shakhtar Donetsk (Ukrayna) 19.00 Atiker Konyaspor (Türkiye) - Gent (Belçika) 21.00 Sassuolo (İtalya) - Genk (Belçika) 21.00 Rapid Wien (Avusturya) - Athletic Bilbao (İspanya) 21.
Rapid Wien - 23.11.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Heyecanı
Futbolda UEFA Avrupa Ligi'nin 5. haftasında yarın 12 grupta 24 maç yapılacak.
Rapid Wien - 02.11.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı
Avrupa Ligi'nde dördüncü haftanın maç programı (TSİ) şöyle: 19.00 Astana (Kazakistan) - Olympiakos (Yunanistan) 21.00 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Young Boys (İsviçre) 21.00 Gebele (Azerbaycan) - Saint-Etienne (Fransa) 21.00 Anderlecht (Belçika) - Mainz 05 (Almanya) 21.00 Zenit (Rusya) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) 21.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) - AZ Alkmaar (Hollanda) 21.00 Austria Wien (Avusturya) - Roma (İtalya) 21.00 Astra (Romanya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) 21.00 Athletic Bilbao (İspanya) - Genk (Belçika) 21.00 Sassuolo (İtalya) - Rapid Wien (Avusturya) 21.
Rapid Wien - 28.09.2016
UEFA Avrupa Ligi Heyecanı Başlıyor
İkinci haftanın maç programı (TSİ) şöyle: 18.00 Gebele (Azerbaycan) - Mainz 05 (Almanya) 18.00 Astana (Kazakistan) - Young Boys (İsviçre) 20.00 Ajax (Hollanda) - Standard Liege (Belçika) 20.00 Gent (Belçika) - Atiker Konyaspor (Türkiye) 20.00 Schalke 04 (Almanya) - Salzburg (Avusturya) 20.00 Fiorentina (İtalya) - Karabağ (Azerbaycan) 20.00 Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Inter (İtalya) 20.00 Zürih (İsviçre) - Osmanlıspor (Türkiye) 20.00 Celta (İspanya) - Panathinaikos (Yunanistan) 20.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Braga (Portekiz) 20.00 Krasnodar (Rusya) - Nice (Fransa) 20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - PAOK (Yunanistan) 20.00 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Southampton (İngiltere) 20.00 Steaua Bükreş (Romanya) - Villarreal (İspanya) 22.05 Saint-Etienne (Fransa) - Anderlecht (Belçika) 22.05 Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail) 22.05 Roma (İtalya) - Astra (Romanya) 22.05 Genk (Belçika) - Sassuolo (İtalya) 22.05 Manchester United (İngiltere) - Zorya (Ukrayna) 22.05 Zenit (Rusya) - AZ Alkmaar (Hollanda) 22.05 Austria Wien (Avusturya) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) 22.05 Athletic Bilbao (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya) 22.
Rapid Wien - 15.09.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde 6 Grupta 12 Maç Oynandı
İSTANBUL / DHAUEFA Avrupa Ligi'nde, 2016-2017 sezonu grup karşılaşmaları başladı.
Rapid Wien - 15.09.2016
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde, 2016-2017 sezonu grup karşılaşmaları başladı.
Rapid Wien - 14.09.2016
UEFA Avrupa Ligi Heyecanı Başlıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde ilk hafta maçlarının programı şöyle: -A Grubu- 20.00 Feyenoord (Hollanda) - Manchester United (İngiltere) 20.00 Zorya (Ukrayna) - Fenerbahçe (Türkiye) -B Grubu- 20.00 Young Boys (İsviçre) - Olympiakos (Yunanistan) 20.00 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Astana (Kazakistan) -C Grubu- 20.00 Mainz 05 (Almanya) - Saint-Etienne (Fransa) 20.00 Anderlecht (Belçika) - Gebele (Azerbaycan) -D Grubu- 20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) 20.00 Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Zenit (Rusya) -E Grubu- 20.00 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Roma (İtalya) 20.00 Astra (Romanya) - Austria Wien (Avusturya) -F Grubu- 20.00 Rapid Wien (Avusturya) - Genk (Belçika) 20.
Rapid Wien - 14.09.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde Heyecan Başlıyor
İlk haftanın maç programı (TSİ) şöyle: 18.00 Karabağ (Azerbaycan) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) 20.00 Feyenoord (Hollanda) - Manchester United (İngiltere) 20.00 Zorya (Ukrayna) - Fenerbahçe (Türkiye) 20.00 Young Boys (İsviçre) - Olympiakos (Yunanistan) 20.00 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Astana (Kazakistan) 20.00 Mainz 05 (Almanya) - Saint-Etienne (Fransa) 20.00 Anderlecht (Belçika) - Gebele (Azerbaycan) 20.00 AZ Alkmaar (Hollanda) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) 20.00 Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - Zenit (Rusya) 20.00 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Roma (İtalya) 20.00 Astra (Romanya) - Austria Wien (Avusturya) 20.00 Rapid Wien (Avusturya) - Genk (Belçika) 20.
Rapid Wien - 26.08.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde Gruplar Belli Oldu
DHAUEFA Avrupa Ligi'nde 2016-2017 sezonu grup kuraları çekildi.
Rapid Wien - 26.08.2016
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi'nde 2016-2017 sezonu grup kuraları çekildi.
Rapid Wien - 26.08.2016
UEFA Avrupa Ligi'nde Gruplar Belli Oluyor
Fenerbahçe'nin 2. torbada yer aldığı, UEFA Avrupa Ligi'ndeki kulüplerin torbalara dağılımı şu şekilde: 1. Torba Schalke 04 (Almanya) Zenit (Rusya) Manchester United (İngiltere) Shakhtar Donetsk (Ukrayna) Athletic Bilbao (İspanya) Olympiakos (Yunanistan) Villarreal (İspanya) Ajax (Hollanda) Inter (İtalya) Fiorentina (İtalya) Anderlecht (Belçika) Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) 2. Torba AZ Alkmaar (Hollanda) Braga (Portekiz) Salzburg (Avusturya) Roma (İtalya) FENERBAHÇE Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) PAOK (Yunanistan) Steaua Bükreş (Romanya) Genk (Belçika) APOEL (Güney Kıbrıs Rum Kesimi) Standart Liege (Belçika) St. Etienne (Fransa) 3. Torba Gent (Belçika) Young Boys (İsviçre) Krasnodar (Rusya) Rapid Wien (Avusturya) Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) Celta Vigo (İspanya) Maccabi Tel Aviv (İsrail) Feyenoord (Hollanda) Avusturya Wien (Avusturya) Mainz (Almanya) Zürih (İsviçre) Southampton (İngiltere) 4.
Rapid Wien - 26.08.2016
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Fenerbahçe ve Osmanlıspor'un yanı sıra, Belçika'dan Anderlecht, Genk ve Gent, Yunanistan'dan Olympiakos, Panathinaikos ve PAOK, Azerbaycan'dan Karadağ ve Gebele, Çek Cumhuriyeti'nden Slovan Liberec ile Sparta Prag, Avusturya'dan Rapid Wien ve Austria Wien, Hollanda'dan AZ Alkmaar, Kazakistan'dan Astana, Rusya'dan Krasnodar, İtalya'dan Sassuolo, Fransa'dan Saint-Etienne, Romanya'dan Astra, Ukrayna'dan Shakhtar Donetsk ve İsrail'den Maccabi Tel Aviv kupada yoluna gruplarda mücadele edecek.
Rapid Wien - 25.08.2016
Bosna Hersek'in Aday Kadrosu Açıklandı
Bosna Hersek Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mehmed Bazdarevic, 2018 FIFA Dünya Kupası elemelerinde 6 Eylül'de oynayacakları Estonya maçının aday kadrosunu açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rapid Wien Haberleri | Rapid Wien Haber - Haberler - Sayfa 6 - Rapid Wien haberleri, son dakika rapid wien haber ve gelişmeleri burada. Odak Noktam Kardemir Karabükspor ve Süper Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 01:45:34. #1.15#
title