Rapid Wien Haberleri

Rapid Wien haber, Rapid Wien son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rapid Wien - 08.11.2018
8 Kasım Perşembe Dha Spor Gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ18.50 Fenerbahçe - Anderlecht 20.55 Genk - Beşiktaş 20.55 Akhisarspor - SevillaGALATASARAY17.00 Galatasaray Kültür Sanat Derneği'nin başkanlık seçimi yapılacakBURSASPOR09.
Rapid Wien - 07.11.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde 4. Hafta Heyecanı
Ligde 4. hafta maçlarının programı şöyle: 18.50 Fenerbahçe - Anderlecht (Belçika) 18.50 Astana (Kazakistan) - Jablonec (Çekya) 20.55 Rapid Wien (Avusturya) - Villarreal (İspanya) 20.
Rapid Wien - 26.10.2018
UEFA Avrupa Ligi 3. Haftasında Türk Takımları Kazanamadı
UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Zürich: 3 - Bayer Leverkusen: 2 AEK Larnaca: 1 - Ludogorets Razgrad: 1 B Grubu RB Leipzig: 2 - Celtic: 0 Salzburg: 3 - Rosenborg: 0 C Grubu FC Copenhagen: 0 - Slavia Prag: 1 Zenit: 2 - Bordeaux: 1 D Grubu Anderlecht: 2 - FENERBAHÇE: 2 Spartak Trnava: 1 - Dinamo Zagreb: 2 E Grubu Qarabağ: 0 - Vorskla Poltava: 1 Sporting Lisbon: 0 - Arsenal: 1 F Grubu Dudelange: 0 - Olympiakos: 2 Milan: 1 - Real Betis: 2 G Grubu Rangers: 0 - Spartak Moskova: 0 Villarreal: 5 - Rapid Wien: 0 H Grubu E.
Rapid Wien - 26.10.2018
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Türk hakem Halis Özkahya'nın yönettiği karşılaşmada ise Villarreal, evinde Rapid Wien'i 5-0 yendi.
Rapid Wien - 26.10.2018
Avrupa Ligi'nde 3'üncü Hafta Tamamlandı
UEFA Avrupa Ligi'nde 3'üncü hafta maçları tamamlandı.
Rapid Wien - 25.10.2018
25 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi
TEMSİLCİLERİMİZ UEFA AVRUPA LİGİ SAHNESİNDE19: 55 Anderlecht - Fenerbahçe19: 55 F91 Dudelange - Olympiakos (Hüseyin Göçek yönetecek)22: 00 Beşiktaş - Genk22: 00 Sevilla - Akhisarspor22: 00 Villarreal - Rapid Wien (Halis Özkahya yönetecek)TRABZONSPOR09.
Rapid Wien - 24.10.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde Üçüncü Hafta Heyecanı
Ligde üçüncü hafta maçlarının programı şöyle: 19.55 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Ludogorets (Bulgaristan) 19.55 Zürih (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya) 19.55 Leipzig (Almanya) - Celtic (İskoçya) 19.55 Salzburg (Avusturya) - Rosenborg (Norveç) 19.55 Kopenhag (Danimarka) - Slavia Prag (Çekya) 19.55 Zenit (Rusya) - Bordeaux (Fransa) 19.55 Anderlecht (Belçika) - Fenerbahçe 19.55 Spartak Trnava (Slovakya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan) 19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Vorskla Poltava (Ukrayna) 19.55 Sporting Lizbon (Portekiz) - Arsenal (İngiltere) 19.55 Dudelange (Lüksemburg) - Olympiakos (Yunanistan) 19.55 Milan (İtalya) - Real Betis (İspanya) 22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Spartak Moskova (Rusya) 22.00 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya) 22.
Rapid Wien - 22.10.2018
UEFA'dan Halis Özkahya'ya Görev
FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya, UEFA Avrupa Ligi G Grubu üçüncü haftasında 25 Ekim Perşembe günü İspanya'nın Villarreal ile Avusturya'nın Rapid Wien takımları arasında oynanacak müsabakayı yönetecek.
Rapid Wien - 13.10.2018
A Milli Futbol Takımı, Rusya Karşısında
Savunma: Mehmet Zeki Çelik (Lille), Şener Özbayraklı, Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Ertuğrul Ersoy (Bursaspor), Kaan Ayhan (Fortuna Düsseldorf), Mert Müldür (Rapid Wien), Serdar Aziz, Ömer Bayram (Galatasaray).
Rapid Wien - 10.10.2018
A Milli Futbol Takımı, Bosna Hersek Karşısında
A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında yarın Bosna Hersek'i Rize'de konuk edecek.
Rapid Wien - 07.10.2018
A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Toplanıyor
A Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosunda yer alan oyuncular, 11 Ekim Perşembe günü Rize'de Bosna Hersek ile oynayacağı özel maç ve 14 Ekim Pazar günü Rusya ile deplasmanda yapacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması için yarın İstanbul'da toplanacak.
Rapid Wien - 05.10.2018
A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı
A Milli Futbol Takımı'nın 11 Ekim Perşembe günü Rize'de Bosna-Hersek ile oynayacağı özel maçın ve 14 Ekim Pazar günü Rusya ile deplasmanda yapacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşmasının aday kadrosu belli oldu.
Rapid Wien - 05.10.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde Bir Sevinç, İki Hüzün
UEFA Avrupa Ligi 2. haftasında alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Bayer Leverkusen: 4 - AEK Larnaka: 2 Zürih: 1 - Ludogorets: 1-0 B Grubu Rosenborg: 1 - Leipzig: 3 Salzburg: 3 - Celtic: 1 C Grubu Zenit: 1 - Slavia Prag: 0 Bordeaux: 1 - Kopenhag: 2 D Grubu Fenerbahçe: 2 - Spartak Trnava: 0 Anderlecht: 0 - Dinamo Zagreb: 2 E Grubu Karabağ: 0 - Arsenal: 3 Vorskla Poltava: 1 - Sporting Lizbon: 2 F Grubu Milan: 3 - Olympiakos: 1 Real Betis: 3 - Dudelange: 0 G Grubu Rangers: 3 - Rapid Wien: 1 Spartak Moskova: 3 - Villarreal: 3 H Grubu E.
Rapid Wien - 05.10.2018
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci hafta maçları sona erdi.
Rapid Wien - 04.10.2018
4 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ -A Grubu- 19.55 Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan) 19.55 Bayer Leverkusen (Almanya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) -B Grubu- 19.55 Salzburg (Avusturya) - Celtic (İskoçya) 19.55 Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almanya) -C Grubu- 19.55 Zenit (Rusya) - Slavia Prag (Çekya) (HÜSEYİN GÖÇEK YÖNETECEK) 19.55 Bordeaux (Fransa) - Kopenhag (Danimarka) -D Grubu- 19.55 Anderlecht (Belçika) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan) 19.55 FENERBAHÇE - Spartak Trnava -E Grubu- 19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Arsenal (İngiltere) 19.55 Vorskla Poltava (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz) -F Grubu- 19.55 Milan (İtalya) - Olympiakos (Yunanistan) 19.55 Real Betis (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg) -G Grubu- 22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Rapid Wien (Avusturya) 22.
Rapid Wien - 03.10.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde İkinci Hafta Heyecanı Başlıyor
Ligde ikinci hafta maçlarının programı şöyle: 17.50 Astana (Kazakistan) - Rennes (Fransa) 19.55 Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan) 19.55 Bayer Leverkusen (Almanya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) 19.55 Salzburg (Avusturya) - Celtic (İskoçya) 19.55 Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almanya) 19.55 Zenit (Rusya) - Slavia Prag (Çekya) 19.55 Bordeaux (Fransa) - Kopenhag (Danimarka) 19.55 Anderlecht (Belçika) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan) 19.55 Fenerbahçe - Spartak Trnava (Slovakya) 19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Arsenal (İngiltere) 19.55 Vorskla Poltava (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz) 19.55 Milan (İtalya) - Olympiakos (Yunanistan) 19.55 Real Betis (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg) 22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Rapid Wien (Avusturya) 22.
Rapid Wien - 21.09.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde İlk Hafta Sonuçları
UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: AEK Larnaca: 0 - Zürih: 1 Ludogorets: 2 - Bayer Leverkusen: 3 B Grubu: Celtic: 1 - Rosenborg: 0 Leipzig: 2 - Salzburg: 3 C Grubu: Slavia Prag: 1 - Bordeaux: 0 Kopenhag: 1 - Zenit: 1 D Grubu: Dinamo Zagreb: 4 - Fenerbahçe: 1 Spartak Trnava: 1 - Anderlecht: 0 E Grubu: Arsenal: 4 - Vorskla Poltava: 2 Sporting Lizbon: 2 - Karabağ: 0 F Grubu: Olympiakos: 0 - Real Betis: 0 Dudelange: 0 - Milan: 1 G Grubu: Rapid Wien: 2 - Spartak Moskova: 0 Villarreal: 2 - Glasgow Rangers: 2 H Grubu: Lazio: 2 - Apollon: 1 O.
Rapid Wien - 20.09.2018
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nin 2018-2019 sezonunda 6 grupta 12 mücadele yapıldı.
Rapid Wien - 19.09.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde Perde Açılıyor
Ligde ilk hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 19.55 Rapid Wien (Avusturya) - Spartak Moskova (Rusya) 19.
Rapid Wien - 09.09.2018
A Milli Futbol Takımı, İsveç Karşısında
A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar Ligi'ndeki ikinci maçında yarın deplasmanda İsveç ile karşı karşıya gelecek.
Rapid Wien - 06.09.2018
A Milli Futbol Takımı, Rusya Karşısında
A Milli Futbol Takımı, UEFA'nın milli takım düzeyindeki yeni organizasyonu Uluslar Ligi'ndeki ilk maçında yarın Rusya ile karşılaşacak.
Rapid Wien - 03.09.2018
A Milli Futbol Takımı'nda Mesai Başladı
Aday kadroya ilk kez davet edilen Çaykur Rizespor'dan kaleci Gökhan Akkan ve Rapid Wien'den Mert Müldür, idmanda yer aldı.
Rapid Wien - 31.08.2018
A Milli Futbol Takımı'nın Aday Kadrosu Açıklandı
Çaykur Rizespor'dan kaleci Gökhan Akkan ve Rapid Wien'den Mert Müldür, ilk kez A Milli Takım aday kadrosuna davet edildi.
Rapid Wien - 31.08.2018
Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor'un Rakipleri Belli Oldu
Kura çekiminin ardından oluşan gruplar şöyle: A Grubu Leverkusen Ludogorets Zürich AEK Larnaca B Grubu Salzburg Celtic Leipzig Rosenborg C Grubu Zenit Kopenhag Bordeaux Slavia Prag D Grubu Anderlecht FENERBAHÇE Dinamo Zagreb Spartak Trnava E Grubu Arsenal Sporting Lizbon Karabağ Vorskla F Grubu Olympiakos Milan Real Betis Dudelange G Grubu Villarreal Rapid Wien S.
Rapid Wien - 31.08.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde Gruplar Belli Oldu
I Grubu: Beşiktaş, Genk, Malmö, SarpsborgD Grubu: Anderlecht, Fenerbahçe, Dinamo Zagreb, Spartak TrnavaJ Grubu: Sevilla, Krasnodar, Standard Liege, AkhisarsporİSTANBUL / DHAUEFA Avrupa Ligi'nde gruplar, bugün Monaco'da çekilen kuraların ardından belli oldu.
Rapid Wien - 31.08.2018
UEFA Avrupa Ligi'nde Gruplara Kalan Takımlar Belli Oldu
Partizan ile 1-1 berabere sonuçlanan ilk maçın rövanşını 3-0 kazanarak gruplara kalan Beşiktaş'ın yanı sıra Astana, Rangers, AEK Larnaca, Kopenhag, Leipzig, Limassol, Dudelange, Ludogorets, Sarpsborg, Zenit, Karabağ, Malmö, Rosenborg, Genk, Rapid Wien, Trnava, Bordeaux, Olympiakos, Celtic ve Sevilla takımları gruplara katılmaya hak kazandı.
Rapid Wien - 31.08.2018
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Rosenborg, Genk, Rapid Wien, Spartak Trnava, Bordeaux, Olympiakos, Celtic ve Sevilla gruplarda mücadele etme hakkını kazandı.
Rapid Wien - 24.08.2018
Avrupa Ligi Play-off Turunda İlk Maçlar Oynandı
UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk ayak maçları dün (23 Ağustos Perşembe) oynanan 21 karşılaşma ile tamamlandı.
Rapid Wien - 23.08.2018
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları oynandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rapid Wien Haberleri | Rapid Wien Haber - Haberler - Sayfa 4 - Rapid Wien haberleri, son dakika rapid wien haber ve gelişmeleri burada. A Milli Futbol Takımı, Ukrayna'yı Konuk Edecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 02:25:58. #1.15#
title