###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

Ramazan Keyfi ArenaPark'ta

Bültenler - Haberler | Güncel
Ramazan Keyfi ArenaPark'ta

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ramazan ayı boyunca sabah 11:00 ile akşam 23:00 saatleri arasında hizmet verecek.

11 ayın sultanı Ramazan, Küçükçekmece Atakent'te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bambaşka bir güzellikte kutlanıyor. 6 Temmuz'dan itibaren Ramazan ayı nedeniyle açılış ve kapanış saatlerini ayarlayan ArenanaPark, Ramazan ayı sonuna kadar gün boyunca sabah 11:00 ile akşam 23:00 saatleri arasında hizmet verecek. Ayrıca ArenaPark'ın yeme içme katında bulunan restoranlar Ramazanda sahura kadar açık kalacak.

ArenaPark Ramazan ayında dekorunu da yenileyecek. Ramazan sokağının kurulacağı ArenaPark'ta Meddah, Aşuk ile Maşuk, Cüce Hamal ve Orta Oyunu'nun yanı sıra Karagöz ile Hacivat'ın gösterisi gibi bir çok farklı etkinlik yer alacak. İftardan önce başlayacak olan birbirinden farklı gösteriler iftar sonrası da devam edecek. Ayrıca iftar öncesi ve sonrası Ramazan'ın neşesi olan karakterler Karagöz ile Hacivat, Orta Oyunu Karakterleri Alışveriş merkezini gezerek ziyaretçiler ile fotoğraf çektirecek.

Nihat Hatipoğlu geliyor

26 Temmuz Perşembe günü ise ArenaPark ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nu ağırlayacak. İftardan sonra saat 21:30'da sevenleriyle buluşacak olan Nihat Hatipoğlu hem yeni kitabını imzalayacak hem de keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Kısaca ArenaPark, bu ramazan ayında ziyaretçilerini alışverişin yanı sıra eğlenceye de doyuracak.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500