Ramazan Doğru Haberleri

Ramazan Doğru haber, Ramazan Doğru son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Doğru - 16.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, teknik müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik ile 40 tutuksuz sanıktan, aralarında beşinci duruşma sonunda yargılanmalarına tutuksuz devam edilmesine karar verilen vardiya amirleri Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık'ın da yer aldığı 27'si ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 03.02.2016
Soma Faciası Davasında Bilirkişi Heyeti Maden Ocağına Üçüncü Defa İnecek
Davanın tutukları sanıkları Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisi Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik.
Ramazan Doğru - 02.02.2016
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
Kazada, sürücü ile yanında bulunan kardeşi Ramazan Doğru yaralandı.
Ramazan Doğru - 30.12.2015
Soma Davasının İlk Yılı Gözyaşıyla Geçti
Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, işletme müdür yardımcısı İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik'in tutukluluğunun devam ettiği davada, 6'ncı duruşma, 16 Şubat'ta yapılacak.
Ramazan Doğru - 25.12.2015
Soma Maden Faciası Davasında, Savcının Tahliye İstemi Tartışma Yarattı (3) - Yeniden
Sayın yazı işleri müdürlerinin dikkatine; 'Soma maden faciası davasında, savcının tahliye istemi tartışma yarattı (3)' başlığıyla servis ettiğimiz haberde yer alan "Soma Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, Maden Mühendisi, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisi Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in tahliyesine karar verdi" ibaresini düzeltip, yeniden yayınlıyoruz.
Ramazan Doğru - 25.12.2015
Soma Maden Faciası Davasında, Savcının Tahliye İstemi Tartışma Yarattı (3)
İsyan ETTİREN TAHLİYE KARARI Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 46 sanıklı davada, mağdur avukatları ile sanıkların ve avukatlarının taleplerini alan Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi, ara kararlarını açıkladı. Mahkeme, Soma Kömür İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, Maden Mühendisi, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisi Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in tahliyesine karar verdi.
Ramazan Doğru - 25.12.2015
Soma Davasında Avukatlardan 'Kayyum' Talebi
SEKİZ SANIKTAN TAHLİYE TALEBİ Sanık avukatlarının taleplerini mahkeme heyetine sunmasının ardından tutuklu sanıklardan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Maden Mühendisi, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık, Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik de taleplerini iletti.
Ramazan Doğru - 25.12.2015
Soma Davası: Savcı İki Tutuklu Hakkında Tahliye Talep Etti
Davanın tutukları sanıkları Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Ertan Ersoy ile emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik.
Ramazan Doğru - 23.12.2015
Soma Maden Faciası Davasında, Oğlunu Kaybeden Emekli Mühendis ve Taşeron Konuştu (2)
EKMEĞİMİZLE OYNAMAYA ÇALIŞIYORLAR Duruşmada söz alan elektrik ustası Ferhat Tokgöz'ün eşi Hidayet Tokgöz, Genel Müdür Ramazan Doğru'nun eşi Melike Doğru'nun olaydan önce, kendisinin de bulunduğu ortamda, "Mayıs ayını çıkardık, çıkardık.
Ramazan Doğru - 15.12.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, teknik müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy, vardiya amirleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Mehmet Ali Günay Çelik, 38 tutuksuz sanıktan 26'sı ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 14.12.2015
Soma Maden Kazası Ceza Davasının Beşinci Duruşması Yarın
Facianın ardından başlatılan adli soruşturma sonucunda açılan davada olası kasıtla öldürme, bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüyle birlikte birden fazla kişinin yaralanmasına sebep olma, neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama suçlarından 301 kez 2 yıldan 25 yıla kadar hapis cezası talebiyle haklarında dava açılan tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Maden Mühendisi İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in de aralarında bulunduğu toplam 46 sanık yargılanıyor.
Ramazan Doğru - 30.11.2015
CHP'li Özel: AKP Hükümeti İşten Çıkarılan Madencilere Verdiği Sözlerini Unuttu
Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.'ye bağlı Eynez Maden Ocağı'nda 13 Mayıs 2014'te meydana gelen faciada 301 madenci şehit oldu. Bu kazanın hemen ardından şirkete ait, biri kaza olan ocak olmak üzere üç maden işletmesi kapatıldı ancak bunlardan Ata Bacası ve Işıklar ocakları, daha sonra müfettişlerin olumlu rapor vermesi üzerine açıldı. 30 Kasım 2014 akşam saatlerinde işçilere devletin ödediği işsizlik maaşlarının kesilmesinden sonra Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. de cep telefonlarına mesaj gönderdiği 2 bin 832 çalışanını işten çıkardı. İşten çıkarma kararı, ilçede büyük tepkiye sebep oldu. O zaman gerek bakanlıktan gerekse şirketten yapılan açıklamalarda, tazminatların en kısa sürede ödeneceği söylendi ancak bir yıl geçmesine rağmen 2 bin 832 madenciye, 7 Haziran 2015'teki genel seçimden önce alacakları tutarın tek taksiti ödendi. Geri kalanın, yine aylık ödemeler halinde hesaplara yatırılacağı açıklandı ancak aralarında Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru ve İşletme Müdürü Akın Çelik'in de bulunduğu 46 sanığın yargılandığı davada sırasında CHP Grup Başkan Vekili Özel, tazminatlarla ilgili açıklamada bulundu.
Ramazan Doğru - 23.10.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Soma Holding Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru ise kömür yangının çıkmadığını öne sürerek, ocakta keşif yapılmasını, bu süreye kadar ocağın yönetiminin kayyuma teslim edilmesini istedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Doğru Haberleri | Ramazan Doğru Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ramazan Doğru haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Doğru kimdir, hayatı ve biyografisi. Soma'daki Maden Faciası Davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 01:29:16. #1.14#
title