Ramazan Doğru Haberleri

Ramazan Doğru haber, Ramazan Doğru son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Doğru - 23.08.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve Emniyet Teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik ile bazı tutuksuz sanıklar, mağdur aileleri ve taraf avukatları katıldı.
Ramazan Doğru - 16.08.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Raporda, maden ocağının genel müdürü Ramazan Doğru ile genel müdür teknik yardımcısı Hayri Kebapçılar ve Eynez İşletme Müdürü Akın Çelik'in, iş sağlığı ve güvenliği sürecinde gerekli teknik altyapı oluşturulmadan, yeterli yatırım yapılmadan ve iş güvenliği önlemleri alınmadan üretimin arttırılmasını sağladıkları öne sürüldü.
Ramazan Doğru - 09.08.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde görülmeye başlanan duruşmaya, müşteki avukatları ile tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve Emniyet Teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik ile tutuksuz sanıklar dinlendikten sonra mahkeme heyetince kısa süreli ara verildi.
Ramazan Doğru - 09.08.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, teknik müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy ile bazı tutuksuz sanıklar, mağdur aileleri ve tarafların avukatları katıldı.
Ramazan Doğru - 14.06.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Gün boyunca iki kez ara veren mahkeme heyeti, verdiği ara kararda tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy'un tahliye taleplerini reddederek sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar verdi.
Ramazan Doğru - 14.06.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki davanın sekizinci duruşmasında, tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy, tahliyelerini talep etti.
Ramazan Doğru - 14.06.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ile bazı tutuksuz sanıklar, mağdur aileleri ve tarafların avukatları katıldı.
Ramazan Doğru - 09.06.2016
Sigarayı Bırakmak İçin Ramazan Doğru Zaman"
Türk Toraks Derneği Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Üyesi Prof. Dr. Oğuz Kılınç, kullanım miktarı değişmediği taktirde 2030'da tütün kullanımanına bağlı ölenlerin sayısının 8 milyonu aşmasının beklendiğini ifade ederek, ramazanın sigarayı bırakmak için bir fırsat olduğunu bildirdi.
Ramazan Doğru - 12.05.2016
Maden Faciası Davasında Karar İçin Bilirkişi Raporu Bekleniyor
Olayla ilgili soruşturma sonucunda açılan davada tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik,Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık, "olası kastla öldürme" suçundan 301 kez 20 seneden 25 yıla, "neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama" suçundan da 162 kez 2 yıldan 6 seneye kadar hapisle cezalandırılmaları istemiyle yargılanıyor.
Ramazan Doğru - 15.04.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde 47'nci oturumu görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik ile 40 tutuksuz sanıktan 27'si, mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 14.04.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ile bazı tutuksuz yargılananlar, mağdur aileleri ve tarafların avukatları katıldı.
Ramazan Doğru - 13.04.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik ile 40 tutuksuz sanıktan 27'si, mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 12.04.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik, tutuksuz sanıklardan 27'si, mağdur aileleri ile avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 26.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Genel Müdür Ramazan Doğru da ilk bilirkişi raporunu kabul etmediği için savunma yapmadığını, yeni bilirkişi raporuna göre savunmasını gerçekleştireceğini söyledi.
Ramazan Doğru - 26.02.2016
Can Gürkan Tahliye İstedi
Gürkan'ın konuşmalarına madenci aileleri tepki gösterdi. İş yeri güvenliği konusunda hiçbir talebe olumsuz yanıt vermediğini anlatan Gürkan, iki yıldır delil olmaksızın olası kasıt suçuyla yargılandığını belirterek şunları söyledi: "Hiçbir delil olmadan hakkımda itham var. Benim tutukluluğumun devam etmesi, artık infaza giriyor. Ben adil bir yargılama istiyorum. Hem bile bile insanları ölüme götüren birisi olacağım, hem de koşa koşa gelip Soma'ya teslim olacağım. Hukuken benim sorumluluğum olmayan konulardan yargılanıyorum. Hiçbir illiyet bağı yok. Kaza riski hiçbir zaman göze alınmaz. Ben ocakta hiçbir riski öngörmüyordum. Tutuksuz yargılanmak istiyorum." "301 ARKADAŞIMIZIN VEBALİNİ TAŞIYORUM" Gürkan'ın ardından savunmasını yapan Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Ramazan Doğru da tutuksuz yargılanma talebi sundu.
Ramazan Doğru - 26.02.2016
Soma Maden Faciası Davasında, Ailelerin Avukatları Üç Sanık İçin Ceza Artırımı İstedi (2)
BİLİRKİŞİLER BENİ NEYLE SUÇLAYACAK MERAK EDİYORUM Can Gürkan'dan sonra söz alan Soma Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, şirketteki sorumluluk alanlarını, nasıl çalıştığını anlattı, ilk bilirkişi raporunu kabul etmediğini söyledi.
Ramazan Doğru - 26.02.2016
Soma Davasında '269 Kişi Havalandırma Sisteminden Öldü' İddiası
Ara karar öncesi duruşmada ilk olarak Cumhuriyet Savcısı Oğuz Köktan mütalaasını verdi. Köktan, tutuklu sanık Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Ramazan Doğru, Maden Mühendisi, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, İşletme Müdürü Akın Çelik, Ertan Ersoy ve emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in hala ortada delil mevcut olması ve yargılamada herhangi bir değişiklik olmaması sebebiyle tutukluluk hallerinin devamını istedi.
Ramazan Doğru - 25.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik, 40 tutuksuz sanıktan 26'sı ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 24.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik, 40 tutuksuz sanıktan 23'ü ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Ramazan Doğru - 23.02.2016
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Teknik Müdür İsmail Adalı, Teknik Nezaretçi Ertan Ersoy ve iş güvenliğinden sorumlu üç vardiya amiri Mehmet Ali Günay Çelik ile 40 tutuksuz sanıktan 17'si ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Doğru Haberleri | Ramazan Doğru Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ramazan Doğru haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Doğru kimdir, hayatı ve biyografisi. Güncelleme 2 - Soma'daki Maden Faciası Davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 21:30:44. #1.16#

title