Ramazan Çelik Haberleri

Ramazan Çelik haber, Ramazan Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Çelik - 29.9.2019
Tekerlekli Sandalye Curling Takımı ortak kampı Erzurum'da başladı
Kampa katılan sporcular şunlar: Deren Özgen, Aslan Şahin, Serdal Pamaz, Burhan Boz, Erdem Çoban, Ahmet Koncak, Turan Akalın, Savaş Şimşek, Mesut Güleş, Kenan Coşkun, Gülçin Bentoğlu, Merve Elman, Züleyha Bingöl, Ramazan Çelik.
Ramazan Çelik - 13.9.2019
Vali Şentürk eğitimcilerle buluştu
Vali Şentürk, öğretmenevinde, kaymakamlar, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ile ilçe milli eğitim müdürlerinin katıldığı toplantıda, 2018-2019 eğitim öğretim yılında farklı projeler uyguladıklarını, öğrenci ve velilerden olumlu geri dönüşler aldıklarını anımsattı.
Ramazan Çelik - 12.9.2019
Bilecik'te "Durakta Matematik Projesi" tanıtıldı
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Durağı'nda gerçekleştirilen tanıtım etkinliğine Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Kozabirlik İlkokulu Müdürü Hüseyin Çetinkaya, proje sorumlusu Emine Şentürk, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Ramazan Çelik - 10.9.2019
Yeni eğitim öğretim yılı
Törene, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Semih Şahin, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yeterlikleri ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mustafa Baki Babaoğlu ile Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik de katıldı.
Ramazan Çelik - 5.9.2019
Minik öğrenciler anne ve babalarından ayrılamadı
Bilecik Atatürk İlkokulunda proje kapsamında eğitime başlayan öğrencilerin bazıları okul ortamına alışırken, öğrencilerden bazılarının ise anne ve babalarından ayrılamadıkları ve gözyaşlarını tutamadıkları görüldü. İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul beşinci sınıf ve ortaöğretim kurumlarının dokuzuncu sınıf öğrencileri ile pansiyonda kalacak öğrencilerin eğitim görecekleri okullar hakkında bilgilenmeleri yeni okullarına en kısa sürede uyum sağlamalarına katkı sunmak amacıyla 5-6 eylül tarihlerinde ilgili okullarda öğrencilerin uyum eğitimi alacağını belirterek, şöyle konuştu: "Özellikle ana sınıfı ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerimizin iki gün sürecek bu uyum eğitimine katılmalarını bekliyoruz.
Ramazan Çelik - 29.7.2019
Yenice 6. Göktepe Şenliği
Çeşitli yarışmaların düzenlendiği şenlikte sanatçılar Ramazan Çelik ve Sevgi Petek sahne aldı.
Ramazan Çelik - 3.7.2019
Bilecik'te "eğitim değerlendirme toplantısı"
Eğitimi daha ileri taşımak için hazırladıkları eylem planını, müfredat çerçevesinde yeni bir bakış açısıyla organize ederek hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Şentürk, şöyle konuştu: "Eğitim sürecine velilerimizi de katmalıyız. Aile ortamında ve bir sorumluluk anlayışı içinde Bilecik'te eğitimi şahlandıracağız. Elimizin değdiği çocuklar daha merhametli olacak, ailesine karşı daha saygılı olacak, daha sorumluluk sahibi olacak ve kendisini ifade etme kabiliyeti daha yüksek olacak. Önümüzdeki yıl itibarıyla her yönüyle bu farkındalığı ve bu heyecanı velilerimize verebilelim, bir değişim ve dönüşümle en iyiye yaklaşma mücadelesi içinde olduğumuzu hissettirelim." İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik de eğitimde mevcut durumdan daha da ileriye, yeni adımlar atacaklarına inandıklarını dile getirdi.
Ramazan Çelik - 18.6.2019
Beyşehir Gölü'nde balıkçılar "vira bismillah" dedi
Balıkçı Ramazan Çelik ise avdan yaşadığı memnuniyeti dile getirerek, "İlk gün güzeldi, bizim için bereketli geçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Çelik Haberleri | Ramazan Çelik Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ramazan Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Şentürk'ten mermer fabrikasına ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 10:39:23. #1.14#
title