Ramazan Çelik Haberleri

Ramazan Çelik haber, Ramazan Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Çelik - 18.12.2019
Beyoğlu'nda 2 kişinin öldüğü "kız kaçırma" çatışmasında sanığa 31 yıl hapis cezası
Beyoğlu'nda 29 Temmuz 2016 tarihinde iki grup arasındaki silahlı çatışmada arada kalarak yaşamını yitiren Berkay İşlev (16) ve Ramazan Çelik'in (28) ölümüne ilişkin biri tutuklu 8 kişinin yargılandığı davada karar verildi.
Ramazan Çelik - 18.12.2019
BEYOĞLU'NDA 2 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ "KIZ KAÇIRMA" ÇATIŞMASINDA SANIĞA 31 YIL HAPİS
Haber: Ruken KADIOĞLU/ İSTANBUL, Beyoğlu'nda 29 Temmuz 2016 tarihinde iki grup arasındaki silahlı çatışmada arada kalarak yaşamını yitiren Berkay İşlev (16) ve Ramazan Çelik'in (28) ölümüne ilişkin biri tutuklu 8 kişinin yargılandığı davada karar verildi.
Ramazan Çelik - 11.12.2019
Vali Şentürk, "bir gün idarecilik" yapan öğrencilerle buluştu
Vali Bilal Şentürk, başarının ve motivasyonun arttırılması kapsamında başta Valilik makamı olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında "Bir gün idarecilik" yapan öğrencilerle buluştu. Vali Şentürk, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Valilikçe başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen proje kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ve Müdür Yardımcısı Tahsin Yazır ile bir günlük idarecilik yapan öğrencilerle bir araya geldiği etkinlikte, öğrencilerin edindikleri kazanımlarla ilgili düşüncelerini aldı.
Ramazan Çelik - 22.11.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
BEYOĞLU'nda 29 Temmuz 2016'da iki grup arasındaki silahlı çatışmada arada kalarak yaşamını yitiren Ramazan Çelik (28) ve Berkay İşlev'in(16) ölümüne ilişkin biri tutuklu 8 kişinin yargılandığı davada mütalaa açıklandı.
Ramazan Çelik - 22.11.2019
BEYOĞLU'NDA 2 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ "KIZ KAÇIRMA" ÇATIŞMASINDA SANIKLARA MÜEBBET HAPİS İSTEMİ
BEYOĞLU'nda 29 Temmuz 2016'da iki grup arasındaki silahlı çatışmada arada kalarak yaşamını yitiren Ramazan Çelik (28) ve Berkay İşlev'in(16) ölümüne ilişkin biri tutuklu 8 kişinin yargılandığı davada mütalaa açıklandı.
Ramazan Çelik - 19.11.2019
Bilecik'te şair öğretmenler buluşması
İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik de dinletiyi hazırlayan öğretmenlere teşekkür etti.
Ramazan Çelik - 8.11.2019
Bilecik'ten kısa kısa
Vali Şentürk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ile birlikte İlyasbey köyünde faaliyet gösteren fabrikada incelemede bulundu.
Ramazan Çelik - 1.11.2019
Minik öğrencilerden Mehmetçik'e "Sevgi balonu"yla selam
Vali Bilal Şentürk, Bahçelievler Anaokulunda minik öğrencilerle birlikte Mehmetçik'e "Sevgi balonu"yla selam gönderdi. Vali Şentürk, eşi Münevver Şentürk, Vali Yardımcısı Rahmi Köse, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ile birlikte Bahçelievler Anaokulu öğrencisi Zeynep Ecem Tuncay'ın daveti ile Mehmetçik'e Türk Bayraklı "Sevgi balon"larını uçurup, selam gönderdi.
Ramazan Çelik - 25.10.2019
Bilecik'ten kısa kısa
Öğrenciler asker kıyafetleriyle Vali Bilal Şentürk ve İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik'i makamında ziyaret etti.
Ramazan Çelik - 21.10.2019
Bilecik Valiliğinden "motorlu yatak" kampanyası
Vali Bilal Şentürk, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ve İl Sağlık Müdürü Kadir Keskin ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünce evde bakım hizmeti alan ve sürekli yatması gereken ve ihtiyaç sahibi vatandaşların rahat edebilmesi amacıyla başlatılan kampanyayla alınan motorlu hasta yataklarından teslim edilen İsmail Öztürk'ü evinde ziyaret etti.
Ramazan Çelik - 21.10.2019
Babasını öldüren sanığa müebbet
Olayın geçmişi Müteahhitlik yapan 63 yaşındaki Cafer Çelik, 21 Şubat 2018'de Beyoğlu'nda satılığa çıkardığı daireyi almak isteyen bir kişiyle buluşmak için evden çıkmış, bir süre sonra kendisine ulaşılamaması nedeniyle daireye giden oğlu Ramazan Çelik, babasının sırtüstü yatar şekilde duran cesediyle karşılaşmıştı.
Ramazan Çelik - 21.10.2019
Vali Şentürk'ten Mesleki Eğitim Merkezine ziyaret
Şentürk, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ile geldiği merkezde, çıraklık, kalfalık ve ustalık yapanların, mesleğin etik kurallarını benimseyerek, Ahilik geleneğine de uygun olarak görevlerini icra etmesi gerektiğini vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ramazan Çelik Haberleri | Ramazan Çelik Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ramazan Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Özel eğitim gereksinimli çocuklar pasta yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 20:37:49. #1.14#
title