Ramazan Bayramı Kutlanıyor

Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sakarya Valiliğince düzenlenen bayramlaşma programından detaylar Sakarya ve Zonguldak'ta vatandaşlar, Ramazan Bayramı nedeniyle camileri doldurdu ve bayram namazı kıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Sakarya Valiliğince düzenlenen bayramlaşma programından detaylar Sakarya ve Zonguldak'ta vatandaşlar, Ramazan Bayramı nedeniyle camileri doldurdu ve bayram namazı kıldı.

Sakarya'nın Erenler ilçesindeki Mimar Sinan Camisi'ne gelenler, bayram namazı için saf tutarak namazlarını eda etti. Cemaat, bayram namazını kıldıktan sonra, okunan hutbe ve duanın ardından birbirleriyle caminin bahçesinde bayramlaştı. Daha sonra mezarlıkları ziyaret edenler, Kur'an-ı Kerim okudu ve dua etti.

Kentteki diğer camilerde de bayram dolayısıyla yoğunluk yaşandı.

Valilikte bayramlaşma programı

Sakarya Valiliğince Serdivan ilçesindeki Türkiye Vagon Sanayi AŞ'nin lokalinde bayramlaşma programı düzenlendi.

Programa, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Ali ihsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Ramazan Bayramı Kutlanıyor

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title