Ramazan Bayramı Kutlanıyor

Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, koalisyon görüşmelerine ilişkin, "Partimiz genel başkanlığı ne derse bizde ona göre çalışacağız" dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, koalisyon görüşmelerine ilişkin, "Partimiz genel başkanlığı ne derse bizde ona göre çalışacağız" dedi. 

Partisinin Taraklı ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katılan Uncuoğlu, bayramların sevgi ve saygının perçinlendiği günler olduğunu söyledi. 

İnsanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttuklarını, kardeşçe kucaklaştığını aktaran Uncuoğlu, "Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle bayramınız kutlu olsun" ifadesini kullandı. 

Recep Uncuoğlu, 7 Haziran seçimlerinde Taraklı'dan alınlarının akıyla çıktıklarını vurgulayarak, vatandaşa layık olmak için TBMM ve Sakarya'da çalışmalara başladıklarını anlattı. 

"Önümüzdeki her engeli aşmak için gayret gösteriyoruz" diyen Uncuoğlu, "Koalisyon çalışmalarında da partimiz genel başkanlığı ne derse bizde ona göre çalışacağız. Bizler hizmet adamıyız, halkımıza layık yönetici olmak için, nasıl bu güne kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yaptıysak, bugünden itibaren de aynı şekilde çalışarak halkımıza hizmet edeceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" şeklinde konuştu. 

Programa Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, belediye meclis üyeleri ve partililer de katıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title