Rakipleri Çok Zorlu

Rakipleri Çok Zorlu

Kendinden Oldukça Küçük Sevgilisi Yağmur Atacan'ın Açıklamasından Sonra Herkes Altuğ'un Sırtına Daha da Bir Dikkatli Bakar Oldu.

Rakipleri Çok Zorlu

Kendinden oldukça küçük sevgilisi Yağmur Atacan'ın açıklamasından sonra herkes Altuğ'un sırtına daha da bir dikkatli bakar oldu.

Yaşadıkları aşkla bir anda magazin gündemine yerleşen Pınar Altuğ ile kendinden yaşça küçük sevgilisi Yağmur Atacan'ın attıkları her adım, söyledikleri her söz de tartışılmaya başladı. Son olarak Atacan'ın sevgilisi için "Pınar'ın en beğendiğim yeri sırtı" açıklamaları konuşulmaya başlandı. Biz de bunun üzerine Pınar'a sırtlarının güzelliğiyle rakip olacak Hollywood yıldızlarını belirledik...

Geçen yıl yapılan bir ankette en güzel sırtlı ünlü seçilen isimlerin başında David Beckham'ın güzel eşi Victoria geliyor. Beckham'ı ise sırasıyla seksi yıldız Carmen Electra, Umutsuz Ev Kadınları dizisinin aktrisi Eva Longoria ve Oscar ödül töreninde giydiği sırt dekolteli kıyafetiyle göz kamaştıran ve bu modanın öncüsü olan güzel aktris Hilary Swank takip ediyor.