RAHŞAN ECEVİT HABERLERİ

Rahşan Ecevit haber, Rahşan Ecevit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rahşan Ecevit - 11.9.2017
Haftanın Tarihine Bakış
1987- Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Rahşan Ecevit görevinden ayrıldı.
Rahşan Ecevit - 8.7.2017
Rahşan Ecevit'ten Kılıçdaroğlu'na Destek Mesajı
ESKİ Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir mesaj göndererek, 'Adalet Yürüyüşü'ne destek verdi.
Rahşan Ecevit - 8.7.2017
Rahşan Ecevit'ten Kılıçdaroğlu'na Destek Mesajı
Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, CHP'nin, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki için Ankara'dan başlattığı yürüyüşe ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek mesajı gönderdi.
Rahşan Ecevit - 15.6.2017
DSP Genel Başkan Adayı Alpay: Rahşan Ecevit'i Partiye Kazandıracağız
DEMOKRATİK Sol Parti (DSP) Genel Başkan adayı Hüseyin Alpay, adaylık sürecindeki yol haritasını açıkladı.
Rahşan Ecevit - 15.6.2017
Tokat DSP Genel Başkan Adayı Alpay: Rahşan Ecevit'i Partiye Kazandıracağız
DSP Genel Başkan adayı Alpay: Rahşan Ecevit'i partiye kazandıracağızDEMOKRATİK Sol Parti (DSP) Genel Başkan adayı Hüseyin Alpay, adaylık sürecindeki yol haritasını açıkladı.
Rahşan Ecevit - 15.6.2017
Dha Yurt Bülteni-13
-Basın açıklaması Haber-Kamera: Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),- ============================================ DSP Genel Başkan adayı Alpay: Rahşan Ecevit'i partiye kazandıracağız  DEMOKRATİK Sol Parti (DSP) Genel Başkan adayı Hüseyin Alpay, adaylık sürecindeki yol haritasını açıkladı.
Rahşan Ecevit - 31.1.2017
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
Bunun kesinlikle bir "Hayır" kampanyasını engellemeye yönelik psikolojik basınç olduğunu ileri süren Altay, şunları söyledi: "6 yıl önce genç bir kızın attığı bir tweeti bahane göstererek, CHP PM üyesini adliyede gözaltına almak cüretini gösteren savcılar, acaba hukuk fakültesi birinci sınıfta gördükleri dersleri de mi unuttular da FETÖ, PKK, DAEŞ için övücü sözler söyleyen AK Parti milletvekilleri, bakanlar, genel başkan yardımcıları hakkında bir fezleke düzenlemek aklınızdan geçmez." Engin Altay, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bizim, 'hayırla' ilgili olarak safımız bellidir. O safın içinde Temel Karamollaoğlu, Meral Akşener, Sinan Oğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Rahşan Ecevit, Fazıl Say da var.
Rahşan Ecevit - 18.11.2016
KKTC Ankara Büyükelçiliğinden 'Rahşan Ecevit' Açıklaması
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ankara Büyükelçiliği, KKTC’nin 33’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen resepsiyonda eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’e saygısızlık yapıldığıyla ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Rahşan Ecevit - 17.11.2016
Çankaya Belediyesi, Bülent Ecevit'in İsmini Oran'da Yaşatacak
Çankaya Belediyesi'nin düzenlediği açılış törenine, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in yanı sıra Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP ilçe başkanları, muhtarlar ve Oran Mahallesi sakinleri katılımda bulundu.
Rahşan Ecevit - 17.11.2016
Başkent'te Ecevit Anısına Çocuk Parkı
Açılış törenine, Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, eski milletvekillerinden Emrehan Halıcı, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Rahşan Ecevit - 17.11.2016
Bülent Ecevit'in İsmi Oran'da Yaşayacak
Bülent Ecevit Parkı'nın açılış törenine Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in yanı sıra Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP ilçe başkanları, muhtarlar ve Oran Mahallesi sakinleri katıldı.
Rahşan Ecevit - 5.11.2016
Bülent Ecevit'in Vefatının 10'uncu Yılı
Rahşan Ecevit çelenk bıraktı Bu arada, Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit ile Rahşan Ecevit-Bülent Ecevit Bilim Kültür ve Sanat Vakfı ve Ulusal Gençlik Derneği üyeleri de anma töreni düzenledi.
Rahşan Ecevit - 31.10.2016
Haftanın Tarihine Bakış
Bülent Ecevit, 28 Mayıs 1925 tarihinde İstanbul'da doğdu. İstanbul Amerikan Kolejinden 1944 yılında mezun olan Ecevit, üniversiteye devam ederken bir yandan da Basın-Yayın Genel Müdürlüğünde İngilizce çevirmeni olarak çalışma yaşamına başladı. Sınıf arkadaşı Rahşan Ecevit (Aral) ile 1946 yılında evlenen Bülent Ecevit, aynı yıl okulu yarım bırakarak Londra Basın Ateşeliğinde görev aldı.
Rahşan Ecevit - 7.10.2016
Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, eski başbakanlar Mesut Yılmaz, Tansu Çiller; merhum işadamları İshak Alaton ve Üzeyir Garih'in aileleri; eski siyasetçi Kasım Gülek'in ailesi, Rahşan Ecevit, eski milletvekili Birgün Ayman Güler, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak'ın dinlenmesini talep ettiğini söyledi.
Rahşan Ecevit - 9.9.2016
CHP 93. Yaşını Kutladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin kuruluşunun 93. yıl dönümü vesilesiyle Çankaya Belediyesi tarafından 9 Eylül Kuruluş Parkı'na yapılan Atatürk ve İnönü Anıtı'nın açılışını gerçekleştirdi. Anıt açılışına Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra eski CHP Genel Başkanları Deniz Baykal, Hikmet Çetin ve Altan Öymen, CHP milletvekilleri, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Rahşan Ecevit katıldı.
Rahşan Ecevit - 9.9.2016
CHP'nin Kuruluşunun 93. Yıl Dönümü
Resepsiyona, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra eski Genel Başkanlar Hikmet Çetin, Altan Öymen, Murat Karayalçın ve Deniz Baykal, eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, parti yöneticileri ve davetliler katıldı.
Rahşan Ecevit - 15.8.2016
Rahşan Ecevit: "Bülent Ecevit'in Tarikatçılığa ve Devlet İçinde Yasal Olmayan Her Türlü Yapılanmaya...
Merhum Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit, son günlerde Bülent Ecevit ile ilgili iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.
Rahşan Ecevit - 15.7.2016
Kılıçdaroğlu Sergi Açtı
Rahşan Ecevit de katıldı Kılıçdaroğlu, gelen öneri üzerine, serginin Kuğulu Park'ta da açılması yönünde adım atabileceklerini ifade etti.
Rahşan Ecevit - 15.7.2016
Kılıçdaroğlu CHP'li Belediyenin Sergisini Açtı
"Cumhuriyet Halk Partisi Çalışıyor, Türkiye Kazanıyor" projesi kapsamında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin çalışmalarının yer aldığı sergi, CHP Genel Merkezinde düzenlenen törenle açıldı. Sergi açılışına CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Merhum Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, CHP'li milletvekilleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve çok sayıda davetli katıldı.
Rahşan Ecevit - 29.1.2016
Ecevit Vakfı'ndan "Başkanlık" Açıklaması
Ecevit Vakfı Başkanı Rahşan Ecevit başkanlık sistemine ilişkin, merhum Başbakan Bülent Ecevit'in 26 Aralık 2004 tarihinde bir gazeteye verdiği demece yer vererek, "Eşim merhum Bülent Ecevit 26 Aralık 2004 tarihinde bir gazeteye verdiği demeçte başkanlık sistemi için şöyle konuşmuştu: Başkanlık sistemi büyük tehlike.
Rahşan Ecevit - 24.1.2016
Geniş Haber) - Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlandı
ESKİ-YENİ SİYASET, İŞ, SPOR, SANAT DÜNYASI.. HER KESİDEN GENİŞ KATILIM Mustafa Koç'un cenazesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan'ın yanı sıra yanı sıra CHP eski Milletvekili Mehmet Haberal, Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, Eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan gibi eski siyasiler de yer aldı.
Rahşan Ecevit - 24.1.2016
Kamer Genç Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Törene, Kamer Genç'in ailesi ve yakınları ile Kılıçdaroğlu çiftinin yanı sıra eski Başbakanlardan Tansu Çiller, eski Başbakanlardan merhum Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, eski TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk, eski Bakanlardan Mehmet Moğultay, Namık Kemal Zeybek, Yaşar Okuyan, Ufuk Söylemez, CHP milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Erdoğan Toprak, Gürsel Tekin, Ali Şeker, Barış Yarkadaş, Akif Hamza Çebi, Gamze İlgezdi, Mahmut Tanal, Muharrem İnce, Selina Doğan ile çok sayıda CHP milletvekili ve vatandaşlar katıldı.
Rahşan Ecevit - 24.1.2016
Kamer Genç İçin Kartal Cemevi'nde Tören (2)
Tedavi gördüğü İstanbul Gayrettepe'deki Florance Nightingale Hastanesi'nde geçtiğimiz cuma günü akşam yaşamını yitiren CHP Eski Tunceli Milletvekili Kamer Genç için bugün saat 14.00'da Kartal Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Kamer Genç'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Eski Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Eski Çalışma Bakanı ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Kültür ve Devlet Eski Bakanı Namık Kemal Zeybek, partililer ile çok sayıda seveni katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Rahşan Ecevit Haberleri | Rahşan Ecevit Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Rahşan Ecevit haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rahşan Ecevit kimdir, hayatı ve biyografisi. Muharrem İnce, Hüsamettin Cindoruk'u Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 01:42:27. #1.15#
title