Rahat ve Şık Olmak İsteyen Anneler İçin Her Şey lohusasepeti.com'da

Rahat ve Şık Olmak İsteyen Anneler İçin Her Şey lohusasepeti.com'da

Yazın bu sıcak günlerinde hem rahat hem de şık giyinmek isteyen hamilelerin ve yeni doğum yapan kadınların aradığı tüm ürünler lohusasepeti.com'da bulunuyor.

Rahat ve Şık Olmak İsteyen Anneler İçin Her Şey lohusasepeti.com'da
25.06.2013 16:56 | Son Güncelleme: 25.06.2013 16:56

Anne adaylarına mağazaları dolaşmadan, evden veya işyerinden tek bir tuşla alışveriş imkanı sunan lohusasepeti.com'da emzirme sütyeninden lohusa geceliğine, toparlayıcı korseden atlete 200 çeşit ürün var

Hamilelilik ve lohusalık döneminde de güzel görünmek isteyen kadınlar için sağlıklı, rahat ve şık ürünler lohusasepeti.com adresinde yer alıyor. Yazın bu sıcak günlerinde mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan evden veya işyerinden tek bir tuşa dokunarak alışveriş yapmayı sağlayan lohusasepeti.com'da 200 çeşit ürün var. Sezeryan külotundan emzirme sütyenine, lohusa tacından geceliğe, sabahlıktan pijama takımına kadar yüzlerce ürünün satıldığı lohusasepeti.com'a Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ülkelerinden de sipariş yağıyor.

Dantelli gecelikler moda

Hamile ve lohusa ürünlerinin de bir modası olduğunu söyleyen lohusasepeti.com'un kurucusu Sevgi Çabuk, "Bu yıl dantelli gecelikler çok moda. Spor giyinmeyi seven anne adaylarının tercihi ise ekose ürünlerden yana. Ayrıca sağlıktan ödün vermeyen hamileler ve lohusalar mutlaka organik ürün alıyor" dedi. Sevgi Çabuk'un verdiği bilgiye göre lohusasepeti.com'da sezeryan külotu 10-20 lira, organik hamile atleti 20 lira, emzirme sütyeni 24 lira, slip korse 30 lira, gecelik 50-110 lira, pijama ve sabahlık ise 50-200 lira arasında satılıyor. Sevgi Çabuk, "Anne adayları ve yeni doğum yapan kadınlar tüm bu ürünlere, yorulmadan, evlerinden ve işyerlerinden çıkmadan www.lohusasepeti.com adresinden ya da 0850 302 22 88 ve 212 909 11 22 numaralı telefondan ulaşabilir. Aldığımız siparişleri Türkiye'nin her hangi bir noktasına 24 saat içinde ulaştırıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

title