Raffles İstanbul Zorlu Center Yönetim Ekibini Güçlendiriyor - Haberler
Haberi Paylaş

Raffles İstanbul Zorlu Center Yönetim Ekibini Güçlendiriyor

Bültenler - Haberler | Güncel
Raffles İstanbul Zorlu Center Yönetim Ekibini Güçlendiriyor

Raffles İstanbul Zorlu Center'ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Kemal Bayık getirildi.

1 Eylül 2014 tarihinde kapılarını açan ve içinde bulunduğumuz günlerde birinci yılını kutlayan Raffles Istanbul Zorlu Center, yönetim ekibini güçlendiriyor. Tecrübeli turizmci Kemal Bayık, otelin Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bilkent Üniversitesi'nin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Kemal Bayık, eğitimine Floride Lynn Üniversitesi'nde MBA yaparak devam etti.

İş hayatına, Kempinski Grubunda Satış Pazarlama Koordinatörü olarak başlayan Bayık, Four Seasons'ta Satış Müdürü, daha sonra Starwood Group bünyesindeki W Hotel'de Asistan Satış Direktörü ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'da Satış Direktörü olarak çalıştı. Daha sonra uzun yıllar çalışacağı Four Seasons'a tekrar katılan Bayık, Raffles grubuna katılmadan önce son olarak, grubun Bakü'deki otelinde Satış & Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu.

Turizm sektöründe uzun yıllardır başarılı bir kariyere sahip olan Bayık, Raffles İstanbul'un hedeflenen konumlandırmasını sağlama sürecinde, satış ve pazarlama stratejilerinin eşgüdümlü uygulanmasından sorumlu olacak.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title